Se Akademi - İzmir

Se Akademi

Firma Açıklaması

Siber Adli Vakalar
Mobil, sabit disk, kalem sürücü, hafıza kartı vb. elektronik cihazlardan veri alma veya kurtarma.
E-posta izleme.
Ses-video dosyalarının (değiştirilmiş olsun veya olmasın) gerçekliğini kanıtlamak.
Fotoğrafla yapılan geçişi tespit etmek.
Ağdaki güvenlik ihmalini veya hatasını belirlemek için.
Ağ üzerinden yapılan kötü amaçlı faaliyetleri tespit etmek ve bunları korumak.
Soruşturma Sırasındaki Zorluklar
İcra makamlarının yardımının gerekli olup olmadığını belirlemek. Gerekirse, soruşturma sürecinde onların mevcudiyeti sağlanmalıdır.
Soruşturma adli bilişim uzmanlığı sırasında müşterinin gizliliğini ve mahremiyetini sağlamak, siber veya başka bir ilgili alandan değilse, bir araştırmacı için de zorlu bir görevdir.
Soruşturmayı yürütmek için yazılı izin alınması.
Analiz Amacı İçin Gerekli Araçlar
Seksenlerde, dijital araştırmaların çoğu, dijital medyayı doğrudan kötü muamele uzman olmayan araçlarla incelemek anlamına gelen canlı analizlerden oluşuyordu ve bu da çoğu durumda kanıtlara zarar veriyordu. Doksanlar boyunca, bir soruşturmaya izin vermek için birçok yazılım ve alternatif tescilli araç oluşturuldu. Günümüzde, siber adli tıpla ilgili davalarla başa çıkmak için, yalnızca delilleri analiz etmekle kalmayıp aynı zamanda mahkeme işlemleri için delillerin saygınlığını veya gerçekliğini korumanın yanı sıra bunları da araştıran çeşitli karmaşık araçlar geliştirilmiştir.

 

Bu paketi satın almanın faydası nedir?

Her şey dahil olduğundan, bu paket özellikle yeni Adli Tıp öğretmenleri veya tamamlayıcı, HAZIRLIK YOK ders ve etkinliklere ihtiyaç duyan öğretmenler için yararlıdır. Düzenlenebilir dersler, ders planları, etkinlikler, testler, çalışma sayfaları, oyunlar, değerlendirmeler ve DAHA FAZLASI ile dolu 3000’den fazla sayfa içerir! Diğer Adli Tıp öğretmenlerinin incelemelerini görmek için bu kaynağın alıcı referanslarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Tüm paketlerimde olduğu gibi, LIFE için ÜCRETSİZ güncellemeler alacaksınız! Ben yeni kaynaklar ekledikçe, hiçbir ek ücret ödemeden erişim elde edeceksiniz! Bu müfredatın tamamı, NGSS ve Ortak Çekirdek standartlarına uyumlu olacak şekilde yazılmıştır. Bu kursu öğretme konusunda 12 yıldan fazla bir deneyime sahibim ve içeriğimin güncel siber güvenlik kursu standartlar ve teknoloji ile güncel olmasını sağlamak için Georgia Soruşturma Bürosu (kendi memleketimde) ile yakın bir şekilde çalışıyorum.
Ne tür dosyalar dahildir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

İletişim
Firmanın aboneliği olmadığı ilgili bilgi gizlenmiştir.
Giriş Yap

İzmir ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!