25 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

25-mayis-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 25 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün enerjik ve atak ama biraz da gergin olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdekilerin, kardeşlerinizin desteğiyle seyahat, eğitim, kararı alabilirsiniz ve bu konuda önünüz açık olacak. Mars’ın da Koç burcu etkisiyle 5 Temmuz’a kadar daha hareketli ve girişken olabilirsiniz ama tartışma ve kavgaya da meyilli olacaksınız ve dikkatli olmalısınız. Kronik rahatsızlıklarınız artabilir, baş ağrılarınız artabilir.

BOĞA BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün içe çekilmek yalnız kalmak isteyebilirsiniz, içsel mücadeleniz artabilir. Maddi açıdan ise bir eril figürün desteğiyle yeni adımlar atabilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; bilinçaltınızla mücadele edebilirsiniz, uyku problemi yaşayabilirsiniz ama bir taraftan da enerjiniz tükenmez ve yorulmazsınız. Gizli tuhaf eril düşmanlarda etrafınızda daha çok olabilir, dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz ama trtışma ve gerginlikler içinde kalabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. . Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; sosyalleşebilir, topluluk, derneklerde kendinizi gösterebilirsiniz. Ama tartışmalara açık olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahat konularında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilir ve partner ya da ortaktan bu konularda destek görebilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki kadınlardan da yardım görebilir ve maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı kazançlar elde edebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa alma-verme dengesini kurabilirsiniz ve ilişkiniz daha iyi bir hale dönüşebilir.

ASLAN BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün kariyer ve iş hayatınızda aktif olabilir ön plana çıkabilirsiniz ama gerginliklere dikkat etmelisiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; çok çalışabilir, kariyer hayatınızda mücadeleniz artabilir. Bazı tartışmalar içinde kalabilirsiniz ve çok tepkisel davranabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahat konularına daha çok odaklanabilirsiniz ve seyahat kararı alabilirsiniz. Sosyal çevrenizdekilerle beraber hareket edebilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; bol bol seyahat edebilir, yurt dışına çıkabilirsiniz. Uzak akrabalar daha çok gündeminize gelebilir. Hukuk, eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün ilişki, ortaklık konularıyla ilgilenebilirsiniz ama partner ya da ortakla aranızda sorunlar gerçekleşebilir. Bunun dışında aslında seyahat, eğitim, hukuk konularıyla ilgili ise ortak hareket ederek güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; ilişki ve ortaklıkta mücadeleniz artabilir, karşı taraf size daha agresif davranabilir. Ayrıca ilişki konusunda hareketli bir döneme giriyorsunuz ama aslında bir taraftan da korunuyorsunuz.

AKREP BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz ama çok çalışabilir ve tartışma içinde kalabilirsiniz. Ayrıca kronik rahatsızlıklarınıza, kanama-baş bölgesi rahatsızlıklarına, migren ataklarına dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızdaki çalışmalarınızla maddi kazançlarınızı iyileştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; çalışma ve iş hayatınızda çok çalışabilirsiniz. Daha agresif ve tartışmacı bir hale bürünebilirsiniz. Ama yine de korunuyorsunuz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgilendiğiniz bir gün olabilir. Bu alanda hayatınızın hareketlendiği bir sürece giriyorsunuz. Gerginlik ve tartışmalara ise dikkat etmelisiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; aşk ve ilişkilerde hareketli bir döneme girebilirsiniz ve flörtleriniz artabilir. Çocuk ya da hobinizle ilgili mücadeleniz artabilir.

OĞLAK BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün aile ve evinizle daha çok ilgilendiğiniz, ailenizle zaman geçirebilirsiniz ama aile içi gerginlik artabilir. Aileden genetik gelen rahatsızlıklarınız artabilir, dikkatli olmalısınız. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar;  ev ve aile hayatınızda tartışmalar artabilir, aile içi gergin bir süreç geçirebilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalısınız.

KOVA BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün yakın çevre, kardeşlerle daha çok iletişime geçebilirsiniz. Kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Aşk, hobi, çocuklarla ilgili ise güzel bir gündesiniz. İletişimde gerginliklere ise açıksınız. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. . Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar;  bol bol seyahat edebilir, iletişime tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle iletişimde sorunlar gerçekleşebilir.

BALIK BURCU (25 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklar ve para konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Bu konularda yeni adımlar atarken dürtüsel davranırsanız çok para harcayabilirsiniz. Ama yine maddi açıdan korunduğunuz bir süreçtesiniz. Marsın Koç burcuna geçmesiyle 5 Temmuz’a kadar; harcamalarınız artabilir, gerekmedikçe harcama yapmamaya çalışmanız para kayıplarının önüne geçecektir. Ayrıca maddi kazançlarınız için daha çok mücadele edebilirsiniz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
25 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!