20–26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

20–26-subat-2023-haftalik-burc-yorumlari!-bu-hafta-neler-yasanacak?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20–26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

20–26 ŞUBAT HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR *

Yeni haftaya yeni ay enerjisi ile giriş yapıyor olacağız ve haftanın büyük çoğunluğunda bu etkiyi hissetmeye devam edeceğiz. Bu yeniay özellikle ikili ilişkileri odağımız haline getirmeye hazırlanıyor ve belki de arkadaş çevrenizden sürpriz aşklar söz konusu olabilir. Ancak bu yeniay yeni başlayan ilişkilerde başta biraz puslu ve belirsiz enerjilerin hâkim olacağını gösteriyor bizlere. Bu hafta aşk ve sevgi gezegeni Venüs burç değiştirerek Koç burcuna geçiş yapacak ki bu ilişkileri biraz karıştırabilir. Venüs Koç burcunda pek rahat ettiği bir pozisyonda olmayacaktır ve ilişkilerde tutku, heyecan ve macerayı daha merkeze alarak flörtçü yaklaşmamızı sağlayacaktır. Önümüzdeki bir ay boyunca üzerimizde bu etkiyi hissetmeye devam edeceğiz. Haftanın ikinci günü iletişimde ani çıkışlar söz konusu olabilir. Planlarda oluşabilecek bazı aksaklıklar sizlerin ani öfkelenmenize sebep olabilir. Çarşamba gününe geldiğimizde ise her türlü konuya dair karar almak ve bu karara bağlı adım atmak için elverişli bir gün olacak. Yine karşı cinsten bazı itiraflar da alabilirsiniz bu zaman diliminde. Cuma günü yine ani karşılaşmalar söz konusu olabileceği gibi ilişkisi devam eden okurlarımın da ani tartışmalara karşı dikkatli olmasında fayda var. Kısacası bu hafta tüm odağımız ilişki konularında olacak diyebilirim. Herkese mutlu hatlar dilerim.

20–26 ŞUBAT 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI *

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta aile ilişkileri ve ailenizdeki iç huzurun sağlanması sizler için önem taşıyan konulardan biri olacak. Ayrıca bu hafta ani haberler veya arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz planlar söz konusu olabilir. Bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazı okurlarım ise partnerleri ile keyifli vakit geçirebilirler ancak ilişki sorunlarına odaklanmak için doğru zaman olmadığını hatırlatmak durumundayım. İlişkisi olmayan okurlarım ise geçmişte kaldığına inandığınız bir partner bu hafta tekrar kapınızı çalabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta kendinizi geleceği fazlasıyla sorgular bir halde bulabilirsiniz. Her zamankinden daha endişeli ve kaygılı hissedebilirsiniz ancak hafta boyunca sizi mutlu edecek ve endişelerinizin yersiz olduğunu hissedeceğiniz bazı sürpriz gelişmeler de yaşanabilir. Özellikle arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde bazı gerginlikler söz konusu olabilir ve hatta bir yol ayrımına gitmek isteyebilirsiniz. Öte yandan özellikle ikili ilişkinizde bazı sorunların çözüme kavuşturulması gerektiğini hissedebilir ve artık kesin karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Tamam ya da devam, ama bu hafta artık hayatınızda griye yer vermeyeceksiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta gündeminiz ve odağınız finans konularında yoğunlaşacak diyebilirim. Bu hafta ayrıca hayatınızda etkin bir role sahip olan bir kadınla çatışma ya da kriz söz konusu olabileceğinden dikkatli olmanızda fayda var. Bu hafta taşınma, yer değişikliği gibi bir gündem söz konusu olabilir ve sistem bu konuda sizleri destekleyecek diyebilirim. Hafta boyunca ev konusunda bazı masraflar ile uğraşmak durumunda kalabilir, finans ve bütçe hesabı yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Bazı okurlarım ise bu hafta yepyeni insanlarla tanınabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta ister aileniz ister partneriniz olsun hafta genelinde çatışmaların kolaylıkla yaşanabileceği bir hafta geçireceğinizi bilmelisiniz. Bu durum sizlere kendinizi biraz duygusal hissettirebilir. Finansal ve mali konularda yaşadığınız belirsizlikleri çözümlemek adına bazı girişimler ve görüşmelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca hızla karar vererek eyleme geçmenizi gerektirecek bazı durumlar yaşanabilir. Bu hafta partnerinizin sizden beklentileri sebebiyle bazı gerginlikler yaşanabilir ve bu durum sinirlerinizi biraz bozabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta arkadaş çevrenizde ilişkilerinizi kökten değiştirecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve bu durum ilişkilerinizde çok daha sağlam temeller atılmasına sebep olabilir. Bu hafta verdiğiniz sözler konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Hafta boyunca ikili ilişkinizde, araya girerek ilişkinizi karıştırmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü iyi niyetli olduğunu düşündüğünüz bu kişilerin aslında çokta iyi niyetli olmama olasılığı söz konusu. Gökyüzü sizi bu konuda uyarıyor. Hafta boyunca iş konusundaki fikirlerinizi kimseyle paylaşamamaya özen göstermenizi de önermek durumundayım.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta aile bireyleri ile bir araya gelerek, ailenize dair sağlık ya da mutluluk verici bir gelişmeyi kutlayabilirsiniz. Bu hafta iş ve kariyer alanında bazı gelişmeler söz konusu olabilir ve bazı okurlarım yeni iş anlaşmaları yapmak adına farklı kurum ya da birimlere irtibata geçebilirler. Bu hafta sizler için hızlı başlayacak ve hafta boyunca pek çok konuda hayatınızı organize etmek adına girişimlerde bulunacaksınız. Ancak bu hızlı koşturmaca süreci kendinizi stresli ve gergin hissetmeniz sebebiyet verebilir. Bu gergin enerji ikili ilişkilerinizi de tehlikeye sokabilir benden uyarması.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta özellikle sağlık konuları gündeminizi meşgul edebilir ve bu durum bir nebze de olsa sizi kaygılandırabilir. Ayrıca hafta boyunca ev konularında yapacağınız birtakım masraflar bütçe hesabı yapmanıza sebep olabilir. Özellikle ev için alışveriş ya da tadilat yapmayı düşünüyorsanız bu hafta yanlış kararlar verme ihtimaliniz var bunun için önümüzdeki haftayı değerlendirmenizi öneririm. Ayrıca bu hafta yeni tanıyacağınız kişi ile sağlıklı bir ilişki başlatmak adına da gökyüzü sizi desteklemiyor ancak kişiyi tanımak için bu haftayı değerlendirip ilişkinin adını koymak için önümüzdeki haftayı beklemek daha sağlıklı olacaktır

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Bu hafta ailenizden birinin hayatında yaşanacak sürpriz bir gelişme tüm aileye mutluluk getirecek. Belki de bazı okurlarım için bir bebek haberi buna sebep olabilir. Haftanın büyük çoğunluğunda aile ve ev konuları sizler için önem taşıyacak diyebilirim. Bazı okurlarım, mevcut ilişkilerini sorgulamak isteyebilir ve hatta kendi aile düzeni noktasında bazı kararlar almak isteyebilirler. İş hayatınızda ise bir kadının sözleri ya da tutumu sizi rahatsız edebilir, ancak ani çıkış yaparak fevri karar vermeden önce gerçek amacını iyice öğrenmeniz ve sakin kalarak karar vermeniz önemli olacak.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu haftanın enerjisi sizleri en çok kariyer alanında etkileyecek, iş ve kariyer alanında net karar almanıza sebep olacaktır. Bazı okurlarıma yeni iş teklifleri gelirken, bazı okurlarım için ise başka şirketler ile görüşmeler söz konusu olabilir. Ancak ağırdan alarak iyi düşünüp karar vermeniz gerektiğini vurguluyor gökyüzü çünkü kolaylıkla hayal kırıklığı ile sonuçlanabilecek durumlar söz konusu olabilir. Bu hafta ikili ilişkiler noktasında da bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Hafta içi partner adayınız ile bazı net konuşmalar yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Bu haftadan itibaren ilişkiniz konusunda gelecek planları yapılmaya başlanabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta yaşanacak bazı değişiklikler sizin gibi planlı yaşayan biri için can sıkıcı olabilir. Aslında sistem sizin planlarınızı gözden geçirmeniz ve tekrar değerlendirmeniz gerekliliğini vurguluyor olabilir. Bu hafa anlık dalgınlık sebebi ile yanlış kişiye mail, mesaj atmadığınızdan ya da telefon etmediğinizden emin olun, Merkür’de düz ancak açılarından ötürü özellikle dikkat etmenizi önermek durumundayım. Bu hafta ya sizin sakladığınız ya da sizden saklanan bazı sırlar gün yüzüne çıkabilir. Özellikle ikili ilişkiler konusunda verilen sözlerin sorgulanacağı zamanlar yaşayabilir ve ilişkinizde sizi yıpratan konuları masaya yatırmak ve çözmek isteyebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Aile ve iş konuları bu hafta gündeminizi meşgul edecek konuların başında yer alıyor. Bu hafta ani kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz ve bu sebeple bir ilişkiye nokta koymak isteyebilir ya da ev değiştirmek, taşınmak gibi majör kararlar almak isteyebilirsiniz. Hafta genelinde hayatınızda sizi huzursuz eden her nevi sorunu çözmek isleyeceğinizden bu keskin kararlara ihtiyaç hissedeceksiniz. Özellikle hayatınıza yeni girecek kişilere karşı dikkatli olmanızı önermek durumundayım çünkü bu kişilerin size hayal kırıklığı yaşatma potansiyeli söz konusu gibi duruyor ve hafta genelinde sakin kalmanız sizlerin hayrına olacak diyebilirim.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Hafta boyunca finansal ve maddi konular hayatınız için önem kazanacaktır. Bu hafta itibariyle artık işinizden elde ettiğiniz geliri sorgulayabilir ve bu konuya dair ek kaynak arayışına girebilirsiniz. Hafta genelinde bazı konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz ve bu da sizlerin dengenizi bozabilir. Bir tarafınız olaylara realist yaklaşırken, öte yandan da optimist olmak isteyebilir zaman zaman hayal dünyasına dalarken bulabilirsiniz kendinizi. Bu hafta hayatınıza dair majör gelişmeler söz konusu olacaktır. İkili ilişkiler konusunda ise aşırı şüpheci olabilir ve aşırı kıskançlık sergileyebilirsiniz ve bu durumda ilişkinizi yıpratmanıza sebep olabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
20–26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!