9 Ekim Koç Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? 9 Ekim Koç Dolunayı’nın burçlara etkileri - İzmir Tempo

9 Ekim Koç Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? 9 Ekim Koç Dolunayı’nın burçlara etkileri

9-ekim-koc-dolunayi-burclari-nasil-etkileyecek?-9-ekim-koc-dolunayi’nin-burclara-etkileri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 9 Ekim 2022 Pazar günü Koç burcunda gerçekleşecek dolunaya ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 9 Ekim Koç burcunda Dolunayı’nın burçlara etkileri…

9 Ekim Koç burcunda Dolunay *

9 Ekim tarihinde Türkiye saati ile 23:54’de 16 derece Koç burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay haritası incelendiğinde anın yükselenin Yengeç burcu olduğu görülüyor. Dugularımız ve ev, aile konuları bu dolunay ile birlikte bizler için önem kazanacak konular arasında yer alıyor. Bu dolunayı aslında çok dikkatle ele almak gerekecek. Öncelikle ay Chiron ile kavuşum enerjisinde ve Venüs ile karşıtlık çalıştırıyor. Hem parasal konularda hem de ilişki konularında uyum ve dengeyi sağlamak isterken duygularımızı ifade edemediğimiz ve belki de kimi zaman çocukça yanlışlardan ötürü yaralayacağımız ve hatta yaralanacağımız bir dolunay bizleri bekliyor. Aslında sistem alttan alta finansal konularda birikim yapmamızı anlamsız harcamalardan kaçınmamızı bize söylüyor.İlişkiler noktasında ise kalıcılığı olmayan, taraflardan birinin sorumluluk almaktan uzak olduğu ilişkileri hedef tahtasına oturtmaya hazırlanıyor. Sonuç itibariyle evet bu dolunay ile ilişkiler ciddi sınavlar verecektir ve belki de birçok ilişki bitecektir fakat günün sonunda kazan kazan durumu hâkim olacak. Bu partner hem seni yaralıyor hem seni üzüyordu bir de ilişkinin sorumluluğunu da almıyordu, kısacası hem ilişkiyi yüzeysel yaşıyordu hem de bir çocuk gibi yaklaşıyordu. Sistem bitirecek ki günün sonunda ya ilişkilerde taraflar daha sorumluluk bilinci ile hareket edecek ya da daha kalıcılık vaat eden yaralarınızı saracak yepyeni partnerler hayatınıza aniden giriş yapacak. İşte bu dolunay tam da böyle bir dolunay.

Dolunay haritasında gökyüzünde dikkat çeken bir diğer açı ise Neptün Merkür karşıtlığına Mars’ın T-karesi olacak. Yani, zihninizde netleştiremediğiniz, belki de kasti olarak görmezden geldiğimiz ve bir türlü harekete geçemediğimiz konularda sistem artık bazı şeyleri tabiri caizse gözümüze sokacak. Günün sonunda bugün yaralansak da uzun vadede hayrımıza olan konuları getirip önümüze koyacak. Bu gerçeklerle hem dönüşeceğiz ve harekete geçeceğiz hem de bakış açımızı değiştireceğiz. Özellikle aradaki çocuk bağlantısı sebebi ile devam eden birçok evliliğin ise yıkıldığına şahitlik edebileceğiz.

Kolektif alandaki etkilerine değinecek olursak, özellikle çocuklarla ilgili haberlere sıklıkla denk geleceğimiz bir dolunay bizleri bekliyor. Çocukların zehirlenme haberleri, çocukların olduğu alanlara (okul gibi, dini yerler vb) düzenlenecek saldırılar ya da okul servisi gibi çocukların ulaşımında yaşanacak kazalar gündemi meşgul edebilir. Yine hacklenme girişimlerinin hız kazanacağı zamanlar olacaktır. Din adamlarının çocuklara dair yaptığı açıklamalar hayal kırıklığı yaratabileceği gibi, dini yerlere saldırı gibi olasılığını da vurguluyor harita. Öte yandan kadınlara yönelik saldırı ve hatta yaralanma haberleri gündeme gelebilir. Özellikle sanat camiasından bazı isimlerin kalp sorunları yaşamaları hatta kaybı gibi haberler alabiliriz. Yine su baskınları, seller ve denizlerde meydana gelecek kazalara karşı da dikkatli olunması gereken zamanları gösteriyor harita bizlere. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileği ile.

Koç burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri *

Koç ve Yükselen Koç *

Bu dolunay sizleri diğer burçlardan çok daha fazla etkileyecektir. Aşırı hassas, aşırı duyarlı olmakla kalmayıp, duygularınıza fazlaca odaklanacağınız zamanlardan geçeceksiniz. Kendinize dair bazı kararlar almak isteyebilirsiniz ve hatta bazı Koç’lar çocuk sahibi olmak yönünde güçlü dürtü hissedebilirler. Kısacası sevgili Koçlar, kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebileceğiniz bir dolunay sizleri bekliyor.

Boğa ve Yükselen Boğa *

Bu dolunay sizleri bilinçaltı korkularınız sebebi ile biraz zorlayabilir. Bu dolunayda kendinizi dış dünyadan izole ederek, hayatınıza dair bazı yeni stratejiler üretmek isteyebilirsiniz. Bu dolunay özellikleri sizlerin hayal gücünü hareketlendireceğinden çoğu zaman gerçeklikten kaçtığınız aşırı uçlardan fikirler geliştirdiğinize de şahit olabilirsiniz. Sonuçta bu dolunayda sadece hislerinize güvenin.

İkizler ve Yükselen İkizler *

Bu dolunay sizleri sosyal çevreniz, noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Arkadaşlarınızla oluşabilecek gerginliklerin yanı sıra, önceden bir şekilde anlaşmazlık yaşadığınız ya da birbirinize kırıcı sözler sarf ettiğiniz kişilerle bir araya gelerek sorunları aşabileceğiniz   bir dolunay sizleri bekliyor. Özellikle partnerinizle arkadaşlarınız asındaki dengeyi korumaya özen gösterin yoksa ilişkileriniz zarar görebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç *

İş, kariyer noktasında biraz zorlanabilirsiniz, iş alanında beklediğiniz gelişmelerin gerçekleşmemesinden ötürü, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde iş yoğunluğunuzun artması sebebiyle partnerinizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir yanınız ilişkinizde uyumu, samimiyeti artırmak isterken öte yandan işlerinizin yoğunluğundan dolayı bundan mahrum kalabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan *

Bu dolunay sizleri geleceğe yönelik yüksek öğrenim ve yurt dışı konularında planlar yapmaya zorlayabilir. Yurt dışına yerleşme, tayin ya da hukuksal konularda bir yol haritası çizmek isteyebileceğiniz gibi öte yandan belki de kız kardeşinizin ya da sevdiğiniz kişinin bu konuda size destek olmayacağını düşünebilirsiniz. Burada bir nebze de olsa bilinçaltı korkularınızın tetikleneceği zamanlar söz konusu olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak *

Bu dolunay sizleri derin arzularınız noktasında ele geçirmeye hazırlanıyor. Sizin kadar hayata realistik bakan insanlar dahi bu dolunay ile birlikte sezgilerinize güvenmek durumunda kalacaksınız. Bazılarınız ise bu dönemde sevdiği bir insanı ya da evcil hayvanını kaybetmenin verdiği üzüntülerle baş etmek durumunda kalabilir. Kredi, borçlar ve finansal konularda da zorlandığınız dönemler olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi *

Bu dolunay sizleri eş, ortaklık ve evlilik konularında zorlayacak ve yaralanmanıza sebep olacak. Kendi güzelliğinize dair alacağınız kararlar eşiniz ya da partnerinizin pek hoşuna gitmeyebilir ve fikir ayrılığına bağlı olarak tartışma yaşayabilirsiniz. Bazı okurlarım evlilik kararı alabileceği gibi bazıları da ayrılık aşamasına gelebilirler.

Akrep ve Yükselen Akrep *

Bu dolunay ile iş ve günlük hayatınız, bazı değişikler ve gelişmeler sebebi ile zorlanmanıza sebep olabilir. Sizler için adeta bir sığınak olan ev ortamında karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar, kendinizi biraz kötü hissetmenize sebep olabilir. Öte yandan baş bölgenize dikkat etmenizi şiddetle öneririm keza baş bölgesinden yaralanmalara son derece açık bir zaman diliminde olacaksınız. Partnerinizle de daha çok kapalı kapılar ardında vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay *

Bu dolunay sizleri çocuklarınız, hobileriniz ve aşk konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Çocuklarınıza dair yaşadığınız sorunları fazla derinlemesine düşünüyorsunuz ve bu dolunay sizlere bu sorunların aslında ne kadar basit şekilde çözülebileceğini gösterebilir. Özellikle partnerinizle aranızdaki eril dişil dengesine dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Hatta bunu adeta sizin gözünüze sokacak bir dolunay yaşayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak *

Bu dolunay, ev-arsa gibi taşınmazlarla ilgili konuları sizlerin gündemine taşımaya hazırlanıyor. Baba veya aile bireylerinin sağlık konuları bu süreçte gündem oluşturabilir ve bazı okurlarım için ev değişikliği veya tadilatı ile ilgili konular netleşebilir. Bu süreçte ailenizin, işinize fazla zaman ayırdığınız ve onları ihmal ettiğinizle ilgili serzenişlerine de tanıklık edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova *

Bu dolunay sizleri iletişim, eğitim ve kardeşler konularında bir tamamlanma noktasına taşıyacaktır. Aynı zamanda bu dolunay yoğun şekilde baş ağrısı yaşamanıza sebep olabilir. Aslında bu dolunay sizlere ruhsal anlamda da iyileşme yenilenme vaat eden bir dolunay, özellikle ilişki konularında oturtamadığınız dengeyi biraz sakin kalarak ve basit düşünerek çözebileceğinizi fark edeceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık *

Bu dolunay sizleri önemli finansal konularla sınayabilir. Maddi kazançlar ve gelirleriniz noktasında bir iyileşme bekliyor olabilirsiniz ya da verdiğiniz bir borcun tahsilatına ilişkin kafanızda bazı uzlaşı fikirleri olabilir. Ancak bazı okurlarım bekledikleri uyumlu yaklaşımı karşı taraftan alamayabilirler. Bazı okurlarımın ise kredilerini yapılandırma noktasına gitmeleri söz konusu olabilir

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
9 Ekim Koç Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? 9 Ekim Koç Dolunayı’nın burçlara etkileri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!