1. Haberler
  2. Yaşam
  3. 13–19 Şubat 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

13–19 Şubat 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

13–19-subat-2023-haftalik-burc-yorumlari!-bu-hafta-neler-yasanacak?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13–19 Şubat 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

13–19 ŞUBAT HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR *

Haftaya gergin bir ruh hali ile merhaba diyoruz ve özellikle ikili ilişkiler alanında kolaylıkla çatışma yaşayabileceğimiz zamanlarda olacağımızı unutmamakta fayda var. Haftanın ikinci günü ise pozitif bakış açısı ile olayları ele almaya çalışacağız ve çok daha sosyal olacağımız bir gün geçireceğiz. Haftanın ortasına doğru adım adım ilerlerken ise ilişki ve finans konuları gündemimizi oluşturmaya başlayacak. Hem ilişkilerde hem de parasal konularda önümüzü görmek istesek de bunun pek mümkün olamayacağını vurguluyor gökyüzü. Hatta bazı okurlarım bir takım hayal kırıklıkları da yaşayabilirler. İlişkisi olmayan okurlarım ise bu hafta tanışacağı adaylara karşı son derece dikkatli olmalılar keza karşınızdaki kişiyi fazla idealize ederek “beyaz atlı prensimi buldum” yanılgısını yaşayabilirsiniz benden söylemesi. Perşembe gününe geldiğimizde ise kendimizi adeta kısıtlanmış ve baskılanmış hissedebileceğimiz gibi hayatımızdaki otorite figürleri ile bir araya gelebileceğimiz zamanlar geçirebiliriz. Buna bağlı olarak perşembe günü bolca çalışırken bulabilirsiniz kendinizi. Hafta sonuna koşar adımlarla ilerlerken cuma günü çoğunlukla takım çalışması içerisinde yer alabilir ve hayatınıza dair köklü kararlar almak isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak için de çok elverişli bir gün olacağını belirtebilirim. Hafta sonuna geldiğimizde ise artık kendimizi daha duygusal ve romantik hissedeceğimiz bir zaman dilimine giriş yapıyoruz.  Yeniayın enerjisinin üzerimizde iyiden iyiye hissedilmesi ile birlikte bazı yeni başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. Cumartesi akşamını romantik bir akşam yemeğinde geçirirken bulabilirsiniz kendinizi. Herkese mutlu haftalar diliyorum.

13–19 ŞUBAT 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI *

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Hafta boyunca hem sosyal çevrenizle hem de iş arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor. Keza söylemleriniz kolaylıkla yanlış anlaşılabilir ve istem dışı şekilde gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Ancak özellikle ikili ilişkiler konusunda son derece keyifli zaman geçirme potansiyeline sahip olabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Hafta boyunca seyahat planlarınızda hava şartlarına bağlı aksaklıklar söz konusu olabilir ve fakat bu durumun kontrolünüz dışında oluşan süreçler olduğunu hatırlayarak sakin kalmaya özen gösterin.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta özellikle ikili ilişkileriniz konusunda yaşadığınız sorunları veya sizi rahatsız eden konuları çözmek adına bazı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta olacaktır. Ailenizden bir kişinin hayatına dair yaşanacak sürpriz bir gelişme hafta boyu odağınızı bu konuya çevirmenize sebep olabilir. Ancak aile içerisinde zaman zaman gerginlik yaşanabileceğinden, sizlerin sakinliğinizi korumanız önem taşıyacak. Bu hafta kendinizi aşırı yormaktan kaçınmanız önemli çünkü sağlık sorunları yaşama potansiyelini vurgulayan bir hafta.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Önceden yaptığınız bazı planlarda bu hafta değişikliğe gitmeniz gerekebilir ve bu durum sizin gerilmenize sebep olabilir. Genel hatları ile bu hafta hayatınızda bazı değişiklikler yaşama potansiyeline sahip olacaktır. Bu şehir değişikliği gibi ufak değişiklikler olabileceği gibi majör bazı değişiklikler de olabilir. Aşk konusunda ise zor bir karar vermeniz gerekebilir ve bu karar sonucunda hayatınızda kadersel bazı süreçler söz konusu olacaktır. Bu kararı vermeden önce ise bazı konuşmalar yapacak olabilirsiniz ve umarım hakkınızda en hayırlısı olur.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta mantık duygu çatışması yaşayabileceğiniz dengesiz zamanlar sizi bekliyor diyebilirim. Yaşayacağınız bu dalgalanma sebebiyle özellikle iş arkadaşlarınız ile iletişim sorunları ve çatışmalar yaşayabilirsiniz. Hafta boyu finans konuları sizler için önem taşıyacak ve para konularına dair bazı görüşmeler yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Bu hafta ayrıca aracınıza dair oluşabilecek bazı aksaklıklar sebebiyle bazı harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Hafta boyu ikili ilişkileri görmezden gelerek biraz kendi sorunlarınızı ilgilenecek görünüyorsunuz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta sizler için önem taşıyan bir yolculuk planlaması içerisine girebilirsiniz. Bu hafta ister ikili ilişkiler konusunda ister arkadaş çevreniz konusunda kimsenin fikrine çok fazla müdahale etmemeniz ve fikirlerinizi dayatmaya çalışmamanız sizler için önem taşıyacaktır. Bazı okurlarım bu hafta yeni bir proje, ya da yeni bir iş için bazı kararlar vermek zorunda kalacaklar. Özellikle arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir hafta olacağını hatırlatmak isterim, keza kolaylıkla çatışmaya dönüşebilecek etkiler barındıran göstergeler bulunuyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Hafta boyunca odağınız sizin veya ailenizin harcamaları noktasında bütçe hesabı noktasında olabilir. Hafta içerisinde evinize masraf yapmanızı gerektirecek bazı sorunlar meydana gelebilir ve bu ekstra masraf sizlerin canınızı sıkabilir. İlişkinizi yapılandırmak ve sorunların üstesinden gelebilmek için motivasyonunuz ve iyimserliğiniz sayesinde partnerinizin tersine daha yapıcı olabilirsiniz. Ailenizdeki otorite figürlerine ilişkin önemli kararlar ya da gelişmeler yaşanabilir ve bu durum tüm aileyi bir araya getirecek bir unsur olabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta özellikle şehir dışında veya yurtdışında yaşayan sevdikleriniz konusunda bazı gelişmeler yaşayabilir ve odağınızı onlara çevirebilirsiniz. Ayrıca bu hafta tek başınıza seyahat etmenizi gerektirecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir. İş yaşamınızda dair önemli değişimlerin söz konusu olabileceği bir hafta sizleri bekliyor. Nişan, söz, evlilik gibi planları olan okurlarım bu hafta ailelerinin de dahil olacağı bir organizasyonda bir araya gelebilirler ve ilişkilerine bir resmiyet katma girişiminde bulunabilirler. Bu hafta birçok okurum için gelecek planları yaptıkları önemli bir hafta olacak.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Önemli iş birlikleri içinde olmanız gereken ve çok ciddi kararlar almanız gereken bir hafta sizleri bekliyor olacak. Ev dışındaki sosyal hayatınız ve iş kariyer konularınız bu hafta son derece önem kazanacak. Belki de haftanın en yoğun burçlarından biri sizsiniz. Hafta boyu duygusal açıdan iniş çıkışlar yaşayacağınız, ruh halinizin hızlı değişim gösterdiği günler yaşayabilirsiniz. Finansal açıdan beklemediğiniz harcamalar sebebiyle kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda sabırsız ve kıskançlığınızın artacağı bir hafta olabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta özellikle aile ve ev konuları sizlerin hayatında majör bir öneme sahip olacak. Aile içinde yaşanan bazı huzursuzluklar sizlerin de kendinizi gergin hissetmenize sebep olacak. Genel olarak maddi ve finansal açıdan geleceğiniz adına önemli kararlar alacağınız ve bazı planlamalar içerisine girebileceğiniz zamanlar sizleri bekliyor olacak. İkili ilişkiler konusunda ise kendinizi biraz duygusal ve adeta geleceğinizi sorgularken bulmanız muhtemel olacaktır. Bazı okurlarım ise bu hafta önemli haberler alabilir ve özellikle aşk konusunda sürpriz gelişmeler yaşayabilirler.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta özellikle zihniniz fazlasıyla geçmiş konulara ve geçmişte yaşadığınız sorunlara odaklanabilir. Bir süredir hayatınızda süregelen belirsizlikler bu hafta kendinizi aşırı baskı altında hissetmenize sebep olacaktır. Ancak bu hafta hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz bir telefon alabilir ve aklınızdaki tüm soruların cevabını bu telefon sayesinde edinebilirsiniz. bazı okurlarım bu hafta arkadaşlarından finansal bazı destekler görebilirler. Bu hafta aşk konusunda büyük heyecan yaşayabileceğiniz gelişmeler yüzünün gülmesine sebep olacak diyebilirim.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bu hafta özellikle ikili ilişkiler gündeminizi fazlasıyla meşgul edicek diyebilirim. Özellikle partneriniz sizi bir süredir manipüle etmeye çalışıyor olabilir ve artık buna bir dur demek isteyeceğiniz ve ani çatışmalara girişebileceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. Ancak bu yapacağınız hamle, karşınızdaki insanın biraz silkelenip size yapmış olduğu kabalığın farkına varmasına sebep olacaktır. Bu hafta her zamankinden daha realist ve her konuda daha ciddi kararlar almak isteyeceğiniz bir hafta olacaktır. Maddi konularda ise birtakım görüşmeler yaparak spesifik bazı atılımlarda bulunma şansı elde edeceksiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu hafta ev değişimi ya da yerleşim yeri ile ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Haftanın büyük çoğunluğunda akraba ya da aile çevresindeki insanlara odaklanabilir ve onların ihtiyaçlarına yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi karamsar hissedebilir ve artık hayatınızda bazı konularda hareketlenme yaşamak isteyebilirsiniz. Finansal anlamda şanslı olduğunuz bir hafta geçirebilir ve bazı sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Daha önce ayrılık yaşadığınız bir Partnerden bu hafta geri dönüş söz konusu olabilir ya da bir haber alabilirsiniz.


İzmir Tempo sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
13–19 Şubat 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!