Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor? - İzmir Tempo

Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(23-30-mayis-2022):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 23 – 30 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları…

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Sevgili Koç; haftaya içe çekilerek ve yalnız kalmak isteyerek başlayabilirsiniz. Ama Eğitim, kardeşler, yakın mesafe seyahatlerle ilgili güzel gelişmelerle haftaya başlıyorsunuz.

Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; maddi kaynaklarınız, para konularıyla ilgili yeni anlaşmalar yapabilirsiniz ama dikkatli olmalısınız ayrıca daha önceden planladığınız ve maddi kaynaklarınızı ilgilendiren konular var ise bu konuları hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklarınızı geliştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kadınlardan yardım ve destek de görebilirsiniz. Eğer bu süreçte bir borca girerseniz de daha rahat şekilde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Mars’ın da Koç burcu etkisiyle önümüzde ki 1,5 ay daha hareketli ve girişken olabilirsiniz ama tartışma ve kavgaya da meyilli olacaksınız ve dikkatli olmalısınız. Kronik rahatsızlıklarınız artabilir, baş ağrılarınız artabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Sevgili Boğa; haftaya sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı ise genişletecek özel bir destek alabilirsiniz, şansınızı kaçırmayın. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; kendinizi ifade ederken herkes sizi yanlış anlayabilir, insanlarla anlaşamayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızın her alanında görüşmediğiniz insanlar size ulaşabilir, karşınıza çıkabilir.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; çekiciliğiniz artıyor, güzelleşmek isteyebilir, fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlık olarak da korunursunuz. Aşk konusunda ise şansınız açılıyor. Etrafınızdan daha çok ilgi görebilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; bilinçaltınızla mücadele edebilirsiniz, uyku problemi yaşayabilirsiniz ama bir taraftan da enerjiniz tükenmez ve yorulmazsınız. Gizli tuhaf eril düşmanlarda etrafınızda daha çok olabilir, dikkatli olmalısınız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Sevgili İkizler; haftaya kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekle karşınıza hayatınızın fırsatı bile çıkabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; içsel konuşmalarınız artabilir, rüyalarınız mesajcı olabilir. Gizli düşmanlarınız sizin hakkınızda söylediklerini duyabilirsiniz.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; gizli karmik ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal olarak ise şifalanabilirsiniz. Platonik aşklar gündeminize gelebilir. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; sosyalleşebilir, topluluk, derneklerde kendinizi gösterebilirsiniz. Ama tartışmalara açık olabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Sevgili Yengeç; haftaya eğitim, yurt dışı, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda ise şans ve fırsatlar sizi bulabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; sosyal çevrenizden haberler alabilir, görüşmediğiniz arkadaşlarınızla ya da sevgililerinizle karşılaşabilirsiniz.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir. Arkadaşlık aşka dönüşebilir. Sosyal çevrenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; çok çalışabilir, kariyer hayatınızda mücadeleniz artabilir. Bazı tartışmalar içinde kalabilirsiniz ve çok tepkisel davranabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Sevgili Aslan; haftaya maddi kaynaklar, borçlarla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber yurt dışı, eğitim, seyahat gibi konularda önünüze fırsatlar gelebilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; kariyer ve iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar artabilir. Eski aşklar karşınıza çıkabilir. Yeni bir sözleşme imzalanacaksa bu önceden planlanmışsa iyi eğer değilse üzerinde uzun uzun düşünerek karar vermelisiniz.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; kariyer ve iş hayatınızda kadınlardan destek ve yardım görebilirsiniz. Eğer bekarsanız kariyer hayatınızdan karşınıza yeni aşklar çıkabilir. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; bol bol seyahat edebilir, yurt dışına çıkabilirsiniz. Uzak akrabalar daha çok gündeminize gelebilir. Hukuk, eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Sevgili Başak; haftaya aşk, ilişki ya da ortaklık konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda maddi kaynaklarınızı da genişletecek şanslar sizi bulabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; yurt dışı, eğitim, seyahatler, hukuk konularıyla ilgili kararlar alabilirsiniz, yabancı ya da uzak akrabalarla iletişiminiz artabilir. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; yurt dışı, seyahat konularında kadınlardan yardım görebilirsiniz. Aşk konusunda yurt dışı bağlantılı bir partner karşınıza çıkabilir. Seyahatlerde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Hukukçu yada akademik kariyer yapan biriyle de tanışma ihtimaliniz var. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; ödemeleriniz artabilir, harcama ve vergileriniz para kayıplarına sebep olabilir. Bu dönemde maddi kaynaklarınızı değerlendirirken daha akıllıca hareket etmelisiniz. Ayrıca tutku dolu ilişkilerde karşınıza çıkabilir. Bunların dışında sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Sevgili Terazi; haftaya çalışma hayatı, gündelik işler ve sağlık konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza zaman ayırabilirsiniz. İlişki, ortaklık, evlilik konularında şanslar karşınıza çıkmaya başlayabilir. Bu konuda yurt dışı bağlantılı bir partnerle de karşılaşabilirsiniz. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; vergi, ödemeler, maddi kaynaklarınızı ilgilendiren yeni sözleşmeler gündeminize gelebilir. Ödemeleriniz artabilir.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; maddi kaynaklar, para konularında korunmaya başlıyorsunuz. Eğer bir borca gireceksiniz sonrasında daha rahat ödemelerinizi yaparsınız. Aşk ve ilişkilerle ilgilide daha tutku dolu ilişkiler karşınıza çıkabilir. Para konusunda bereketin arttığı ve kazançlarınızı yoluna sokabilecek bir döneme giriyorsunuz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; ilişki ve ortaklıkta mücadeleniz artabilir, karşı taraf size daha agresif davranabilir. Ayrıca ilişki konusunda hareketli bir döneme giriyorsunuz ama aslında bir taraftan da korunuyorsunuz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Sevgili Akrep; haftaya çocuklar, aşk, hobi konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Çalışma ve iş hayatınızla ilgili maddi kaynaklarınızı da rahatlatabilecek şanslar sizi bulabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; ilişki, ortaklık, evlilik konularında eskiden konuşulmamış konular masaya yatırabilir. Eski aşklar aklınıza gelebilir ve karşınıza çıkabilir. Onlarla ilgili haberler alabilirsiniz.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızdaki sorunlar varsa bu konularda şifalanıp, korunacaksınız. Ayrıca bekarsanız karşınıza yeni aşklar çıkabilir. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; çalışma ve iş hayatınızda çok çalışabilirsiniz. Daha agresif ve tartışmacı bir hale bürünebilirsiniz. Ama yine de korunuyorsunuz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Sevgili Yay; ev, aile konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Aşk, flört, evlilik konularında ise karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; çalışma hayatınızda, yanınızda çalışanlar anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar artabilir. Boyun bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; aşk sizi çalışma hayatında, gündelik hayatta bulabilir. Sağlık alanında çalışan ya da kamuda görevli biri hayatınızda girebilir. Ayrıca çalışma hayatınızda kadınlardan yardım görebilirsiniz. Sağlık problemleriniz nüksedebilir ama korunacaksınız. Evcil hayvanınızda size bu dönemde iyi gelebilir. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; aşk ve ilişkilerde hareketli bir döneme girebilirsiniz ve flörtleriniz artabilir. Çocuk ya da hobinizle ilgili mücadeleniz artabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Sevgili Oğlak; haftaya kısa seyahatler, yakın çevre, kardeşlerle iletişim kurarak başlayabilirsiniz. Çalışma ve gündelik hayatla ilgili ailenizden destek görebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Alacağınız kararların önü açık olacaktır. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; aşk ve ilişki konusunda ex aşk aşklar sizi arayabilir, karşınıza çıkabilir. Onlarla ilgili haberler alabilirsiniz.Çocuk ya da hobinizle ilgili eskiden verilmiş olan kararlar yeniden gündeminize gelebilir.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; aşk ve ilişki konusunda karşınıza yeni insanlar çıkaracaktır. Bu konuda korunduğunuzu da bilmelisiniz. Karşınıza güçlü ve size değer veren kişiler çıkabilir. Çocuk ya da hobilerinizle ilgili ise bereketli ve üretken olduğunuz bir sürece gireceksiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar;  ev ve aile hayatınızda tartışmalar artabilir, aile içi gergin bir süreç geçirebilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalısınız.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Sevgili Kova; haftaya para ve maddi kaynaklarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; aile ve ev hayatınızla ilgilenebilir, aile içi anlaşmazlıklar artabilir. Ev değişikliği kararı alacaksınız dikkatli olmalısınız.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; aile içinde sorunlar olsa da bir şekilde korunacaksınız ve aile içinde ki kadınlardan yardım göreceksiniz. Aşk ve ilişki de ise şanslı olduğunuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar;  bol bol seyahat edebilir, iletişime tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle iletişimde sorunlar gerçekleşebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Sevgili Balık; haftaya kendinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz, ayrıca duygusal olarak daha verici ve anaç bir tavır sergileyebilirsiniz. Aile ve evinizle ilgili yeni kararlar alabilir ve bu maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyebilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; yakın çevre, kardeşler, eğitim konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz ama yanlış anlaşılmalar artabilir.

Hafta sonunda Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; yakın çevrenizde, eğitim alanında yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu aşk konusunda sizi besleyen ve size iyi gelebilecek biri olabilir. Kardeşlerle aranızda sorunlar varsa bu süreçte korunacaksınız.  Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; harcamalarınız artabilir, gerekmedikçe harcama yapmamaya çalışmanız para kayıplarının önüne geçecektir. Ayrıca maddi kazançlarınız için daha çok mücadele edebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!