24 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor? - İzmir Tempo

24 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

24-mayis-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Mayıs 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 24 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün rüyalarınız mesajcı olabilir, ruhsal olarak şifalanabilir, iyi hissedebilirsiniz. Kariyer hayatınızda krizleri fırsata dönüştürebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu kararlar alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı genişletecek fikirler üretebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ise sağlam adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizden aşk ve para konusunda destek görebilirsiniz.

BOĞA BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün sosyal çevrenizde olumlu güzel şanslar yakalayabilirsiniz ve aşk ilişkilerinde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Psikolojik ve sağlık olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yurt dışı, hukuk, eğitim konularında güçlü fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise otoriteden destek görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün kariyer hayatınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Maddi açıdan güç elde edeceğiniz destekleri kariyer hayatınızdan bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki bir kadından yardım görebilir ve sonucunda yurt dışı, inanç, hukuk, eğitim konularında kalıcı uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. Ayrıca bir ilişkiniz var ise kalıcı kararlar alabilirsiniz ve uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilir.

YENGEÇ BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahat konularında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilir ve partner ya da ortaktan bu konularda destek görebilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki kadınlardan da yardım görebilir ve maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı kazançlar elde edebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa alma-verme dengesini kurabilirsiniz ve ilişkiniz daha iyi bir hale dönüşebilir.

ASLAN BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklar, finans, ödemeler, vergi, nafaka, miras konularıyla ilgili olumlu ve maddi kazanlarınızı güçlendirecek destekler görebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahat konularıyla ilgili uzun vadeli fırsatlarla karşılaşabilrisiniz. Bir ilişkiniz varsa daha iyi bir hale gelebilir.

BAŞAK BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün ilişki, aşk, ortaklık konularında kalıcı ve güçlü destekler görebilir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Maddi kazançlarınızla ilgili ise uzun vadeli kazançlar elde edecek yeni kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik hayat ya da sağlık konularında kalıcı uzun vadeli kararlar alabilir, ailenizden bu konuda destek görebilirsiniz. Ayrıca bir evcil hayvanınız varsa onunla da ilgilenebilirsiniz. Maddi kazançlarınızı olumlu etkileyecek kararlar bugün alabilirsiniz ama yine de dikkatli olmalısınız. Aşk, ilişki, ortaklıkla ilgili ise kalıcı güçlü bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

AKREP BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün aşk, ilişki, hobi ya da çocuk konusunda hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek güçlü destekler görebilirsiniz. Özellikle de yakın çevre ve kardeşlerden gelebilecek destekleri kabul etmenizi tavsiye ederim. Çalışma hayatınızda vereceğiniz olumlu kararlar ailenizi de olumlu etkileyebilir ve yeni bir sorumluluk alabilirsiniz.

YAY BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün aile ve ev konularında güçlü adımlar atabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı da olumlu etkileyecek yatırımlar da yapabilirsiniz ama yine de dikkatli olmalısınız. Aşk, çocuk, hobi konularında ise kalıcı uzun vadeli adımlar atabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatle ilgilenebilir ve bu konularda hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gücünüzü doğru kullanırsanız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev ve ailenizle ilgili ise doğru karar ve yatırımlarla maddi kaynaklarınızı olumlu destek sağlayacak kararlar alabilirsiniz. Ailenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz.

KOVA BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğitim, kardeşler, yakın çevrenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizden biriyle aşk için adım atabilirsiniz ama iletişimde sorunlara dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU (24 MAYIS 2022) *

Bugün kendinizi iyi hissediyorsunuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fırsatlar ise sosyal çevrenizden, topluluklardan gelebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise kalıcı ve uzun vadeli gelir elde edebileceğiniz yeni kararlar alabilirsiniz. Gizli güçlü bir otoriteden kazançlarla ilgili destek görebilirsiniz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
24 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!