Haftalık Burç Yorumları (14 – 20 Kasım): Bu hafta burçları neler bekliyor? - İzmir Tempo

Haftalık Burç Yorumları (14 – 20 Kasım): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(14-–-20-kasim):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 – 20 Kasım 2022 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte haftalık burç yorumları (14 – 20 Kasım): 

  • Kasım ayı burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu bu ay neler bekliyor?

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI ( 14 – 20 Kasım) *

Bu haftaya güzel haberler alarak başlayabiliriz. Öte yandan Ay Aslan burcunda olacağından özellikle ego yapma potansiyelimiz sebebi ile lafımızı esirgemeyeceğiz. Gerektiğinde üslubu ile sert söylemlerde bulunacağımız, tabiri caizse lafı gediğine oturtacağımız zamanlardan geçiyor olacağız. Hislerimizin son derece güçleneceği ve rüyalarımız aracılığı ile bazı mesajlar alacağımız bir hafta olacaktır. Salı günü ise hem finansal açıdan hem de ilişkiler açısından son derece şanslı olduğumuz ilahi bir zaman dilimi olacaktır. Çarşamba gününe ulaştığımızda Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ki bu bir çoğumuzun hayatına pozitif etki etse de ilişkilerde baskı görmek istemeyeceğimiz ve hatta aşırı özgürlükçü olacağımız zamanların fitili ateşlenmiş olacak. Sırf bu özgürlük ihtiyacımızdan ötürü açıkça fikrimizi ve düşüncelerimizi karşı tarafa aktararak ilişkiyi domine etmek isteyeceğiz. Dolayısıyla ikili ilişkiler konusunda dikkatli olmamız gereken bir gün geçireceğiz. Perşembe günü ise Venüs’ün ardından Merkür’de Yay burcuna geçiş yapacak ki bu da bizlerin zihinsel olarak pozitif olacağımız anlamına geliyor. Aynı zamanda lafımızı esirgemeyeceğimiz hatta patavatsızlığa varan söylemlerinizin olacağı zamanlar olacaktır. Cuma günü kendimizi hem çok enerjik hem de çok güçlü hissedeceğiz. Hafta sonuna da bu enerji ile başlayacak olmamız sebebi ile her şeyi yapabileceğimize inancımız oldukça güçlü olacak. Bu sebeple özellikle kazalara karşı dikkat etmenizi öneririm. Hafta sonu genel hatları ile pozitif olsa da siz yine de kazalara ve anlık çıkışlara karşı dikkatli olursanız hayal kırıklığı yaşamazsınız.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Bu hafta evinizle ilgili birtakım tadilat veya dekorasyon işleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Evli olan Koç’lar hafta boyunca ilişki durumunuz ve eşinizle olan iletişiminiz, aranızdaki bağların ve sevginin dahada güçlenmesine vesile olacak. Bekar olan Koçlar ise ya yeni bir ilişkiye başlayacaklar ya da mevcut ilişkilerini evlilik yoluna sokmak için bir adım atacaklar. Yakın akrabalar ya da aile içinde, yeni bir bebek haberi ya da çocuklarla ilgili bir haber hem sevince hem de bir kutlamaya sebep olabilir. İş veya eğitim hayatınız bu hafta biraz dengesiz gidebilir. Fikirlerinizi kabul ettirmekte güçlük çekebilir iş arkadaşlarınız ya da hocalarınız ile ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta aşk hayatınız ve ilişkinizdeki yanlış anlaşılmaların düzeltilmesi, aranızdaki sorunların giderilmesi adına oldukça pozitif bir enerjiye sahip olacaksınız. Özellikle bu dönem ilişkinize dışarıdan gelebilecek müdahale ve tavsiyelerden uzak durmalı kimsenin etkisi altında kalmamalısınız. Hafta boyunca, akrabanız, arkadaşınız ya da komşunuz. Olan bir kadından iş veya eğitim hayatınızla ilgili destek ve tavsiyeler alacaksınız. Yeni tanışacağınız insanlar iş hayatınıza farklı ve pozitif bir ivme kazandırabilir. Finansal açıdan ise daha dikkatli ve tedbirli olmanız, harcamalarınızı minimum düzeyde yapmanız , ayı sorunsuz tamamlamanız için şart.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Bu hafta gerek akrabalarınız gerekse yakın dostlarınızın özel günleri sebebiyle, pek çok davete katılabilir hatta bunlar için yolculuk yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinize daha fazla duygusal yakınlık göstermenizi gerektirecektir. Ona karşı daha anlayışlı ve romantik olun. Her şeyi partnerinizden beklemeniz sizi bu ilişkide sürekli alan taraf yapıyor. Artık alan değil veren tarafta olmanız gerekiyor. Bu hafta harcamalarınızda daha dengeli olmalısınız. İşinizle alakalı bir konuda bir meslektaşınızın ya da iş arkadaşınızın size destek olması sizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek. Bu hafta yeni iş fırsatları da kapınızı çalabilir. Değerlendirmeden veya reddetmeden önce iyice düşünmeli ve yakınlarınızın fikirlerini öğrenmelisiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu hafta ilişkiler ve aşk hayatınız, gündeminizin ilk sırasında yer alacak. Evli veya bir ilişkisi olan Yengeçler, önemli bir kararın arifesinde olacaklar. Bu karar ilişkinin devem edip etmeyeceğini belirleyecektir. Bu kararı almadan önce mutlaka çok iyi değerlendirmeli ve sonuçlarını iyi hesap etmelisiniz. Bu hafta aynı zamanda geleceğinizi ilgilendiren bazı konularda da adım atabilir kendinize yeni bir yol haritası çizebilirsiniz. Hafta boyunca sinirli, alıngan ve birazda şüpheci bir ruh halinde olacaksınız. Bazı yengeçler bu hafta kısa mesafeli yolculuklara çıkabilir. İş ve kariyer hayatınızda bazı önemli finansal konular gündeminizde olacak. Bunlar ile ilgili görüşmeler, toplantılar ve sunumlar yapabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Hafta başında eşiniz ya da partneriniz ile ilişkinize dair bir konuşma yapacak ve mevcut sorunları çözmenin yollarını arayacaksınız. Hafta içi, sıkışık ve zor anlarınızda bir aile büyüğünüzün yardımı sizi oldukça rahatlatacak. Uzak bir yerden alacağınız haber ise sizi endişelendirebilir. İş hayatınızda yeni bir yapılanmaya gidilecek olması huzursuz olmanıza neden olsada bu durumu lehinize çevirebilirsiniz. Eğitim gören Yengeçler için zorlu bir hafta olabilir. Sınavlar yada projeler sebebi ile uykusuz geceler geçirebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Bu hafta aşk hayatınıza dair üçüncü kişilerin ilişkinize etkileri sizi oldukça rahatsız edecek. Bu kişiler yakın akraba veya yakın dostlarınızdan biri olabilir. İş ve kariyer hayatınızda hayallerinizin peşinden gidecek ancak bazı engellemeler ile karşılaşacaksınız. Banka kredileri ya da kredi kartınızın ekstresi sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Hafta sonuna doğru bir seyahat planı yapmanız gerekebilir. Özellikle araba yolculuğunda kurallara uymayı ihmal etmemelisiniz. Hafta sonu sürprizlere hazır olun.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta evliliğiniz ya da partneriniz hakkında yapılan dedikodular sizi farklı şeyler düşünmeye itebilir. Bu dedikoduyu yapanlar çok yakınınızda olan akraba, arkadaş ya da komşular olabilir. Dedikodunun mahiyetine değil yapanın niyetine odaklanın ve her şeye hemen inanmayın. Bu haftanın önemli gündemlerinden bir diğeri ise, bir süredir devam eden hukuksal bir sürecin sonuna gelmiş olmanız. Bu sıralar iş hayatınız çok fazla vaktinizi alıyor ve bu durum aileniz ve ebeveynleriniz ile yeteri kadar ilgilenmenize engel oluyor. Dengeyi kurmalı ve onlara da vakit ayırmalısınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Haftaya bir akrabanızın sağlık problemleri ile başlayacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle bazı fikir ayrılıkları, zaman zaman gerginlikler ve tartışmalar yaşamanıza sebep olacak. Bu hafta, çeşitli sebeplerden dolayı harcamalarınızda bir artış olabilir. Ancak harcamalarınızın daha fazlasını da kazanma şansına sahipsiniz. Evli olan Akrepler hafta sonu eşleri ile keyifli vakit geçirirken bekar ya da ilişkisi olmayanlar ise arkadaş çevrelerinden biri ile bir yakınlaşma yaşayabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Bu hafta enerjinizin çoğunu evinizle ilgili bir sorunu çözmeye harcayacaksınız. Bu, eşyaların onarımı, kıyafet ya da evrakların düzenlenmesi vb. ile ilgili olabilir. Bu hafta bir haber veya bir teklif sizi şaşırtabilir; bunun sizin için iyi olup olmadığını veya önemli olup olmadığını zaman gösterecek. Bu hafta, mevcut veya gelecekte planladığınız bir iş ile ilgili şehir dışına bir seyahatiniz olabilir. Bu seyahatin sonunda beklediğinizden daha fazlasın almış olacaksınız. Aşk hayatınız her anlamda monotonlaşmış durumda ve hem siz hem de partnerinizin farklı şeyler yaşamaya ihtiyacınız var.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Hafta boyunca, zorluklarla veya mali durumlarla makul ve pratik bir şekilde başa çıkmanız gerekecek. Hatalarınızdan veya dikkatsizlikten kaynaklanan sorunlar işleri içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Genel olarak, hafta boyunca olaylar hem olumlu hem de olumsuz olarak çok hızlı bir gelişme gösterecek. Aşk hayatınızda farklı bir heyecan yaşamak istemeniz sizi yanlış bir yola sevk edebilir. Bu mevcut ilişkinizin sonunu hazırlayacaktır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Bu hafta harcamalarınız boyunuzu aşabilir. İlişkinize ait bir söylenti keyfinizi kaçırsa da kısa sürede bunun gerçek olmadığını anlayacaksınız. Bir iş fırsatını konuşmak için bir seyahat yapabilir ve istediğinizi alabilirsiniz. Bir aile büyüğünüzün sağlık durumu sizi endişelendirebilir. Ona maddi destek sağlayacaksınız.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Bu hafta iş arkadaşlarınız veya ortaklarınız ile sıkıntılar yaşayabilir maddi anlamda kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailevi bazı problemlerin üstünden gelmekte zorlanıyor olmanız sizi baya üzüyor. Aşk hayatınıza dair partnerinizin size yapacağı sürpriz ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyacak. Hafta sonuna doğru tanışacağınız biri size bir teklif sunacak. Bu teklif yurtdışı ile ilgili olabilir. Maddi açıdan bir miras ya da eski bir alacak sizi oldukça rahatlatacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (14 – 20 Kasım): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!