Ağustos 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor? - İzmir Tempo

Ağustos 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

agustos-2022-aylik-burc-yorumlari!-ask,-para,-saglik…-burcunuzu-ne-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz.  Peki, astroloji Ağustos ayı için neler söylüyor? Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte Funda Koç’un kaleminden 2022 Ağustos ayı burç yorumları… 

Yaz sıcağının kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlayacağı mevsimin son ayı Ağustos geldi çattı. Ancak yaz sıcağına ve pozitifliğine taban tabana zıt bir ay bizleri karşılıyor. Bu ay belki de 2022’nin en önemli aylarından biri olacak ve kadersel birçok olayı beraberinde getirecek. Bu ay başlayacak etkiler 2023 yılına kadar bizleri etkileyecek. Hayatlarımızda sular durulmadan önce bu ay ortalığı iyice karıştıracak sistem ve haydi şimdi de topla diyecek bizlere. Ağustos ayına çok önemli bir gökyüzü etkisi ile giriyoruz ki bu zaten tek başına tozu dumana katmaya yeter de artar bile. KAD (Kuzey Ay Düğümü) Uranüs ve Mars kavuşumunun etkisi ile giriyoruz. Kuzey Ay Düğümü Boğa transiti sadece bu sefer değil, geçtiğimiz dönemlerde de her daim ekonomik krizi beraberinde getirmiştir. Şimdi de durum zaten farklı değil. Şimdi ise Uranüs Mars KAD kavuşumu para piyasalarında yaşanan çalkantının artmasına sebebiyet verecektir. Dolayısıyla bu ay özellikle tüm finansal yatırımlar son derece dalgalı bir seyir gösterecektir. Özellikle küçük yatırımcılar için son derece dikkat! Finans kurumlarında yaşanacak iflas haberleri bu ayın gündemlerinden biri olacak. Ayrıca birçok kurumsal firmalarda yaşanacak ekonomik darboğazdan söz etmek yanlış olmayacaktır. Kolektif alanda ayrıca ani yangınlar, patlamalar, her türlü kaza ve uçak kazaları gündem oluşturacaktır. Çocuklarla ilgili bazı haberler kolektifte hayal kırıklığı yaratabilir.

Bu ay odağımız hem bireysel hem de kolektif alanda finans konuları olacak. Bazılarımız elindeki birikimi değerlendirmek adına toprağa ya da eve yatırım yapmak isteyeceklerdir. Özellikle ilahinin desteğini üzerimizde hissedeceğimiz bir ay olurken, öte yandan ilişkileri ise son derece sert etkileyecek bir ay olacak. Ayın ilk yarısında daha sosyal olacağız ve ayrıca aşk ilişkileri ön planda olacaktır. Ayın ikinci yarısı hem finans hem de tarım konuları odağımız olacaktır ve biraz daha organize olacağımız günleri beraberinde getirecektir. Öte yandan bireysel hayatlarda özellikle ani kalp krizlerine bağlı kayıplar söz konusu olabilecektir bu ay. Kalp konusunda risk grubunda olan okurlarımın kontrollerini ihmal etmemelerini şiddetle önermek durumundayım. Bu ayın bireysel alandaki en önemli gökyüzü olaylarından bir diğeri ise Mars’ın İkizler burcuna geçişi olacaktır ki bu etkinin önemli olma sebebi ise bu yıl Mars’ın İkizler burcundaki retro hareketi olacaktır ve dolayısıyla önümüzdeki altı aylık periyodda bizleri bireysel anlamda ciddi etkileyecektir bu geçiş. İkizler haritanızda hangi alanda ise o alanda etkileyecektir.

12 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ise yine son derece sert etkileri açığa çıkaracak. Dünyanın çeşitli bölgelerinde halk isyanları gündeme gelebilir bu süreçte. En önemlisi ise bu dolunayın özellikle iş adamı, ya da siyasi kişilere karşı ani silahlı saldırı girişimlerini tetikleme ihtimalidir. 27 Ağustos tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ise hem sağlık konularını hem de tarımdaki tedarik zincirinde ciddi sıkıntıyı vurguluyor. Sağlık alanında, hem pandemiye bağlı vaka sayıları artışını hem de bazı ilaçların tedariğindeki olası sorunları konuşuyor olacağız. Para piyasalarında yaşanacak darboğaz asıl bu yeniay ile gündeme daha hızlı girmeye hazırlanıyor. Bireysel alanda ise kader birçok ilişkiyi sınamaya hazırlanıyor. Ani ayrılıklar ve ani kopuşlar söz konusu olabilir. Bu yazıyı okuduğunuza göre bu süreçte sakin kalmaya özen gösterin demek isterim. Evet bu şekilde ele alınca hiçte iç açıcı bir yazı değil ancak Ağustos ayı gerçekten zor bir ay olacak. Bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.

Koç ve Yükselen Koç *

Ağustos ayı kendi potansiyelinizin farkına varacağınız bir ay olacak. Geçtiğimiz aylara nazaran çok daha fazla çalıştığınızı fark edebilirsiniz. İş yaşamında sorumluluğunuz daha da artabilir aynı zamanda çalışma motivasyonunuzda da belirgin bir yükselme olacaktır. Öte yandan Satürn’ün de desteğiyle bu dönem zorlansanız da uzun vadede kalıcı başarılar elde edeceğinizi müjdelemeliyim. Günlük yaşamınızda enerji seviyeniz son derece yüksekken, daha organize ve sakin olmaya çalışmanız sizlerin hayrına olacaktır. Sosyal çevreniz sayesinde tanışacağınız yeni biriyle aşk kıvılcımları oluşabilir ve son derece keyifli bir aşk macerasına adım atabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa *

Günlük rutin işleriniz bu ay sizi biraz aşağı çekebilir. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir ay geçireceksiniz ve kilo alma potansiyelinizin de yüksek olduğu bir zaman dilimindesiniz. İş yoğunluğunuz sebebiyle çoğu zaman kendinize zaman ayıramadığınızı hissedebilir ve bu durum sizleri bunaltabilir. Kendinize ve sosyal çevrenize zaman ayırabildiğiniz vakitlerde adeta grubun odak noktası haline geleceksiniz ve sosyal çevrenizde adeta ışıldayacaksınız. Tek sorun belki de ikili ilişkiler alanında kendini gösterebilir. Bu ay akışkan bir ilişki yürütme şansınız olmayacak adeta dalgalı kur misali inişli çıkışlı bir seyir sergileyeceksiniz.  Bu ay özellikle ev ve aile konularında son derece güzel etkiler alıyorsunuz ve huzur sizinle olacak o alanda.

İkizler ve Yükselen İkizler *

Bu ay kendinize dair son derece ketum olmak isteyeceksiniz. Sağlık açısından ufak tefek pürüzler canınızı sıkabilir ve bu sebeple sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Arkadaşlarınızın uyarılarına bu ay kulak asmanız sizin hayrınıza olacaktır keza bazı olaylara sizin bakamadığınız açıdan bakarak sizlere destek vermek isteyebilirler. Geçtiğimiz son birkaç aydır başlayan finansal toparlanmalar bu ay da sizleri bu alanda desteklemeye devam edecek. Aşk ve ikili ilişkiler konuları bu ay sizleri biraz zorlayabilir ve bu sebeple varsa ilişkiniz bu ay özellikle alttan alan taraf olmanız sizin hayrınıza olacaktır. Sosyal hayatınıza ağırlık vermek isteyebilir ve dışarıdaki aktivitelere kendinizi fazlaca kaptırabilirsiniz. Kim bilir belki de ilişkinizi bu konu zorlayacak olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç *

Günlük rutin işler bir yandan aileniz diğer yandan bu ay sizleri zorlayacak konular arasında yer alabilir ve üzerinizdeki yükün artmasına sebep olabilir. Bu ay aşk konusunda ne yazık ki çok da şanslı sayılmazsınız. Ruhunuzun bir parçası romantik zamanlar geçirmek isterken ne yazık ki partnerinizin buna ayak uyduramaması, gereksiz tartışmalar yaşamanıza sebep olabilir. Partneri fazla zorlamamanız sizlerin hayrına olacaktır. Ayın ikinci yarısından itibaren sizin için biraz daha rahat zamanlar olacaktır. Özellikle finans açısından bu ay şans sizden yana olacak ve güzel gelir fırsatları elde edebileceksiniz. Bazı Yengeçler için belki de miras yoluyla elde edilecek gelirler söz konusu olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan *

Bu ay siz sevgili Aslanları ikiye ayıracak. Bazılarınız için son derece olumlu olurken bazılarınız ise zorlanabilirler. Bu ay güneş Aslan burcu transitini sürdürdüğü süre boyunca sizin için enerji daha da artacak ve adeta parlayacaksınız. Ağustos ayının ilk günlerinde ilişkiler pamuk ipliğine bağlı olabilir ve sıklıkla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Varsa, eşinizle tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Öte yandan iş, kariyer ve aile konularında olumlu etkilerin söz konusu olduğu zamanlarda olacaksınız ve kendinizi o alanlarda son derece rahat hissedeceksiniz. Kariyer ve ev konularındaki olumlu gelişmeler sizleri mutlu edecek ve dışarıya karşı pozitif enerjiler göstereceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak *

Bu ay sağlık konularına son derece dikkat etmeniz gerekecek. Bir süredir varlığını bile unuttuğunuz sağlık sorunları kendini tekrar hatırlatabilir ve özellikle kemik ya da dişlere dair sorunlarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal açıdan ise şanslı burçlardan olacaksınız. Finansal açıdan size destek olacak veya bazı fırsatlar yakalamanıza sebep olacak insanlarla karşılaşabilirsiniz bu ay. Gelir artışına sebep olacak güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak aşk hayatınız biraz sallantıda olabilir. İkili ilişkilerde bazı değişimler söz konusu olabilir bu da sizi biraz kaygılandırabilir, kontrolü kaybettiğinizi hissetmenize sebep olabilir. Ancak hayatınızın her alanında yapacağınız girişimler size başarı getirecektir benden söylemesi.

Terazi ve Yükselen Terazi *

Bu ay siz sevgili teraziler için iniş çıkışlı bir ay olacak. Bu ay fevri çıkışlarda bulunma ihtimalinizin çok yüksek olduğunu belirtmeliyim. Üzerine fazla düşünmeden dürtülerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyer alanında sakin kalmanız sizin hayrınıza olacak bu ay. Aile ve ev konularında da sabrınız biraz sınansa da ufak tefek tartışmalar içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanız gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalı, dolayısıyla rutin kontrollerinizi aksatmamalısınız. Bu ay ilişkiler konusunda stabil bir enerji hâkim olsa da ufak tefek sürtüşmelere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu ay her zamankinden daha şüpheci olabileceğinizden kıskançlık sorunları sebepli tartışmalar söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep *

Bu ayın belki de en şanslı burçlarından birisiniz. Özellikle aşk hayatınız son derece hareketli olacaktır. Her zamankinden daha fazla rağbet görebilir ve adeta ilgi odağı haline geldiğinizi hissedebilirsiniz. Bu ay partnerinizle aranızdaki güven sorunlarını aşmak isteyerek, aranızdaki buzları iyice eritmek isteyebilirsiniz. Bu ay itibariyle artık ilişkinizin temelini iyice sağlamlaştırabilirsiniz. Aile konularında geçtiğimiz dönemde ufak tefek sorunlar yaşamış olan Akreplerdenseniz bu ay artık bu sorunlar ortadan kalkacaktır. Sadece kariyer alanında biraz mücadele etmeniz gerekebilir. Her zamankinden daha fazla çalıştığınızı hissedebilir ve alttan alta meslektaşlarınızla rekabet duygusuna kapılabilirsiniz. Bu durum sizleri biraz gerebilir hatta ara ara çıkışlar yapmanıza sebep olabilir.

Yay ve Yükselen Yay *

Bu ay özellikle kariyer alanında kendinizi iyice gösterebilir ve hatta terfi fırsatları yakalayabilirsiniz. Hali hazırda yeni bir iş arayışında olan sevgili Yaylar için bu ay beklediğiniz iş fırsatını yakalama ihtimaliniz son derece yüksek olacaktır. Ev ve aile konularında bu ay biraz zorlanabilirsiniz ve beklemediğiniz zorluklar ve masraflar keyfinizi kaçırabilir. Bu ay ilişkiler konusu biraz canınızı sıkabilir ve tartışmalar söz konusu olabilir. İlişkilerde mücadeleli bir ay olurken, yanlış anlaşılma sebebiyle tartışmaları da işin içinden çıkılmaz bir hale taşıyabilir. Tartışmalarda öfke kontrolünü sağlamaya çalışmanız bu ay ekstra önem taşıyacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak *

Bu ay sizlerin hayatlarında yeni fırsatlar yakalayabileceğiniz bir ay olacak. Hayatınız rutininden tam anlamıyla çıkarken, bazı değişiklik fırsatları da yakalayabilirsiniz. Ancak bu ay kolay öfkelenme potansiyeliniz olduğunu unutmayın. Bu öfkeyi özellikle iş ve kariyer alanında ortaya çıkarmamanız son derece önemli olurken, iş ortamında mücadeleye açık olacaksınız. İlişkiler alanında olumlu gelişmeler yaşanabilir ve hatta bazı Oğlaklar bu ay ilişkilerini resmiyet noktasına taşıyabilirler. Hali hazırda evlilik kararı almış olan Oğlakları gökyüzü destekliyor olacak. Hali hazırda evli olan Oğlakların ise evliliklerinde ufak sorunlar görülebilir. Eşinize karşı tahammülsüz görünebilirsiniz bu da aranızda kolaylıkla tartışma yaşanmasına sebep olabilir.

Kova ve Yükselen Kova *

Bu ay sağlık konuları sizleri biraz kaygılandırabilir. Genel anlamda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir ay sizleri bekliyor olacak. Bu ay her alanda başarı sizden yana. Yeni fikirler üreterek kendi farkınızı ortaya koyma şansınızın son derece yüksek olduğu bir ay sizleri bekliyor. Ancak kariyer alanında her zamankinden fazla çalıştığınızı veya üzerinizdeki yükün arttığını düşünmeniz sizleri gerse de farkınızı ortaya koymak adına yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz. İlişkiler konusunda partnerinizin desteği hep sizinle olurken, aileniz de sizi yalnız bırakmayacak. Hali hazırda evli olan okurlarım için bu ay süregelen sorunları tam anlamıyla çözmek için harika bir ay olacak. Her konuda eşiniz sizi desteklerken, sorunları aşmanız için de sizlere manevi destekte bulunabilirler.

Balık ve Yükselen Balık *

Bu ay iş ve kariyer konularında ilahi sizi tam anlamıyla destekliyor olacak ve olumlu gelişmeler yaşatacaktır. Aşk ve ilişki konularında da yine destekleyici etkilerin sizinle olduğu bir dönemdesiniz. Bir süredir ilişkisinde sorunlar yaşayan Balıklar sorunların üstesinden gelerek, ilişkilerinin temellerini güçlendirebilirler. Bazı Balıklar için ise önümüzdeki dönemde evlilik kararı almaları söz konusu olacaktır. Hali hazırda ilişkisi olmayan Balıklar için yeni aşk fırsatları söz konusu. Bu ay dikkat etmeniz gereken en önemli konuda belki de sağlığınız olacak. Bağışıklığınızın her zamankinden daha düşük olması söz konusu bu da sizleri bir nebze zorlayacak diyebilirim. Evli olan bazı Balıklar önümüzdeki günlerde evliliklerini bir çocuk ile taçlandırabilirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ağustos 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!