23 – 29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak? - İzmir Tempo

23 – 29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

23-–-29-ocak-2023-haftalik-burc-yorumlari!-bu-hafta-neler-yasanacak?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 23 – 29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

23 – 29 OCAK HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR *

Bu yeni haftaya yine son derece olumlu enerjilerle giriş yapıyoruz. Geçtiğimiz hafta gerçekleşmiş olan yeni ayın enerjileri üzerimizden tam anlamıyla kalkmadan haftaya bu yeni ay enerjisiyle merhaba diyoruz. Haftanın ilk yarısı her anlamda son derece optimist olacağımız zamanlar bizleri bekliyor. İlahinin de desteğini yanımıza aldığımız gibi hem enerjimiz yükselecek hem de her şeyin üstesinden gelebilecek şansa sahip olacağız. Ancak özellikle salı günü gereksiz risk almaktan kaçınmamız son derece önemli görünüyor. Ayın 26’sında Venüs burç değiştirerek balık burcuna geçiş yapacak. Bu soğuk kış günlerine inat kalplerimiz biraz romantizm ile ısınacak görünüyor. Ancak Venüs’ün balık seyri sırasında özellikle yeni tanıştığımız kişileri fazla idealize edebilir ve uzun vadede yanıldığımızı görebiliriz. Hafta sonuna ulaştığımızdaysa her anlamda yenilikçi bakış acıları ile olayları kolaylıkla çözebileceğimiz zaman dilimleri bizi bekliyor olacak. Enerjimizin de son derece yükseldi bugünlerde evde kalmak yerine dışarıda keyifli vakit geçirmek isteyeceğiz.

  • 2023 yılı Çin astrolojisi: Yin Su Tavşan Yılı! Etkileri neler olacak?

23 – 29 OCAK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI *

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Gökyüzü, Koç burcunun yeni haftada hayatın her alanında karşı karşıya kalacağı durumları daha esnek bir şekilde ele alması gerektiğini ortaya koyuyor. Kendi görüşlerinize veya bir şeyleri yapma yöntemlerinize sıkı sıkıya bağlı kalmamalısınız, ancak bu şekilde sorunlara bakış açınızı değiştirebilir, yeni bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Kısacası, çok muhafazakâr olmayın. Duygusal olarak, bekar Koç’lar, karşı cinsle nasıl yakınlaşacağını bilmiyor gibi görünüyor. Konuşma tarzınız ve hareketleriniz daha samimi ve flörtöz olmalı. Halihazırda bir partneriniz varsa, partnerinizin birisiyle konuştuğunu gördüğünüzde dahi genellikle kıskanırsınız. Bu durum ilişkinizin gereksiz yere gerilmesine neden oluyor. Hem partnerinize hem de kendinize biraz güvenin. Bu hafta finansal açıdan Koç’lar için oldukça verimli geçecek. Yeni projelere başlamak ya da yatırım yapmak için uygun zamanlar olacak.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta özellikle yakın çevrenizle ve varsa çocuklarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle maddi açıdan son derece şanslı olduğunuz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın sorunlarıyla fazlasıyla ilgileneceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Aile içerisinde oluşabilecek bazı anlaşmazlıklar canınızı sıksa da bu durumu sabır ve mantıkla çözeceksiniz. Bu hafta özellikle partnerinizle yanlış anlaşılmalar sebebiyle bazı gergin anlar yaşama ihtimaliniz söz konusu olacaktır. Burada uzlaşmacı olması gereken taraf siz olacaksınız gibi duruyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta özellikle ağzından çıkan sözlere ve verdiğiniz vaatlere dikkat etmeniz gereken bir hafta olacaktır. Çünkü uzun vade de verdiğiniz sözleri yerine getirememe potansiyeliniz söz konusu olabilir. Seyahat konuları bu hafta gündeminizi meşgul edebilir. Özellikle aileniz ya da eviniz için yapacağınız harcamalar tahminimizden daha fazla tutabilir ve buda bütçenizin sarsılmasına sebebiyet verebilir. İkili ilişkiler konusunda samimi ve romantik anlar yaşayabileceğiniz bir hafta olurken, karşınızdaki kişiden beklentinizi çok yüksek tutmamanızda fayda var. Keza siz bu süreçte karşınızdakinden fazla talepkâr olabilirsiniz ve bu durum ilişkinizi biraz yıpratabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta gündem maddelerinizin belki de en başında ilişki konuları yer alacaktır. Özellikle aranızda mesafe olan, farklı şehirde yaşadığınız partnerinizle ipler biraz gerilebilir. Halihazırda sorun yaşadığınız ilişkiler için başkalarını suçlama eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu hafta partnerinizle çatışmaktan uzak durmanızda fayda var aksi taktirde ağzınızdan hiç çıkmaması gereken laflar çıkabilir aman dikkat. Bu hafta her zamankinden daha sabırsız ve alıngan olabilirsiniz. Hal böyle olunca da her zamankinden biraz daha fazla duygusal olma potansiyeli söz konusu. Son olarak uzun süredir satın almayı düşündüğünüz bir ürün, araba ya da gayrimenkul için son derece uygun bir fiyat söz konusu olacak ve bu sizi oldukça mutlu edecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Aslanların bu hafta zorluklarla yüzleşmeye hazırlıklı olması gerekiyor. Karamsarlığa kapılmayın ve kolay pes etmeyin. Sadece gerçekten denediğinizde ve çaba gösterdiğinizde büyük başarıları elde edebilirsiniz. Bekar Aslanlar bu hafta şanslarınız zorlamasınlar. Ne yazık ki uygun bir aday etrafınızda olmayacak. Evli olan Aslanlar ise, eşlerinin yanında eski partnerleri ile ilgili konuşmaktan uzak durmalılar. Bazı şeyleri müspet ya da menfi eski ilişkinizle kıyaslamak her şeyden önce eşinize büyük bir saygısızlık olacaktır. Finansal açıdan bu hafta oldukça stabil geçecek. Yeni bir iş fırsatı için araştırmalar yapabilir sağa sola haber salabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Yeni haftada Başaklar, hala geliştirilebilecek birçok zayıf yönleri olduğunu fark edebilirler. Bu yüzden daha çok çabalamalı ve eksiklerinizi telafi etmelisiniz. Çabaladığınız sürece, tüm zorlukların üstesinden gelebileceksiniz. Bekar olan Başaklar karşınızdakine olan duygularınızı ifade etmeye cesaret edemiyorsunuz. Kendinize güvenin ve ona hislerinizi belli edin. Evli olan Başaklar ise bu hafta sadakat sınavından geçebilirler. Anlık bir heyecan uğruna yuvanızı yıkmayın. Yeni haftada ailenizden ya da arkadaşlarınızdan borç para alabilir ya da onlardan bir konuda yardım talep edebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta tanışacağınız biri ile samimi ve sıcak bir ilişki kuracaksınız. Cana yakın kişiliğiniz nedeniyle insanlar sizin yanınızda olmaktan keyif alıyorlar. Bu kişiliğinizi koruduğunuz taktirde başarı her zaman sizin le olacak. İş hayatınızda da yeni gelişmelerin sinyalleri bu hafta gelebilir. Belki yeni bir iş anlaşması ya da bir terfi. Aşk hayatınıza dair birtakım endişeleriniz var ancak bunu partnerinizle paylaşmaya çekiniyorsunuz. Endişelerinizden ona bahsetmelisiniz. Finansal açıdan bu hafta dikkatli olmanız gerekiyor. Yeni yatırım ya da mülk edinmek için uygun bir hafta olmayacak.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Hayal gücünüz bu hafta inanılmaz olacak ve bunu kendi avantajınıza kullanmak adına çaba göstermelisiniz. Bu hafta bazı yaratıcı ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilir ve yeni insanlar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. İş hayatınız ile özel yaşamınızı birbirinden ayrı tutmaya özen gösterin ve her ikisine de gereken önemi verin. Parasal açıdan rahat bir hafta geçireceksiniz ancak ödemeler konusunda daha dikkatli ve planlı olmalısınız.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta kendinizi güçlü hissedecek ve güveneceksiniz. Uzun süredir ilgisini çekmeye çalıştığınız karşı cinsten biri ile bu hafta baş başa kalma şansı yakalayabilirsiniz. Ona ufak bir kur yapmanın tam sırası. Bu hafta uzun vadeli bir mülke yatırım yapabilir ya da bir mülkünüzü satıp finansal piyasalarda değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bunun için acele etmeyin ve profesyonel yardım alın.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

İş hayatınızda size her konuda destek veren, pek çok işinizi kısa sürede halleden biri var ve bu sizin dikkatinizi çekiyor. Bu hafta bu kişi sizi büyük bir dertten kurtarabilir ve önünüzü açabilir. Ona sahip çıkmalı ve gereken değeri vermelisiniz. Aşk hayatınızda her şey yolunda gibi gözükse de bu hafta işler biraz değişebilir. Partnerinizin size karşı olan tavırları aniden farklılaşabilir. Bu durum sizi şüpheye düşürse de aklınıza ilk gelen gibi bir durum asla değil endişelenmeyin ve ona biraz zaman verin.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bir süredir yoğun iş ya da kariyer hayatınız sebebi ile evinize, ailenize gereken zamanı ayıramıyor ilgi göstermiyorsunuz. Bu hafta bu duruma acil olarak bir son vermelisiniz aksi taktirde üzülen taraf siz olacaksınız. Partneriniz ya da eşiniz ile hafta sonuna doğru bir gerilim yaşayabilirsiniz. Bu duruma düşmemek adına bazı şeyleri alttan almalı ve hafta sonu için ona bir sürpriz hazırlamalısınız. Ona olan sevginizi göstermelisiniz. Maddi açıdan oldukça kazançlı çıkacağınız bir hafta sizi bekliyor. Kazanmayı bildiğiniz gibi harcamayı da bilmelisiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu hafta sizin için ilişkiler konusu odak noktanız olacak. Siz ve partneriniz bu hafta harika zamanlar geçirebilir ve bazı sorunlarınızı karşılıklı olarak kabul edip bir çözüm bulmaya karar verebilirsiniz. İlişkinizi bir adım ileriye taşımak ya da evli iseniz belki ikinci bir balayına çıkmak. Hafta içinde, uzak bir yerde yaşayan bir akrabanız ya da dostunuz size ani bir ziyarette bulunabilir. Bu ziyaret sizi şaşırtacak ancak oldukça mutlu edecek. Finansal olarak bir süredir dengeli gidiyorsunuz ancak bu hafta giderleriniz gelirlerinizi aşabilir aman dikkat.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
23 – 29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!