Papatya Peyzaj - İzmir Tempo

Papatya Peyzaj

Firma Açıklaması

Amacınız o klasik İngiliz İzmir peyzaj bahçesiyse, bu harika bir strateji planı! Çiçek açan teras girişi ve toprak yol boyunca uzanan harika çiçekler klasik bir kır evidir. İngiltere, insanoğlunun bildiği en muhteşem bitkilerden bazıları için mükemmel bir iklime sahip olduğu için lüks bahçeleriyle tanınır, ancak aynı, yemyeşil manzarayı yaratmak istiyorsanız, bölgenizde büyüyüp çiçek açacağı kesin olan yerli bitkileri bulmaya çalışın. iklim ne olursa olsun.
Sabahın erken saatlerinde bu vahanın içinden dolambaçlı bir yolda yürüdüğünüzü hayal edin? Yamaçların her zaman çiçek açan bahçeleri olmalı bence. Saçsız bir yamaca veya kubbeli bir alana sahipseniz, ne yapacağınızdan emin değilseniz, doğrudan toprağa ağaç ve çalı dikerek veya yükseltilmiş bahçe yatakları kullanarak kişiselleştirilmiş yamaç bahçenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Hangi yöntemi kullanmayı planlıyorsanız kullanın, organizasyon anahtardır. Ne de olsa dağınık bir arsa istemiyorsun.Bu renkli, yemyeşil avlu, bahar zamanı için mükemmel bir kurulum. Ne yazık ki, tohumlar bir gecede muhteşem çiçeklere dönüşmezler, ancak önceden plan yapar ve bir tasarımın ölçeğini genişletirseniz, bu güzel görünümü bahar yeniden ortaya çıkana kadar kolayca elde edebilirsiniz. Dalgalı bahçe yatakları, bitkilerinizin hangi yöne oturmasını istediğinizi belirlemenize yardımcı olan koşucular veya tohum yolları tarafından temiz tutulabilir. Bu fotoğrafta gösterildiği gibi bir çim yolu bırakmak, sahneye biraz kanvas rengi ekleyebilir. Bir taş yolu ekleyerek bahçenize temiz bir görünüm verin. Bu, konukların tüm renkli bitkilerinizi çimenlere zarar vermeden veya ayakkabılarına çamur bulaştırmadan kolayca görebilmeleri için mükemmel bir yürüyüş yolu yapar. Arka bahçenizi sulamanız gerektiğinde hem misafirlerinize hem bitkilerinize hem de size fayda sağlar. Bir yol oluşturmak için herhangi bir tuğla stilini seçebilir ve taşlar arasında boşluk bırakmak isterseniz, boşlukları dolgu taşı veya çakıl ile doldurabilir veya taşlar arasında büyük bir taşa benzemek için daha geniş bir boşluk bırakabilirsiniz.

Sıkı bir bahçe, sonunda istediğim şeye sahibim
Baharın en güzel yanı yeni bitkilerin çiçek açmasıdır. Güzel çiçekler ortaya çıkıyor, ağaçlar yeniden yapraklarla doluyor ve çimenler hiç peyzaj firmaları bu kadar yeşil olmamıştı. Ancak iyi bahçe mobilyaları da günümüzde bir avantajdır. Oturma odasında iyi bir kanepeye sahip olmanın önemli olduğunu düşünüyoruz, peki neden bahçenizde olmasın? Hava gerçekten güzelse, bahçede oturabilmek istiyorum! Ve muhtemelen sen de.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İletişim
Firmanın aboneliği olmadığı ilgili bilgi gizlenmiştir.
Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!