Temmuz 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor? - İzmir Tempo

Temmuz 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

temmuz-2022-aylik-burc-yorumlari!-ask,-para,-saglik…-burcunuzu-ne-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz.  Peki, astroloji Temmuz ayı için neler söylüyor? Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte Funda Koç’un kaleminden 2022 Temmuz ayı burç yorumları… 

Temmuz ayına adım attığımız ilk günlerde gökyüzünün dizilimi bize, kendimizi adeta bir kurban psikolojisinde hissedeceğimizi gösteriyor. Duygusal anlamda özellikle ilişkiler noktasına odaklı olacağımız bir ay bizleri bekliyor. Temmuz, geçmişte kalmış kişilere karşı özlem duyabileceğimiz ya da mevcut ilişkimizde aile kurabilme potansiyelini sorgulayacağımız bir ay olacak. Duygusal anlamda partnere, eşe karşı kendimizi kapatarak, kabuğumuza çekilme eğilimi sergilememiz son derece olası. Sistem aslında bakış açımızı değiştirmemizi, görmezden gelmeyi tercih ettiğimiz her konuyu Neptün Retro’su ile karşımıza getirip koymaya hazırlanıyor. Temmuz ayı kısaca uyanış ayı olacak ve duygusallığı bir yana bırakıp, mantıklı kararlar alacağımız bir ay olacak.

Ayın ilk günleri kazalara, yaralanmalara ve tartışmalara son derece açık olacağız. Temmuz ayı, duygusal düşüncelerden sıyrılıp daha manipülatif bir düşünce yapısında olacağımız bir dönem olacaktır. Bu da hayallerden bir nebze uzaklaşarak çoğunlukla mantıklı yaklaşımlar sergilememize sebep olabilir. Ayın ikinci haftası ise, 13 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte, pek çok gizli saklı konunun açığa çıkacağı, skandal haberlerin yoğunlaşacağı bir dönem bizleri bekliyor. Kişisel yaşamımızda da gizli saklı ilişkiler ifşa olurken bu durum bizi duygusal olarak yaralayabilir. Sistem artık bazı gerçekleri görmezden gelmemizi istemiyor. Kısaca temmuzun 2. haftası, bitecek olanın bitmesi gerektiğini vurgulayan bir gökyüzü bizleri karşılıyor olacak. İyi haber şu ki Venüs 17 Temmuz itibariyle Yengeç burcuna geçiş yapacak, bu da bize yıpranan duygularımızı, kırılan gururumuzu onarabileceğimiz yepyeni aşk fırsatları sunacaktır. Aynı zamanda bu transit duygusal yoğunluk yaşamamıza da vesile olacaktır. Bu duygusal yoğunluk nedeniyle bazılarımız için beklenmedik ama mutlu kavuşmalar da gerçekleşebilir. Ayın 22’sine geldiğimizde ise güneş Yengeç burcundan çıkarak duygusal anlamda bizleri bir nebze rahatlatacak. Çünkü güneş aslan burcuna geçerek bizim daha enerjik olmamızı sağlarken, gölge yanı ise fazlaca ego yapmamıza neden olacak. Yine de kabuğumuzu kırıp, parlak güneşin tadını çıkaracağımız zamanlar yaşatacaktır bizlere. Ayı kapatmaya hazırlanırken birçok sürprize ev sahipliği yapacak olan 28 Temmuz Aslan yeniayı ise adeta yüreklere su serper nitelikte. Bu yeniayın Jüpiter ile üçgen açısı, sistemin bizleri desteklediğini ve ilahi şansın bizimle olacağını gösteriyor. Ancak bu yeniayın tek şartı belki de bizi konfor alanımızdan çıkmaya zorlaması olacaktır. Bu yeniayın etkileri bizlere bir konuyu başlatacak ve bu başlayan konu 5 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşecek dolunay ile tamamlanacak. Kısacası temmuz ayı öyle bir ay olacak ki, hayatın kontrolünü ele alacağımız, arzularımızın peşinden gideceğimiz, hatta zafer kazanacağımız bir zaman dilimi olacak.

Koç ve Yükselen Koç *

Temmuz ayında partnerinizle birlikte hayaller kurmak, saatlerce müzik dinlemek, ya da el ele bir film izlemek, Temmuz ayında Venüs etkisi ile yapmak isteyeceğiniz şey bu. Şefkat dolu romantik saatler sizi bekliyor. Kendinizi akışa bırakın, daha derin duygulara teslim olun. Yaz mevsiminin en güzel ayı olan Temmuz da sevdiğinizle beraber mutluluğun tadını çıkarın. Satürn etkisi ise sizi temmuz ayında aceleci kararlardan koruyacaktır. Her şeyin en yoğun olduğu zamanlarda bile, bir anlık bile olsa köşenize çekilin ve gevşeyin. İç sesinize her zamankinden daha fazla güvenin. Alacağınız kararlarda tereddüt etmeyin, başarılı olacağınıza inanın. Temmuz ayı kariyeriniz ya da iş yeriniz için oldukça verimli ve huzurlu geçecektir. Endişelenmek için fazla neden yok ancak siz yinede yaşam tarzınıza daha fazla dikkat edin. Spor ya da en azından sabah ya da akşam saatlerinde tempolu yürüyüşler size iyi gelecektir. Ufak kazalara ve yaralanmalara dikkat!

Boğa ve Yükselen Boğa *

Temmuz ayında Sezgilerinize güvenin. Henüz aşk duygusunu tatmamışsanız ve herhangi bir ilişkiniz yoksa ay ortasını bekleyin. O kişi karşınıza çıktığında bunların nasıl duygular olduğunu, neye benzediğini anlayacaksınız. O kişinin gerçekten O olduğunu anlayacaksınız. Sezgilerinize ve hislerinize güvenin. 6 Temmuz’dan itibaren Mars burcunuzda olacak ve sizi içine düşmüş olduğunuz çıkmazdan adeta zorla çekip çıkaracak. Kariyeriyeriniz ya da işiniz için Temmuz adeta bir dönüşüm ayı diyebilirim. Her şeyden önce sabır ve azim sizin felsefeniz olmalı. Bundan asla taviz vermeyin ve doğru bildiğiniz yoldan dönmeyin. Temmuz ayında, genellikle ufak tefek sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz ancak bunlar daha çok mide üşütmeleri, sinek, böcek ısırmaları tarzı şeyler olacaktır. Ancak eğer eskiden kalma kronik bir rahatsızlığınız varsa, bu ay bununla ilgili bir şifalanma yaşayabilirsiniz. Bu ay özellikle imkânı olanlar için yüzme ve doğa yürüyüşleri zinde kalmanıza ve ruhen rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler *

Temmuz ayında şanslısınız sevgili İkizler. Venüs bu ay size adeta gülümsüyor. Temmuz ayında oldukça etkileyici bir duruşunuz olacak. Hani derler ya; Bunda şeytan tüyü var, hah işte bu ay o sizsiniz. İnsanlar adeta etrafınızda pervane olacak, girdiğiniz her ortamda dikkat çekeceksiniz. Bu ay hayatı biraz fazla hafife alacaksınız bu da sizi daha sempatik ve cana yakın yapacak. Özellikle bekar iseniz bu ayın kıymetini bilin. İlişkisi olan ya da evli ikizler içinse zor bir ay olabilir. Eşinizin ya da partnerinizin kıskançlıklarına maruz kalabilirsiniz. Temmuz ayı kariyer ve iş konularında ikizler için aşk hayatları kadar cazip olmayabilir. Bu ay hayallerinizin önünde birtakım engeller ve engel çıkaran güvendiğiniz insanlar var. Umutsuzluğa kapılmayın ve sabırlı olun. Nasıl ki sap ile saman birbirinden ayrılıyor ise sizin kariyer hayatınızda da bir ayrım bir temizlik başlıyor. Arkanıza yaslanın ve sadece bekleyin. Mars etkisi ile Temmuz ayında spor, yürüyüş, bisiklet, yüzme gibi aktivitelerinizde bir artış görülecek. Bu hem fiziksel hem de mental sağlığınız için oldukça verimli olacak. Bu ay yeme ve içmede dengeniz bozulabilir. Özellikle strese bağlı öfke problemi yaşama ihtimaliniz var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç *

İlişkinizde denge yaratmak, bir anlaşmazlığı çözmek, uzlaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Venüs 18 Temmuz’dan itibaren size yardım edecek. Bu şansınızı kullanın. Eğer partnerinizle ya da eşinizle yaşamış olduğunuz bir gerginlik ya da küslük var ise, Venüs sizin yanınızda. Romantik bir akşam yemeği için 18 Temmuz haftası bulunmaz nimet sunacak, mutlaka değerlendirin. Mars sayesinde değişimle başa çıkmak ve ilerlemeyi sürdürmek için içsel güce sahipsiniz. Merkür ayrıca işleri yoluna koymanıza ve her şeyi isteğinize göre şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey sadece kendinize güvenmek. İç sesinizi dinleyin ve ona göre adımlar atın. Bu ay yapmanız gereken ama şimdiye kadar ertelediğiniz sağlık kontrollerinizi ya da var ise tedavilerinizi mutlaka başlatın. Diş, baş ve bel ağrıları canınızı sıkabilir. Bol bol akşam yürüyüşü yapın.

Aslan ve Yükselen Aslan *

Temmuz ayı partneriniz, eşiniz ile aktif olarak ilgilenmek için iyi bir zamandır. Örneğin partnerinizi bir konsere götürün ya da kısa bir tatil ile onu şımartın. Aşk hayatınızı monotonluktan çıkarmanız için bu ay gökyüzü sizin emrinizde. Romantik bir yemek, sıcak ve şefkatli bir çift söz onu etkilemeniz için güzel bir başlangıç olacaktır. Buna her ikinizin de ihtiyacı var. Satürn, sorumluluk alıp doğru kararlar verene kadar sizi zorlamaya devam ediyor. Kariyer hayatınızda kendinizi göstermek, ispat etmek için ne kadar kıvranırsanız kıvranın, net bir duruş sergilemeden, bir plana ve programa sahip olmadan bu adeta imkânsız. Açık ve net olun ne istediğinizi, beklentilerinizi açıkça ifade edin. Kendi işinize sahipseniz, başarıya ulaşmanın yolu dürüstlük ve karşı tarafa güven vermekten geçiyor. Taviz değil güven verin. Uranüs etkisi ile hayatı oldukça hızlı ve stresli yaşıyorsunuz. Huzursuz olma eğilimindesiniz. Kendinize zaman ayırmanız ve biraz frene basmanız gerekiyor. Çalışmak, başarı, ilerleme ve para her şey değildir. Arada uyumaya ve bol bol dinlenmeye ihtiyacınız var.

Başak ve Yükselen Başak *

Başaklar, Temmuz ortasından itibaren harika bir Venüs etkisinden yararlanacaklar. Bu sizi en arzu edilen burçlardan biri yapacaktır. Çevrenizdekileri büyüleyen gizemli bir auraya sahip olacaksınız. Bu bekarlar için büyük bir şans iken ilişkisi olanlar için sıkıntılı bir hal alabilir. Bu ay Mars, ticari faaliyetlerinizi yönlendiriyor, sizi destekliyor ve spontane kararları teşvik ediyor. Ancak, bu defa mantıklı görüneni değil, duygularınızı, sezgilerinizi takip ederek adım adım ilerleyin. Temmuz ayında kaldırabileceğinizden fazlasını üstlenmemeye dikkat edin. Stresin size iyi gelmediğini ve sinirlerinizin bozulup ellerinizin titremeye başladığını fark ederseniz, biraz ara vermeniz çok önemlidir. Müzik dinleyin, resim yapın, sosyal aktivitelere daha çok zaman ayırın ya da en iyisi biraz sporla uğraşın. Göz ve diş sorunlarınız çıkabilir ihmal etmeyin.

Terazi ve Yükselen Terazi *

Temmuz ayı siz terazi burçları için oldukça hareketli geçecek. Bu ay oldukça talep göreceksiniz. Gizemli ve flörtöz yapınız karşı cinsi size mıknatıs gibi çekecek. Özellikle ayın 2. yarısı evli ya da ilişkisi olan teraziler için oldukça tehlikeli. Sizi avlamak isteyen avcılar sahaya çıkacak aman dikkat. Temmuz ayında risk oluşturabilecek hiçbir şey yapmayın. Çok dikkatli olun her şeyi planlayın. Jüpiter’in size rehberlik etmesine izin verin yani akışta ve takipte kalın. Ayın sonunda, Satürn’ün size ilham verdiği içsel cesaret ve güvenle kendinizi ortaya koyacaksınız. Kariyerinizde ve işinizde sizi çok ileriye taşıyacak doğru kararları vereceksiniz. Uzun zamandır kendini bu kadar sağlıklı ve dinç hissetmemiş olabilirsin. Ancak bu Temmuz ayını bu şekilde geçireceğin anlamına gelmez. Ay sonuna doğru ufak tefek ağrılar keyfinizi kaçırabilir. Bol bol akşam yürüyüşü ve hafif egzersiz hayat kalitenizi arttıracaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep *

Bekar Akrepler, artık etrafa bakmanıza gerek yok. Yakında çok özel biri sizi adeta büyüleyecek. Ayın ortalarına doğru aniden başlayacak bu ilişki deyim yerindeyse ayaklarınızı yerden kesecek. Neredeyse her konuda anlaşacak, aynı şeylerden zevk alacak ve tutkuyla birbirinize âşık olacaksınız. Evli ya da ilişkisi olan Akrepler içinse adeta bir balayı dönemi olacak. Monotonluktan çıkmak ve yeniden harlanmak için çok müsait bir dönemdesiniz. Hayatınızı kendi ellerinize almanın ve gelecekle ilgili adımlar atmanın zamanı geldi. Satürn bunun farkına varmanızı sağlar. İç sesinize güvenin, başarı size diğer burçların çoğundan daha yakındır. Mars ise sizin gerçekten ne istediğinizi netleştirmenize yardımcı olacak. Bu ayın kıymetini bilin, şans sizden yana. Sevgili Akrepler, Temmuz ayında uyku düzeninize dikkat edin ve yeterince dinlendiğinizden emin olun. Mars, 6 Temmuz’dan itibaren hayatınıza dinginliği geri getiriyor. Mars sizin acele etmemenize, kendinizi baskı altına almamanıza, yoğun tempoya yenik düşmemenize yardımcı olacak. Ayın sonlarına doğru ufak tefek kazalara ve yaralanmalara karşı dikkatli olun.

Yay ve Yükselen Yay *

Temmuz ayında Ay ve Venüs sizi kanatlarının altına alacak. Şimdiye kadar yanlış yaptığınız her şeyi şimdi tekrar düzeltme şansına sahipsiniz. Bekarsanız, henüz mükemmel partneri bulamamış olabilirsiniz ve Temmuz itibariyle güzel ve her şeyden önce romantik bir zamanı dört gözle bekleyin. Evli veya bir ilişkiniz var ise, bu ay romantizm dolu günlere hazır olun. Adeta aşkı yeniden keşfedeceksiniz. Jüpiter’in tüm sorun ve endişelerinize çözüm getirebilecek enerjisi, yaptığınız işte adeta hevesinizi körükleyerek sizi cesaretlendirecektir. Temmuz ayında muazzam yaratıcılığınızı kullanacak ve kariyerinizde yepyeni bir sayfa açacaksınız. Vücudunuz uzun zamandır size birtakım sinyaller ve uyarılar veriyor ancak siz pek önemsemiyorsunuz. Özellikle karın bölgenizde ağrı ve şişkinlik zaman zaman canınızı sıkabilir. Ay sonuna doğru sizin ya da yakınlarınızın bir takım sağlık problemleri nedeni ile hastane ziyaretleriniz olabilir. Endişe edecek bir durum yok içinizi ferah tutun.

Oğlak ve Yükselen Oğlak *

Venüs Yengeç burcundayken, bekar oğlaklar ay ortasından itibaren bir aile kurma, kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir ilişkiye sahip olma arzunuz adeta tavan yapacak. Bu dileğinizin gerçekleşme olasılığı ise ay sonuna doğru oldukça kuvvetli. Özellikle arkadaş çevrenizden bir kişi ile arkadaşlığınız, ilişki seviyesine gelebilir. Evli ve ilişki sahibi oğlaklar için bu ay adeta bir sınav ayı olabilir. Monotonlaşan ilişkinizi canlandırmak için oldukça elverişli bir zamandasınız. Tamam mı? Devam mı? Kararlarının alınacağı bir ay olabilir. Maddi problemlerinizin çoğunu geride bırakmış olabilirsiniz. Problemi devam eden oğlaklar ise bu ay Mars’ın gücünden fazlasıyla yararlanabilirler. Mars size, projelerinizde ya da yatırımlarınızda yardımcı olacak pozisyondadır. Sıkıntılarınızdan kurtulmak adına şanslı bir dönemdesiniz. Eski kronik rahatsızlıklarınız nüksedip canınızı sıkabilir. Hemen panik olup bilimsel olmayan tedavi yollarına başvurmayın. Stresten uzaklaşmak adına doğada bir yürüyüş ya da bir etkinliğe katılmak size iyi gelecektir.

Kova ve Yükselen Kova *

Bu ay adeta her taraftan kuşatılacaksınız, ilgi odağı olacaksınız, bu da partnerinizi biraz kıskandıracak. Partneriniz sizin için ne ifade ettiğini bilmek istiyor. Bunu ona göstermek için fazla zamanınız kalmadı. Bu ayın büyüsü geçtiğinde hem evdeki bulgurdan hem eldeki pirinçten olabilirsiniz. Bekarsanız problem yok. Bu ayın tadını çıkarın ister daldan dala atlayın ister ciddi bir ilişkiye başlayın. Satürn, size işinizde kendinizi ilerletmek ve sonunda neler yapabileceğinizi göstermek için güç ve cesaret verir. İşinizde geleceğe dair umut ve hayalleriniz var. Jüpiter, içinizdeki coşkuyu başarma azmini körükleyerek sizi harekete geçirecektir. Şimdi sıra zamanında ektiklerinizi biçmekte. Kendinize güvenin ve bir türlü atamadığınız o son adımı atın. Boyun ve sırt bölgenizde sizi endişelendirecek bir ağrı oluşabilir. Stres kaynaklı bu ağrıdan kurtulmak için biraz kendinize zaman ayırın ve dinlenin. Hafif egzersiz ve tempolu akşam yürüyüşleri bu gerginliği azaltacaktır. 6 Temmuz sonrası bir rahatlama yaşayacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık *

Sevgili Balık, Venüs ve Uranüs aşk hayatınıza ışıltılı enerjiler getiriyor. Tek yapmanız gereken kendinizi akışına bırakmak, hayatın akışına bırakmak ve yakınlaşmaktan ya da hayal kırıklığından korkmamak. Bir partneriniz varsa, o zaman Venüs günlük aşk hayatınıza yeni bir soluk gelmesini sağlayacaktır. Partnerinize romantik sürprizler yapmak için oldukça müsait bir dönemdesiniz. Onu şaşırtın. Temmuz’u bir planlama dönemi olarak düşünün. Yeni bir şeyle uğraşmayın, eski olana takılmayın. Sabırsız olmayın. Neptün, en önemli mesajlarını tam bir sessizlik ve sükûnet anlarında size gönderir. O zaman içgüdüsel olarak ne yapacağınızı bilirsiniz. Kısacası sakin olun akışta kalın ve iç sesinizi dinleyin. Enerjiniz ve kondisyonunuz oldukça düşük. Beslenme ve uyku düzeninize dikkat edin. Mental olarak oldukça yıpranmışsınız, bol bol akşam yürüyüşü yapın, bisiklete binin yapabiliyorsanız kendinizi doğaya bırakın. Ayın ortalarına doğru kendinizi tekrar dinç ve enerjik hissedeceksiniz. Ufak tefek baş ağrıları olabilir ama sizi üzmez.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Temmuz 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!