Haftalık Burç Yorumları (2- 8 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor? - İzmir Tempo

Haftalık Burç Yorumları (2- 8 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(2-8-mayis-2022):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 2 – 8 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları…

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; çekiciliğiniz artıyor ve etrafınızdan göreceğiniz ilgide artacaktır. Güzelleşmek, kişisel bakım yapmak için iyi bir haftadasınız. Maddi konularda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz ve gelişmeler sizin için iyi olacaktır. Ani para girişleri gerçekleşebilir. Kariyer hayatınızda da şanslı olduğunuz, kalıcı güç elde edebileceğiniz fırsatlar sizi bulabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; gizli karmik ilişkiler gündeminize gelebilir. Sağlık ve psikoloji olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ani fevri tutumlar sergileyebilirsiniz ve fiziksel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Boyun bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; sosyal çevrenizden ufak şans ve fırsatlar sizi bulabilir. Bekarsanız yeni aşk fırsatları sizi sosyal çevrenizden bulabilir. Arkadaşlarınızdan güzel hediyeler, güzel şanslar görebilirsiniz. Bilinçaltı sorunları, psikolojik sorunlar yaşanabilir, ani şekilde hastaneler gündeminize gelebilir. Psikolojinize ve gizli düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü kararlar alabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; kariyer ve iş hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Kariyer hayatınızdan aşk fırsatları sizi bulabilir. Sosyal çevrenizde ise ani değişimler gerçekleşebilir. İkili ilişkiler, ortaklık, evlilik konularıyla ilgili güçlü kararlar alabilirsiniz. Seyahat edebileceğiniz güzel bir hafta sizi bekliyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; akademik kariyer, yurt dışı seyahat, hukuk konularıyla ilgili ufak şanslar sizi bulabilir. Bekarsanız aşk fırsatları; yurt dışı bağlantılı partner, yabancı partner, hukuk yada akademik kariyerle ilgili biriyle tanışabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili ise ani değişimler ve kararlar gerçekleşebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güçlü kararlar alabilirsiniz ve maddi imkanlarınız konusunda güçlenebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar, borçlarla ilgili daha iyi bir döneme geçebilirsiniz. yeni bir aşka yelken açabilirsiniz ve bu aşk tutku dolu olabilir. Ani yurt dışı seyahati, uzak mesafe seyahatler gündeminize gelebilir. İkili ilişkilerle ilgili ani kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; evlilik ya da ortaklığınız daha iyi bir hale evirilebilir. eğer bekarsanız yeni bir ilişki gündeminize gelebilir. Maddi kaynaklarla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir ve ani para girişleri gerçekleşebilir. Yine de harcamalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Aile ve ev konularıyla ilgili güçlü kalıcı kararlar alabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; gündelik hayat, çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili ani sarsıcı gelişmeler yaşanabilir ama sonucunda güzel şeyler de sizi bekliyor. Aşk, çocuk, eğitim konularında ise güçlü kararlar alabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğer bekarsanız flörtleriniz artabilir ve yeni bir ilişki gündeminize gelebilir. Çalışma hayatınız, gündelik hayat ya da sağlık konularıyla ilgili ani gelişmeler gündeminize gelebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güçlü yatırımlar gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; aile ve ev hayatınız daha iyi bir hale gelebilir. Aile içinde sorunlar çözülebilir ve kadınlardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca bekarsanız ailenize yakın biriyle tanışabilirsiniz. Aşk konusunda ise çok ani gelişmeler, beklenmedik durumlar içinde kalabilirsiniz. Çok seyahat edip, çok iletişim kurduğunuz bir dönemdesiniz.  Gücünüzü ortaya koyduğunuz ve eğitim, kardeşlerle ilgili güçlü kararlar alabileceğiniz fırsatlarınız var.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; yakın çevre, kardeşler, iletişim, medya konularında ufak şanslar sizi bulabilir. Bekarsanız aşk sizi yakın çevrenizden, seyahatlerde, sosyal medyadan bulabilir. Ev ve ailenizle ilgili ise ani gelişmeler, ani ev değişikliği gibi konunlar gündeminize gelebilir. Maddi kaynaklarda güçlü kararlar alabilirsiniz ve kazançlı çıkabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Bu hafta Venüs’ün koç burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklar konusunda özellikle kadınlardan gelebilecek şans ve fırsatlarınız var. Maddi kaynaklarınız daha iyi bir hale gelebilir. Yakın çevre, kardeşler, eğitim, sosyal medya gibi konularda ani değişimler gerçekleşebilir ve ani kararlar alabilirsiniz. Ayrıca trafikte ve seyahatlerde dikkatli olmalısınız kazaya bu hafta açıksınız. Sosyal çevrenizden de gelebilecek destekle hayatınızda çok daha güçlü olabileceğiniz bir fırsat sizi bulabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (2- 8 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!