1. Haberler
  2. Yaşam
  3. 10 Eylül Balık burcunda Dolunay burçları nasıl etkileyecek? İşte Balık burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri

10 Eylül Balık burcunda Dolunay burçları nasıl etkileyecek? İşte Balık burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri

10-eylul-balik-burcunda-dolunay-burclari-nasil-etkileyecek?-iste-balik-burcunda-dolunay’in-burclara-etkileri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 10 Eylül 2022 Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunaya ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 10 Eylül Balık burcunda Dolunayı’nın burçlara etkileri…

10 Eylül Balık burcunda Dolunay *

10 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 12:59’da 17 derece Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay haritası incelendiğinde anın yükseleni 1 derece Yay burcunda ve yine ilahinin desteğinin üzerimizde olduğunu söyleyebilirim. Ağustos ayında yaşamış olduğumuz gayet zorlu yeniaya inat bu seferki dolunay ise bir o kadar umut vaat ediyor bizlere. Ancak anın yükseleni Yay ile hepinizin malumu olan Merkür Retro, anın haritasında karşıtlık enerjisi ile birbirlerine meydan okuduğundan, duyduğumuz her şeye inanmamamız gereken zamanlardan geçiyor olacağız. Kafa karışıklığı bizi bireysel anlamda adeta esir alacak ve herhangi bir konuya konsantre olmakta güçlük çekeceğiz. Ufak hatalar özellikle iş alanında büyük sonuçlara yol açabilir dikkat demek istiyorum. Bu dolunayın asıl dikkat çektiği konu; bireysel alanda özellikle ev ve iş arasındaki dengeyi oturtmak olacaktır. Aile ve ev alanındaki bilinmezlikler sebebi ile iş alanında konsantrasyon, motivasyon ve düzen sıkıntısı yaşanabilir. Bu nedenle iki alan arasındaki dengeyi bulmamız gerekiyor. Balık Dolunayı Neptün ile beraber çalıştığından, özellikle sezgilerimiz ve rüyalarımızın artacağı daha psişik zamanlarda olacağız ancak öte yandan burnumuzun ucunu görmekten de aciz olabiliriz. Burada ev, aile konularında yaşamakta olduğumuz birtakım sorunları görmezden geldiğimizi de belirtmek yerinde olacaktır. Aslında ilahi, bir şekilde bizlere bazı işaretler gönderse de biz bunlarla ne ölçüde yüzleşmeye ve kabullenmeye hazırız? İşte asıl soru bence bu olmalı. Sonuçta aslında farkındalık yaratacak bir dolunay iken, biz bu farkındalıkla yüzleşmeye ne kadar hazırız

Kolektif alandaki etkilerine değinecek olursak, özellikle din adamları ve dini yerlerle ilgili haberler alabiliriz. Hatta bu haberlerden bazıları skandal niteliğinde olabilir. Tarikatlar ve tarikat üyelerine dair bazı haberler yine gündeme gelebilir. Ayrıca dünya çapında teknolojik ortamda hackleme girişimleri söz konusu olabilir. Hem bireysel hem kolektif alanda zehirlenmelere karşı son derece dikkatli olmamız gereken zamanlar olacağı gibi, toplu zehirlenme haberleri de görülebilir. Diğer önemli etkileri ise denizlerle ilgili bazı haberlerin yanı sıra, sel, su baskını gibi doğal afetler olabilir. Son olarak da bazı kurumlar yine artan vaka sayıları sebebi ile tekrar uzaktan çalışma modeline dönebilir. Özellikle eğitim konularında yapılacak açıklamalar ve alınacak kararlar, bazı kafa karışıklıklarının yaşanmasına neden olabilir. Bu eğitim sisteminin haricinde sınav konularında da olabilir. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileği ile.

Balık burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri *

Koç ve Yükselen Koç *

Bu dolunay sizlerin biraz kabuğunuza çekilmenize sebep olabilir. Bilinçaltı korkularınızın sizi biraz zorlayacağını söyleyebilirim, ancak hislerinize güvenmeniz gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Sağlık konuları ve günlük iş ortamınız ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa *

Bu dolunay sizleri arkadaş çevreniz noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Sosyal çevrenizde bazı bilinmezliklerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak onlar sizleri özellikle aşk ve ilişkileriniz konusunda uyarmaya çalışıyor da olabilirler. Sistem onlar aracılığı ile size mesaj veriyor olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler *

Bu dolunay sizleri iş, kariyer noktasında bazı bilinmezlikler sebebi ile zorlayabileceği gibi, bir süredir aile ve ev konularında yaşadığınız sorunlar ortadan kalkacaktır. İş arkadaşlarınız aile ve ev konularında yaşadığınız sorunlara farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak sorunları çözmenizde yardımcı olabilirler.

Yengeç ve Yükselen Yengeç *

Bu dolunay sizleri yüksek öğrenim ve yurt dışı konularında bazı idealler belirlemeye zorlayabilir. Yurt dışına yerleşme, tayin ya da hukuksal konularda bir belirsizlikle mücadele edebilirsiniz ve varsa yurt dışında yaşayan akrabalarınız iletişim konularında yaşadığınız sorunları onların farklı bakış açısı sayesinde aşabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan *

Bu dolunay sizleri krediler, borçlar ve vergi konularında biraz zorlayabilir. Ani para çıkışları, sizlerde toplu para kaybı hissi yaratsa da miras nafaka gibi konularda kafa karışıklıkları yaşamanız ve hatta kendinizi sıkışmış hissetmeniz söz konusu olabilir. Öte yandan çocuğu olan veya eğitim hayatı devam eden okurlarım bütçelerinden büyük bir kısmı bu alana ayırmak zorunda kalabilir.

Başak ve Yükselen Başak *

Bu dolunay sizleri eş, ortaklık ve evlilik konularında bazı belirsizliklerle zorlayacak. Kendinize dair alacağınız kararlar eş ve ortaklık konularında bazı gerçekleri göz ardı etmenize sebep olacaktır. Bazılarınız evlilik konularında bazı hayallere kapılırken, bazıları da aslında farkında oldukları fakat ısrarla görmezden geldikleri geçeklerle yüzleşebilirler.

Terazi ve Yükselen Terazi *

Bu dolunay, iş yaşantınız ve günlük hayatınız ile ilgili bazı belirsizliklerle mücadele etmenize sebep olabilir. Özellikle sağlık konularındaki korkularınız bir nebze artabilir ve en önemlisi zehirlenmelere karşı özellikle dikkatli olmanızı öneririm. Hislerinize güvenmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim ancak bu dolunay sizlerde, bilinçaltı korkularınız sebebi ile zihinsel manipülasyona sebep olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep *

Bu dolunay sizleri çocuklarınız, hobileriniz ve aşk konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Özellikle arkadaşlarınızdan alacağınız haberler veya fazla sosyal olmanız sebebi ile aşk hayatınızda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir ve hatta yol ayrımlarına gelebilirsiniz. Ancak burada arkadaşlarınızın size vereceği fikirleri yok saymamanız önemli olacak.

Yay ve Yükselen Yay *

Bu dolunay, ev-arsa gibi taşınmazlarla ilgili konuları sizlerin gündemine taşımaya hazırlanıyor. Baba veya aile bireylerinin sağlık konuları bu süreçte gündem oluşturabilir. Bazı okurlarım için ev değişikliği veya tadilatı ile ilgili konuların belirsizlikleri canınızı sıkabilir. Hayalini kurduğunuz bir eve dair bazı kararlar da alabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak *

Bu dolunay sizleri iletişim, eğitim ve kardeşler konularında bazı bilinmezliklerle baş etmeniz gereken zamanlara taşıyacak. Devam eden eğitim programınız varsa bu süreç gözünüzde fazla büyüyebilir. Ancak bu alanda bazı okurlarım mevcut lokasyon yerine eğitim hayatında yurt dışında devam etme kararı alabilirler.

Kova ve Yükselen Kova *

Bu dolunay sizleri maddi kazançlar ve gelirleriniz noktasında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Verdiğiniz bir borcun tahsilatına ilişkin yapacağınız görüşme canınızı sıkabilir. Bazı okurlarımın ise kredilerini yapılandırma noktasına gitmeleri söz konusu olabilir ancak maddi konularınız ve hatta borçlarınızdaki bilinmezlikler sizi fazlaca etkileyecek diyebilirim.

Balık ve Yükselen Balık *

Bu dolunay kendinize dair hayallerinizi gündeme almanıza sebep olacaktır. Fiziksel görümüne dair bazı operasyonlar geçirmek isteyecek okurlarım narkoz almak durumunda kalabilirler. Bazılarınız eş ya da partnerinizle bazı konuşmalar yaparak, tamam mı devam mı noktasında karar vermek isteseniz de Merkür’ün retro etkisinde olduğumuzdan ötürü alacağınız kararlar değişime uğrayabilir ben uyarmış olayım.


İzmir Tempo sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
10 Eylül Balık burcunda Dolunay burçları nasıl etkileyecek? İşte Balık burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!