23 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor? - İzmir Tempo

23 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

23-mayis-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 23 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya duygusal olarak içe kapanarak başlayabilirsiniz, ruhsal olarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama maddi kaynaklarla ilgili ani fırsatlar sizi bulabilir. Eğitim, kardeşler, yakın mesafe seyahatlerle ilgili güzel gelişmelerle haftaya başlıyorsunuz. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; maddi kaynaklarınız, para konularıyla ilgili yeni anlaşmalar yapabilirsiniz ama dikkatli olmalısınız ayrıca daha önceden planladığınız ve maddi kaynaklarınızı ilgilendiren konular var ise bu konuları hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya sosyal çevre, arkadaşlar, topluluk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı ise genişletecek özel bir destek alabilirsiniz, şansınızı kaçırmayın. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; kendinizi ifade ederken herkes sizi yanlış anlayabilir, insanlarla anlaşamayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızın her alanında görüşmediğiniz insanlar size ulaşabilir, karşınıza çıkabilir.

İKİZLER BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve beklenmedik şanslar sizi bulabilir. Sosyal çevrenizden destekle karşınıza hayatınızın fırsatı bile çıkabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; içsel konuşmalarınız artabilir, rüyalarınız mesajcı olabilir. Gizli düşmanlarınız sizin hakkınızda söylediklerini duyabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya yurt dışı, eğitim, hukuk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve sosyal çevrenizdekilerin desteğiyle ani şanslar sizi bulabilir. Kariyer ve iş hayatınızda ise şans ve fırsatlar sizi bulabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; sosyal çevrenizden haberler alabilir, görüşmediğiniz arkadaşlarınızla ya da sevgililerinizle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU (22 MAYIS 2022) *

Haftaya maddi kaynaklar, ödemeler, vergi konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ama aniden kariyer hayatınızdan destek görebilir, maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyecek şanslar yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber yurt dışı, eğitim, seyahat gibi konularda önünüze fırsatlar gelebilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; kariyer ve iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar artabilir. Eski aşklar karşınıza çıkabilir. Yeni bir sözleşme imzalanacaksa bu önceden planlanmışsa iyi eğer değilse üzerinde uzun uzun düşünerek karar vermelisiniz.

BAŞAK BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya ilişki, ortaklık ya da evlilik konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ve bu konularda ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle de yurt dışı, seyahat, eğitimle ilgili ortak kararlar alabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda maddi kaynaklarınızı da genişletecek şanslar sizi bulabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; yurt dışı, eğitim, seyahatler, hukuk konularıyla ilgili kararlar alabilirsiniz, yabancı ya da uzak akrabalarla iletişiminiz artabilir. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız.

TERAZİ BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya çalışma hayatı, gündelik işlerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ama maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. İlişki, ortaklık, evlilik konularında şanslar karşınıza çıkmaya başlayabilir. Bu konuda yurt dışı bağlantılı bir partnerle de karşılaşabilirsiniz. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; vergi, ödemeler, maddi kaynaklarınızı ilgilendiren yeni sözleşmeler gündeminize gelebilir. Ödemeleriniz artabilir.

AKREP BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya aşk, hobi, çocuk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma ve iş hayatınızla ilgili maddi kaynaklarınızı da rahatlatabilecek şanslar sizi bulabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; ilişki, ortaklık, evlilik konularında eskiden konuşulmamış konular masaya yatırabilir. Eski aşklar aklınıza gelebilir ve karşınıza çıkabilir. Onlarla ilgili haberler alabilirsiniz.

YAY BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya ev ve aile hayatınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Çalışma hayatınızı da etkileyen ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk, flört, evlilik konularında ise karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; çalışma hayatınızda, yanınızda çalışanlar anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar artabilir. Boyun bölgesi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya yakın çevre, kardeşler, medya, kısa seyahatler konurlarıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ve aşk konusunda ani gelişmeler ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Çalışma ve gündelik hayatla ilgili ailenizden destek görebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Alacağınız kararların önü açık olacaktır. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; aşk ve ilişki konusunda ex aşk aşklar sizi arayabilir, karşınıza çıkabilir. Onlarla ilgili haberler alabilirsiniz.Çocuk ya da hobinizle ilgili eskiden verilmiş olan kararlar yeniden gündeminize gelebilir.

KOVA BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya maddi kaynaklarla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; aile ve ev hayatınızla ilgilenebilir, aile içi anlaşmazlıklar artabilir. Ev değişikliği kararı alacaksınız dikkatli olmalısınız.

BALIK BURCU (23 MAYIS 2022) *

Haftaya kendinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz, ayrıca duygusal olarak daha verici ve anaç bir tavır sergileyebilirsiniz,. Yakın çevre, kardeşler, eğitim konularında ani gelişmeler yaşanabilir. Ani seyahat kararı alabilirsiniz. Aile ve evinizle ilgili yeni kararlar alabilir ve bu maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyebilir. Merkür’ün Boğa burcundaki Retro etkisiyle 5 Haziran’a kadar; yakın çevre, kardeşler, eğitim konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz ama yanlış anlaşılmalar artabilir.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
23 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!