Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor? - İzmir Tempo

Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

mayis-2022-aylik-burc-yorumlari!-ask,-para,-saglik…-burcunuzu-ne-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astroloji ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 1 Mayıs Pazar günü itibarıyla yeni bir aya başlıyoruz. Peki, astroloji Mayıs ayı için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için aylık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 2022 Mayıs ayı burç yorumları…

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ *

Maddi kaynaklar ve borçlarınıza dikkat etmelisiniz. Açıkçası zor ve krizsel bir dönemden geçerken siz ekstradan etki almaktasınız bundan dolayı maddi kaynaklarınıza özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar şanslı olacaksınız ve bir şekilde korunacaksınız.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Evlilik, ikili ilişkiler ve işle ilgili bir sonlanma ve tamamlanma yaşayabilirsiniz. Sonuç sizin için sonrasında daha iyi olacaktır. Sosyal çevrenizden ise destek görebilirsiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar; psikolojik ve sağlık olarak korunacaksınız ve manevi anlamda farkındalığınızın arttığı bir sürece gireceksiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Çalışma hayatınız, sağlığınız, çevrenizdekilerin sağlık konularıyla ilgili bazı durumlar gerçekleşebilir. Kariyer hayatınızda ise olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar sosyal çevreniz genişleyebilir, sosyal çevre ve arkadaşlarınızdan pek çok destek görebilirsiniz. Yeni bir topluluğa dahil olabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Aşk, çocuk, hobi, şans oyunları ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz bu süreçte maddi kaynaklarınıza ve ödemelerinize dikkat etmelisiniz. Harcamalarınız çok artabilir ve para konusunda eskisi gibi destek göremeyebilirsiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar; iş hayatınızda olumlu gelişmeler gerçekleşebilir ayrıca iş hayatınızdaki sorunlardan da korunacaksınız.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Ev, aile, taşınma konusuyla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz ve bu sizin kariyer hayatınızı da etkileyebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güzel gelişmeler olurken; eğer evliyseniz, bir ilişkiniz v arsa bu konuda zor bir dönemden geçebilirsiniz. Ayrıca ortaklık yapısında da zorlanmalar gerçekleşebilir. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar yurt dışı, seyahat, eğitim, uzak akrabalar, yabancılar konusunda şanslı olduğunuz bir sürece gireceksiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Yakın çevre, kardeşler, eğitim, sosyal medya konularında yeni kararlar alınabilir ayrıca çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ya da sağlığınız ile ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir. Yakın çevreniz değişebilir. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar; borç, ödeme, kredi, ortak ya da eşin parası, miras konularında şanslı olduğunuz ve maddi kaynaklarınızla ilgili korunduğunuz bir sürece gireceksiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Maddi kaynaklar, harcamalarınız bu süreçte artabilir ve çocuk, hobi ya da aşk konularında zorlu bir süreçten geçebilirsiniz ama siz diplomatik tavrınızla bu durumu yönetebileceksiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar ortaklık ve evlilik yapısından gelebilecek şanslarınız olacak. Ayrıca eğer evliyseniz evliliğiniz bu dönemde korunacaktır.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Evlilik ve ortaklıkta ben-sen dengesini kurmanız gereken bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ayrıca fiziksel olarak değişim yapabilirsiniz. Aile içinde sorunlar ve almanız gereken sorumluluklar yüzünden evlilik ya da ortaklığınızda problemler gerçekleşebilir. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar ve sağlık konularında korunacaksınız.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Psikoloji ve sağlık konularına zor bir dönemden geçebilirsiniz ve yakın çevre, eğitim,  kardeşlerle ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir. Bu dönemde sağlık ve psikolojinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar; aşk, flört, çocuk ya da hobi konularında şanslı olacaksınız.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Sosyal çevre, arkadaşlar, topluluk ya da derneklerle ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir ayrıca bu dönemde maddi kaynaklarınızı doğru kullanmanız ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir sonrasında zorlanabilirsiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar aile ve ev konularında şanslar sizi bulabilir ve aile hayatınız daha huzurlu bir hale dönüşebilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Kariyer ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşanabilir ve siz bazı durumlardan dolayı bitişler yaşayabilirsiniz. Ama bu durumda karar verecek olan sizsiniz. Maddi kaynaklar olarak ise iyi bir dönemde olacaksınız. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar yakın çevre, kardeşler, eğitim, sosyal medya konularında korunacaksınız ve bu konularda şanslar sizi bulabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Uzak mesafe seyahatler, yurt dışı, eğitim, hukuk-dava konularında sonlanmalar yaşanabilir ama otorite size problemler çıkarabilir. Bu dönemde otoriteyle iyi anlaşmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum ve sağlık, psikolojinize de dikkat etmelisiniz. Yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Jüpiter’in koç burcuna geçmesiyle beraber Ekim ayına kadar; maddi kaynaklar, para konularında şanslarınız artabilir ve bu konuda korunacağınız bir süreçte olacaksınız.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!