28 Temmuz Aslan Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? Aslan Yeniayı’nın burçlara etkileri - İzmir Tempo

28 Temmuz Aslan Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? Aslan Yeniayı’nın burçlara etkileri

28-temmuz-aslan-yeniayi-burclari-nasil-etkileyecek?-aslan-yeniayi’nin-burclara-etkileri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. Peki 28 Temmuz Aslan Yeniayı burçları nasıl etkileyecek?  28 Temmuz 2022 Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşecek dolunaya ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

28 Temmuz günü İstanbul saati ile saat 20:55’te Aslan burcunun 5 derecesinde bir yeniay meydana gelecek. Bu yeniay hayatımızda ani haberlere bağlı değişimleri de beraberinde getirmeye hazırlanıyor. Her ne kadar yeniay yeni başlangıçları beraberinde getirse de Aslan burcunda gerçekleşmesine bağlı olarak, bu diğerlerinden biraz daha gergin enerjileri aktive edecek gibi görünüyor. Bu yeniayın Jüpiter ile olan olumlu açısı bizlere ilahinin desteğini göstermektedir. Bu yeniay ile birlikte insanların gergin ve ani çıkışlarına şahit olacağız. Bu dönemde ayrıca yeni fırsatlar önümüze gelse de özünde birtakım kararsızlıklar yaşayacağımızı da söyleyebilirim. Bu yeniayın etkisi 27 Ağustos yeniayına dek hayatlarımızda hızlı değişimleri beraberinde getirmeye hazırlanıyor. Yeniay haritasında dikkat çekici etkilerden bir diğeri ise Mars, Uranüs ve KAD (Kuzey Ay Düğümü) kavuşumun etkinliği olacaktır ki bu kavuşumun etkisi bu ay bu yeniay ile başlayarak bütün Ağustos ayı boyunca devam edecek ve hatta en fazla etki Ağustos ayında ortaya çıkacaktır. Bunu bir nevi enerji sıkışması gibi düşünebiliriz. Enerji bu yeniay ile dolmaya başlayacak ve Ağustos ayında en pik konuma ulaşmış olacak diyebilirim. Bu gezegen toplaşması kolektif alanda bazı toplumsal olayların ve isyanların kendini göstermesi şeklinde tezahür edebileceği gibi, uçak kazaları, yangınlar ve patlamalar şeklinde de kendini gösterebilir.

Aslan yeniayı ile, özellikle göz önündeki insanlara dair duyacağımız beklenmedik haberler gündem oluşturacaktır. Öte yandan anın yükseleninin Kova burcu olması, özellikle özgürlük konularının bizler için önemini vurgulasa da marjinal ve aykırı hareketleri de konuşacağımızı bize gösteriyor. Sosyal medya platformlarının bu yeniay ile gündem oluşturacağını söylemek pek de yanlış olmaz. Sosyal medya ile ilgili belki de toplumun pek hoşuna gitmeyecek birtakım kararlar alınabilir. Yeniaya yaraşır bir diğer konu ise özellikle teknolojik anlamda bazı yeniliklere imza atılması ve hatta belki de inovatif bir buluşun lansmanının yapılması olacaktır. Ancak aynı zamanda göz önünde olan birtakım insanların toplum kurallarına veya normlarına aykırı hareketlerinin basına yansıması da bizleri şaşırtmamalı.

Bireysel anlamda ise belirsizliklere tahammülümüzün olmayacağı zamanları vurguluyor harita. Korkularımız tetiklense de bazı belirsizliklerden sıyrılmak adına gücü elimize alacağız. Bu da bize bazı bağımlılıklardan kurtulma ve vazgeçmemiz gereken kişi veya şeylerden vazgeçme enerjisini aktive etmemize olanak sağlayacak. Bir süre önce karar verdiğiniz ve fakat bir türlü harekete geçemediğiniz her konuya dair bu yeniay destekleyici olacak.  Kavga ve çatışma enerjisinin çok yüksek olacağını da unutmayın. Bir süredir sürüncemede olan her tür konuyla ilgili gelişmeler ve hatta netleşmeler görülebilir.  Bireysel alanda Uranüs Mars KAD kavuşumu ile birlikte birçok okurumun karşısına daha önce tanımadığı, marjinal, entelektüel yapıda yepyeni adayların gelme potansiyeli oldukça yüksek. İlişkileri olmayanlar bu yeni aşk macerasını sonuna kadar değerlendirebilir. Mevcutta ilişkisi olan okurlarımın ise iki kişi arasında kalmaları ve kafalarının karışma potansiyeli olduğunu da belirtmeliyim.

28 Temmuz yeniayı 16 Mayıs tarihinde gerçekleşen ay tutulmasını tetiklemeye hazırlanıyor. (16 Mayıs tutulmasına dair yazıma dönerek etkilerini okuyabilirsiniz.) Şimdi ise özellikle sağlık konularında ekstra hassas olmamız gereken bir yeniay olacak. Önümüzdeki süreçte özellikle enfeksiyon hastalıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Tansiyon, kalp ve damar hastalıklarının tetiklenme riski çok yüksek. Ağustos yazımda da belirttim ve bu yeniay ile başlayacak süreç tüm Ağustos ayında da etkili olacak. Kalp krizlerinin artma olasılığı son derece yüksek. O sebeple özellikle kalp damar problemi yaşayan okurlarımın rutin kontrollerini aksatmamaları son derece önemli. Ülkemiz haritası incelendiğinde ise özellikle ekonomi ve para konuları hedefte olacak.  Tüm para piyasaları, finans kurumları, maliye, banka, hazine gibi kurumlar mercek altına alınacak. Bu gibi kurumların başlarındaki isimlerde değişim ve yenilenme görülebilir. Her tür konuda alım gücüne dair tartışmalara rastlayabiliriz. Yine kolektif olarak finansal borsalarda dalgalanmalar görülecektir. Kazalara açık olacağımız bir zaman diliminde olacağız ve ne yazık ki deprem riskinin de yüksek olduğunu belirtmeliyim. Bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.

Koç ve Yükselen Koç: Bu yeniay sizleri aşk konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Yeni aşk fırsatları kapınızı çalacak ve kalp atışlarınızı hızlandıracaktır. Öte yandan yeni hobileri hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz bu süreçte.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bu yeniay sizleri ev, aile ve emlak konularında etkilemeye hazırlanıyor. Yeni eve taşınabileceğiniz gibi, ev içinde bir revizyona da gitmek isteyebilirsiniz. Bazı okurlarım ise mevcuttaki birikimi bir taşınmaza yatırmak isteyebilirler.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu yeniay sizleri iletişim ve eğitim konularında etkilemeye hazırlanıyor. Yeni bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz ve bu konuda görüşmeleri hızlandırabilirsiniz. Öte yandan bazı okurlarım bu süreçte arabaya yatırım yapmak isteyebilirler.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu yeniay sizleri maddi manevi kazanımlarınız konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Gelirlerinizle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir ve bazı fırsatlar yakalama yoluna girebilirsiniz. Daha önce borç verdiyseniz onların dönüşü sizi rahatlatabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bu yeniay sizleri fiziksel görünümüz konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Fiziksel görüntünüzde yenilik yapmak isteyebilir ve kendinize yatırım yapmak isteyeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Her tür konuda yeni başlangıç yaşama potansiyeliniz güçlü.

Başak ve Yükselen Başak: Bu yeniay sizleri bilinçaltı, gizli düşmanlıklar konularında etkilemeye hazırlanıyor. Belki sizin belki de çevrenizdeki kişilerin hastane gündemleri söz konusu olabilir ve bu da sizlerin bu süreçte biraz bilinçaltı korkularını tetikleyebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bu yeniay sizleri arkadaş ve sosyal çevreniz konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Birçok okurum yeni bir sosyal çevreye dahil olabilir ve yepyeni insanlarla arkadaşlık kuracağınız bir zaman dilimindesiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bu yeniay sizleri iş ve kariyer alanında etkilemeye hazırlanıyor. İş arayışında olan okurlarım bu süreçte yepyeni bir iş fırsatı yakalayabilirler. Ancak mevcutta işi olan okurlarımın ise iş kariyer alanında yoğunluklarının artacağı yeni projelere dahil olacakları süreçte olduklarını belirtmeliyim.

Yay ve Yükselen Yay: Bu yeniay sizleri yurt dışı ve yüksek öğrenim konularında etkilemeye hazırlanıyor. Birçok okurum yurt dışı gezisi veya yurt dışı tayini konusunda fırsatlar yakalayabilirler. Her tür hukuksal konuda yine gündeminizi meşgul edebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bu yeniay sizleri krediler, borçlar alanında etkilemeye hazırlanıyor. Bazı okurlarım bu süreçte borç yapılandırması, kredi başvurusu gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirler. Ayrıca bazı okurlarım için ise ameliyat ihtimali söz konusu olabilir.

Kova ve Yükselen Kova: Bu yeniay sizleri eş ve evlilik konularında etkilemeye hazırlanıyor. Bekar olup ilişkisi süren sevgili Kovalar ilişkilerini bir üst seviyeye taşıma ihtimalleri söz konusu. Bazı okurlarım ise bu yeniay ile birlikte ortaklı bir işe adım atabilirler.

Balık ve Yükselen Balık: Bu yeniay sizleri günlük hayatınız ve sağlık  konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Mevcut iş konumunda yeni bir yapılanma söz konusu olabilir ve sizler için de bir fırsat doğabilir. Öte yandan sağlık kontrollerini ihmal etmemeniz son derece önemli.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
28 Temmuz Aslan Yeniayı burçları nasıl etkileyecek? Aslan Yeniayı’nın burçlara etkileri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!