30 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor? - İzmir Tempo

30 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

30-mayis-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 30 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (30 Mayıs- 5 Haziran 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (30 MAYIS 2022) *

Yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat ya da ticarette, medyada yeni kararlar alabilirsiniz ve vereceğiniz kararların önü açık olacaktır. Hızla ilerleyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerin engellerine ise dikkat etmelisiniz özellikle de maddi kaynaklarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Kariyerinizde ise güçlenebilirsiniz.

BOĞA BURCU (30 MAYIS 2022) *

Maddi kaynaklar, ürettikleriniz, para konusunda yeni kararlar alabilirsiniz ve bu konudaki adımlarınıza ve söylediklerinize çok dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir taraftan ise hiç beklemediğiniz kişilerden destek alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (30 MAYIS 2022) *

Fiziksel değişim, sosyal kimliğinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise vereceğiniz kararlarda desteklenirken, bir taraftan ağzınızdan çıkan her söz çok önemli olacaktır. Daha önceden konuluşmuş bazı konularda otorite engeliyle ya da sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan ise güçlü kararlar alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (30 MAYIS 2022) *

Hastalık, sağlık, ruhsal konularda yeni kararlar alabilirsiniz ve daha önceden planladığınız konularla ilgili ise özellikle de kariyerinizde yeni oluşumlara yönelebilirsiniz. Bunlarla ilgili fırsatlarınız olacaktır. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla ise iletişime bu süreçte dikkat etmelisiniz ve bazı durumlar size para kaybettirebilir.

ASLAN BURCU (30 MAYIS 2022) *

Sosyal çere, arkadaşlarınız, topluluk ya da derneklerde yeni kararlar alabilirsiniz ve bu konularda ilerlemenizi sağlayacak yurt dışı, eğitim, hukuk alanında fırsatlarınız karşınıza çıkabilir. Kariyer hayatınızda ise söyledikleriniz, anlaşma ve yazışmalarınız çok önemli olacaktır, bu konularda anlaşmazlıklar ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (30 MAYIS 2022) *

Kariyer hayatınızda maddi kaynaklarınızda olumlu etkileyen fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama fazla mükemmeliyetçi istekleriniz fırsatlarınızı değerlendirmenizi engelleyebilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili ise engellerle karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (30 MAYIS 2022) *

Yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu konuda partner yad a ortaktan da destek görebilirsiniz. Maddi kaynaklar, vergi, ödeme, miras gibi konularda ise sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU (30 MAYIS 2022) *

Maddi kaynaklar, ortak ya da eşin parasıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu çalışma hayatınızda önemli fırsatlara sebep olabilir. Maddi kaynaklarla ilgili iyi gelişmeler gerçekleşebilirken; ortak ya da partnerle önceden planlanmış konularda anlaşmazlık, aile içindeki otoriteden engellerle ya da bazı sağlık problemlerinden dolayı kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU (30 MAYIS 2022) *

Evlilik, ortaklık ya da sevgilinizle beraber yeni kararlar alabilirsiniz. Şanslarınız ise hobi, çocuk, aşk ve eğlence konularında gerçekleşebilir. Çalışma ve iş hayatınızda ise iletişim sorunlar, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ayrıca boğaz bölgesi rahatsızlıkları yaşanabilir.

OĞLAK BURCU (30 MAYIS 2022) *

Sağlık ve çalışma hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizden destek görebilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobi konularında ise önceden düşündüğünüz konular tekrar gündeminize gelebilirken maddi kaynaklarınızda zorlanmanıza sebep olabilir.

KOVA BURCU (30 MAYIS 2022) *

Aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz ve bu yakın çevre, kardeşlerden de destek görebileceksiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili ise bazı sorunlar gerçekleşebilir.

BALIK BURCU (30 MAYIS 2022) *

Aile ve evinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyebilir. Ama yakın çevre, kardeşler, eğitim ya da seyahatlerle ilgili ise bazı sorun ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
30 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!