4 Ekim 2022 günlük burç yorumları! Astrolog Funda Koç yazdı…

4-ekim-2022-gunluk-burc-yorumlari!-astrolog-funda-koc-yazdi…
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle dünyayı evlere hapseden koronavirüs pandemisinin ardından astrolojik olay ve yorumlar artık daha çok takip ediliyor. Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki  bugün burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 4 Ekim 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 4 Ekim 2022 günlük burç yorumları…

  • Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları
  • 3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumları

4 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 4 Ekim 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuyucuları için kaleme aldı.

KOÇ BURCU (4 EKİM 2022) *

İkili ilişkiler ve ortaklaşa alanda bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir. Ancak düne göre daha rahat ilerleme elde edebilirsiniz. Sorumluluk getiren bazı ortaklıkları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Partnerle olan duygusal bağlarınızı önemsemeli, ani kararlardan uzak durmalısınız.

BOĞA BURCU (4 EKİM 2022) *

Bugünlerdi ruhen sizi yoran ve dikkatli olmanızı gerektiren konular söz konusu. İşte artan sorumluluklar ve zaman alan uğraşlar önem kazanıyor. Aynı zamanda farklı yollar ve değişik teknikler kullanarak işinizde ilerlemeye bakmalı organize olmalısınız.

İKİZLER BURCU (4 EKİM 2022) *

Güne size destek veren enerjilerle başlayacaksınız. Hayatınıza kattığınız bazı değişiklik ve yenilikler daha çok sosyalleşmenize sebep olacak. Kendinizi hiç denemediğiniz yeni hobilerle ilgilenirken bulabilir, hayatın keyifli yanlarıyla baş başa kalabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (4 EKİM 2022) *

Yapılması gereken işleri ciddiyetle ele almaktasınız. Ancak yapmak istediğiniz şeyleri daha iyi programlamalı, güvenlikle ilgili konuları önemsemelisiniz. Aşırı koşturmaca ve sorumluluk nedeni ile özel hayatınızı ihmal ettiğiniz bu dönem, özellikle partneriniz ve ailenizi ihmal etmemelisiniz.

ASLAN BURCU (4 EKİM 2022) *

Haberleşme ve iletişim konuları gününüze canlılık ve hareket getiriyor. Ortaklaşa işler ve eğitimle ilgili planlarınız hızlı ilerleyecek kişisel alanda yeni planlara yer açacaksınız. Partnerinizle yepyeni bir yola giriyorsunuz ve birlikte el ele bir gelecek planlıyorsunuz.

BAŞAK BURCU (4 EKİM 2022) *

Hem maddi hem de manevi güven aradığınız bir zaman diliminesiniz. Kaynaklarınızı yatırıma yönlendirmek ve yapacağınız anlaşmalardan gelebilecek maddi gelirleri en iyi şekilde yönetmek azmindesiniz.

TERAZİ BURCU (4 EKİM 2022) *

Bugünün enerjisi size yenilikler, girişimler ve özellikle ilişkilerde olumlu bir hava getirmekte. Başarıya yakın olduğunuz bu şartları kişisel konularda da kullanabilirsiniz. Başlangıçlarınız üzerinde yeniden düşünerek önemli bir yol kat edeceksiniz. Ancak ailevi konularda üzerinizde artan baskı ve sorumluluklar bir süre daha devam edecek.

AKREP BURCU (4 EKİM 2022) *

Bugün içinizdeki gereksiz endişelerinizi kontrol etmelisiniz. Elde olmayan nedenlerin yaratacağı korkuları güçlü karşılamanız ve akışta kalmanız sizin yararınıza. Biraz da başkaları için bir şeyler yapmalı, faydalı olmanın getireceği tatmini yaşamalısınız. Tamamlanması gereken işler ve yakın çevrede olup biten konular üzerinde de durabilirsiniz.

YAY BURCU (4 EKİM 2022) *

Sosyal alanda aktif olabileceğiniz gelişmeler var. Başkalarını içine alan yararlı çalışmalarda son derece olumlu sonuçlar alınabilir. Çabalarınızın olumlu sonuçları karşısında cesaretiniz ve güveniniz artıyor. Aynı zamanda ortak hareket edebileceğiniz yeni hedefler peşindesiniz. Uzun vadeli düşünmeniz gereken geleceğe yönelik planlar dikkat çekecek.

OĞLAK BURCU (4 EKİM 2022) *

Son derece hareketli ve verimli bir gün olabilir. Kendi kişisel çabalarınızla iş hayatında çok şey yapabilirsiniz. Her zamanki gibi planlı davranmanız olumlu ilerlemelere işaret etmekte. Üstlerle ilişkilerde başarılı olabilirsiniz ancak duygularınızı kontrol etmeniz gereken gelişmeler de var. Sizi test eden koşulları sabırlı karşılamalı, rekabetten uzak durmalısınız.

KOVA BURCU (4 EKİM 2022) *

Hayatınıza giren yeni kişiler ya da alacağınız haberlerle olumlu ilerlemeler elde edebilirsiniz. Ancak eğitim hayatınız önceliğini korumalı, kendinizi yeni bilgilere açık tutmalısınız. Bu konuda eksiklerinizi görmeniz ve farklı deneyimlere açık olmanız sizin yararınıza. Eğitimle ilgili planlarınızı uzun vadede düşünmelisiniz.

BALIK BURCU (4 EKİM 2022) *

Ortaklaşa konuların ve parasal anlaşmaların önemli olduğu söylenebilir. Eşin ya da ortağın para durumuna karşı temkinli yaklaşmalısınız. Zira bu alanda yaşanacak gelişmeler yeni sorumluluklar ve kısıtlamalar sizi etkileyecektir. Borç alacak konularınızı ise yeniden düzenleyerek rahatlama yaşamanız söz konusu. Kısıtlı kaynaklarınızı en doğru biçimde kullanmalısınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
4 Ekim 2022 günlük burç yorumları! Astrolog Funda Koç yazdı…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!