26 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor? - İzmir Tempo

26 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

26-ocak-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 26 Ocak 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 26 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

26 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

KOÇ BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Koç; maddi kaynaklar, finans, ödemelerle ilgili zorunlu harcamalar yapabilirsiniz. Bu süreçte otoriteyle iyi anlaşmak maddi açıdan kısıtlanmaları dengeye getirebilir. Saat 19:47’de ise; hayallerinize dikkat edin ve bunun içinde inzivaya çekilebilir, meditasyon-şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Duygusal olarak şifalanabilirsiniz. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve  5 Şubata kadar devam edecek; kariyer hayatınızda iletişim sorunları yaşanmasına sebep olabilir. Kariyerle ilgili yeni anlaşma ya da sözleşme imzalamanızı 5 Şubat’a kadar tavsiye etmiyorum.

BOĞA BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Boğa; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Kariyer hayatınızda ise kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz ve bu da anlaşmazlıklara sebep olabilir. Sezgilerinizin sizi yanılttığı bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ise eşinizle sevgilinizle sosyalleşebilir ve duygusal olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; eğitim, yurtdışı, hukuk-dava, uzak akrabalarla iletişimde sorunlar yaşanabilir ve uzak mesafe seyahatlerde aksaklıklara sebep olabilir.

İKİZLER BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili İkizler; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, yardımcılarınız, gündelik işlerle ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Şüpheci olabilirsiniz ve bu sorunlara neden olabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. İletişimde şüpheci tavrınız,  yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Akşam saatlerinde ise; kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, hayallerinize dikkat edin. Güzel hayaller kurun. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; kariyer hayatınızda iletişim sorunları yaşanmasına sebep olabilir ; para, ödemeler, borçlarla ilgili sorunlar, teknik aksaklıklara sebep olabilir.

YENGEÇ BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Yengeç; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili iletişim sorunları, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Şüpheci tavrınıza ise dikkat edin, sezgileriniz sizi yanıltabilir. Akşam saatlerinde ise aşk ve flörtünüzle romantik zaman geçirebilirsiniz ama güvenmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; evlilik, ilişki ya da ortaklığınızda iletişim sorunları, yanlış anlaşılama yaşanabilir. Ayrıca geçmişten gelen sevgililerle iletişim kurulabilir.

ASLAN BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Aslan; aile içi iletişimde sorunlar gerçekleşebilir ve gizemli tavrınız yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. İlişki, evlilik konularında hareketli bir döneme giriyorsunuz fakat bugün sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini unutmayın. Akşam saatlerinde ise; maddi açıdan güzel gelişmeler yaşanabilir. Maddi konularda hayallerinize dikkat edin, gerçeğe dönüşebilirler. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; çalışma hayatında, yanınızda çalışanlarla ilgili iletişim sorunları yaşanabilir. Sağlıkta ise yanlış teşhis konulabilir dikkatli olmalısınız.

BAŞAK BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Başak; eğitim, yakın çevre, kardeşlerle iletişimde sorunlar yaşanabilir ve sezgileriniz sizi yanıltabilir. Kısa mesafe seyahat yapacaksanız bugün sabah saatlerinde trafikte dikkatli olun. Akşam saatlerinde ise; ilişkinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, özellikle de iletişimi kullanarak ilişkiniz şifalanabilir. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; aşk, flört yada çocuklarınızla ilgili iletişimde sorunlar yaşanabilir. Anlaşmazlıklar bu süreçte gerçekleşebilir. Ayrıca geçmişten gelen sevgililerle iletişim kurulabilir.

TERAZİ BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Terazi; maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir gün. Dürtüsel olarak harcama yapabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız iletişimde sorunlar gerçekleşebilir. Akşam saatlerinde ise; sağlık, gündelik işler, evcil hayvanlarınızla ilgili  şifalanabileceksiniz. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; aile içinde iletişim sorunları yaşanabilir, geçmiş defterler açılabilir. Yeni bir eve taşınma ya da ev alırsanız problemler içinde kalabilirsiniz. İmzadan önce dikkatlice sözleşmeyi incelemenizi tavsiye ediyorum.

AKREP BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Akrep;  bugün sezgilerinizle hareket ediyorsunuz ama sezgileriniz sizi yanıltabilir ve tartışmalara sebep olabilir. Özellikle de aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise; aşk, flört, ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, şifalanabilirsiniz. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; aile, yakın akraba, kardeşlerle iletişim sorunları yaşanabilir. İş hayatınızda yazışmalar ya da maillerinizi birkaç kere kontrol edin. Kısa mesafe seyahatlerde ise aksaklıklar yaşayabilirsiniz, eşya kayıplarına dikkat.

YAY BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Yay; bugün içe çekilebilir, içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Huzursuzluğunuz ise iletişimde sorunlara yol açabilir. Akşam saatlerinde; aile ve evinizle ilgilenerek ruhsal olarak şifalanabilirsiniz. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; para, maddi kaynaklarla ilgili iletişim sorunları, ticaret yapıyorsanız ticarette anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. 2 kere düşünün 1 kere konuşun zamanları. Yeni bir sözleşme imzalamak için uygun bir zaman değil.

OĞLAK BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Oğlak; arkadaşlarınız, sosyal çevrenizde iletişim sorunları yaşanabilir. Sezgileriniz ise sizi yanıltıyor, Merkür retrodayken 2 kere düşün 1 kere konuş zamanındayız. Akşam saatlerinde ise; eğitim alarak ya da yakın çevrenizdeki insanlardan şans ve fırsatlarınız gelebilir. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; yanlış anlaşılabilirsiniz. Hayatınızın her alanında iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Kova; kariyer hayatınızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz ve kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Sezgilerinize ise dikkat edin, sizi yanıltabilir. Akşam saatlerinde ise maddi açıdan güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; bilinçaltınız bu süreçte hiç susmayabilir, yazmak size iyi gelecektir. Eskiden gelen kişilerle gizli kapaklı iletişim kurulabilir.

BALIK BURCU (26 OCAK 2022) *

Sevgili Balık; uzak mesafe seyahat, yurtdışı, hukuk alanında iletişimde sorunlar yaşanabilir. Özellikle kadınlarla iletişime dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılma gerçekleşebilir. Akşam saatlerinde ise kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz ve karşınıza hayalinizin fırsatı da çıkabilir. Merkür Retro oğlak burcuna geçiyor ve 5 Şubata kadar devam edecek; sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
26 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!