27 Ağustos Başak Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Başak Yeniayı’nın burçlara etkileri - İzmir Tempo

27 Ağustos Başak Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Başak Yeniayı’nın burçlara etkileri

27-agustos-basak-yeniayi-burclari-nasil-etkileyecek?-iste-basak-yeniayi’nin-burclara-etkileri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 27 Ağustos Başak Yeniayına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 27 Ağustos Başak Yeniayı’nın burçlara etkileri…

27 Ağustos Başak Yeniayı *

27 Ağustos günü Türkiye saati ile saat 11:17’de 4 derece Başak burcunda bir yeniay meydana gelecek. Anın yükseleninin Akrep burcunda olması ve Mars ile sert açı yapıyor olması ile birlikte ne yazık ki öfke, sabırsızlık, saldırganlık ve cinsel istismar olaylarına açık olacağımız bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkacaktır. Bu yeniay ile birlikte kolektif alanda şiddet ve savaş haberlerinde artış gözlenme olasılığı da son derece güçlü. Bu yeniay ne yazık ki son derece sert etkilere sahip olacak, özellikle kadına şiddet ve pedofili haberleri gündemi fazlasıyla meşgul edebilir. Satürn, Venüs, Ay düğümleri ile Uranüs arasında yer alan gergin açı da bizlere global ölçekte siyasal ve politik değişimlerin başlayacağını göstermekte.

Fark ettiyseniz bu yazımda oldukça sert bir enerjiye sahip olan bu yeniayı ilk olarak kolektif etkilerle anlatmaya başladım. Fakat ne bireysel ne de kolektif alanda bu kadar sert açıları olan bir yeniay için çok istesem de pembe bir tablo çizemedim açıkçası. Hal böyle olunca kolektif etkilere öncelik vermeyi kendimce daha sağlıklı buldum. Bu yeniay; Tarım, tedarik zincirinde yaşanacak ciddi sıkıntılar, ekonomi, vaka sayılarında yaşanacak artış ve ne yazık ki ilaçların tedariğinde sorun oluşması gibi konuları gündeme taşımaya hazırlanıyor. Sağlık alanında vaka sayıları bu yeniay ile hızla artacak ancak pandeminin ilk çıktığı zamanlardaki gibi tam kapanma olmayacak. Kapalı alanlar ile toplu taşımada maske ve bazı kurumlarda yine uzaktan çalışma gibi durumlar ise tekrar söz konusu olabilir. Özellikle para piyasalarında ciddi dalgalanmalar ve yasa tasarıları ile ekonomide kontrolü sağlama girişimleri olsa da revizyon yapılması gereken alanlarda siyasilerin bazı yeniliklere ayak dirediğine de şahitlik edebiliriz.

Bireysel alanda ise bu yeniay ile birlikte özellikle hayatımızda yer alan otorite figürlerinin hem paramıza hem de aşkımıza müdahale edeceğine şahitlik edebiliriz. İlişkilerde ani öfke patlamalarına bağlı gerginlikler olabilir ve bazı ilişkilerin ani ayrılıklar ile sonuçlandığını görebiliriz. Kadınlar ilişkilerde düzen ve özveri beklerken, erkekler için ise cinsellik ön planda olacak. Öyle ki bazı erkekler iki farklı kişi ile ilişkiyi sürdürme çabalarını oldukça normalleştirebilir ve hatta karşı tarafa bunu kabul ettirmeye dahi çalışabilir. Burada birçok evlilik ve ilişki kadersel sarsıntılar geçirecek diyebilirim. Bu zelzeleden hangi ilişkiler sağ çıkacak hep birlikte göreceğiz. Bu gibi yazıları okurken, eyvah yine mi iyi bir şey yok dediğinizi duyar gibiyim, ancak iyi gösterge var da ben mi dile getirmiyorum. Dolayısıyla bu yazıları kendinize lütfen rehber olarak alın ve süreci en az zayiat ile atlatmak adına sakin kalmaya özen gösterin.

27 Ağustos Başak Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? *

Koç ve Yükselen Koç: Bu yeniay sizleri günlük hayatınız ve sağlık konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Mevcut iş konumunda yeni bir yapılanma söz konusu olabilir ve sizler için de bir fırsat doğabilir. Öte yandan sağlık kontrollerini ihmal etmemeniz son derece önemli.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bu yeniay sizleri aşk konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Aşk hayatınızda çalkantılı günler yaşayabilirsiniz. Öte yandan yeni hobileri hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz bu süreçte ve hobileriniz aracılığı ile gelirinizde artış sağlayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu yeniay sizleri ev, aile ve emlak konularında etkilemeye hazırlanıyor. Yeni eve taşınabileceğiniz gibi, ev içinde bir revizyona da gitmek isteyebilirsiniz. Bazı okurlarım ise mevcuttaki birikimini bir taşınmaza yatırmak isteyebilir. Ancak bu süreçte yapacağınız her tür yatırım için ekstradan bir bütçe ayırmanızı öneririm keza tahmininizden daha maliyetli olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu yeniay sizleri iletişim ve eğitim konularında etkilemeye hazırlanıyor. Yeni bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz ve bu konuda görüşmeleri hızlandırabilirsiniz. Öte yandan bazı okurlarım bu süreçte arabaya yatırım yapmak isteyebilirler veya arabanız size ekstra masraf açabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bu yeniay sizleri maddi manevi kazanımlarınız konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Gelirlerinizle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir ve bazı masraflar ile bütçeniz sarsılabilir. Daha önce borç verdiyseniz onların peşine düşseniz de beklediğiniz dönüş olmayabilir.

Başak ve Yükselen Başak: Bu yeniay sizleri fiziksel görünümüz konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Fiziksel görüntünüzde yenilik ve kendinize yatırım yapmak isteyeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Her tür konuda yeni başlangıçlar yaşama potansiyeliniz oldukça güçlü.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bu yeniay sizleri bilinçaltı, gizli düşmanlıklar konularında etkilemeye hazırlanıyor. Belki sizin belki de çevrenizdeki kişilerin hastane gündemleri söz konusu olabilir ve bu da sizlerin bu süreçte biraz bilinçaltı korkularını tetikleyebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bu yeniay sizleri arkadaş ve sosyal çevreniz konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Birçok okurum yeni bir sosyal çevreye dahil olabilir ve yepyeni insanlarla arkadaşlık kurabilir. Ancak mevcut arkadaşlarınızla da tartışma yaşama potansiyeliniz son derece güçlü.

Yay ve Yükselen Yay: Bu yeniay sizleri iş ve kariyer alanında etkilemeye hazırlanıyor. İş değişikliğini düşünen okurlarım bu süreçte patronunuzla yaşayacağınız gerginlik sebebi ile iş değişikliği konusunda aniden karar verip harekete geçebilirsiniz. İş yerinizde fedakârca ve fazlasıyla çalışmanıza karşın emeklerinizin karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bu yeniay sizleri yurt dışı ve yüksek öğrenim konularında etkilemeye hazırlanıyor. Birçok okurum için yurt dışı planları belki izin alamaması belki de üzerindeki ekstra iş yükü sebebi ile aksayabilir bu da sizin gerilmenize sebep olabilir. Her tür hukuksal konu da yine gündeminizi meşgul edebilir.

Kova ve Yükselen Kova: Bu yeniay sizleri krediler, borçlar alanında etkilemeye hazırlanıyor. Bazı okurlarım bu süreçte borç yapılandırması, kredi başvurusu gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirler. Ayrıca bazı okurlarım için ise bir ameliyat ihtimali söz konusu olabilir.

Balık ve Yükselen Balık: Bu yeniay sizleri eş ve evlilik konularında etkilemeye hazırlanıyor. Bekar olup ilişkisi süren sevgili Kovalar ilişkilerinde ebeveynlerin engeli sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Bazı okurlarım ise bu yeniay ile birlikte ortaklı bir işe adım atabilirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
27 Ağustos Başak Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Başak Yeniayı’nın burçlara etkileri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!