1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Haftalık Burç Yorumları (10 – 16 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları (10 – 16 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(10-–-16-ekim):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 10 – 16 Ekim 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

  • 9 Ekim Koç Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? 9 Ekim Koç Dolunayı’nın burçlara etkileri

  • Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları (10 – 16 Ekim) *

Bu hafta genel anlamda son derece hareketli geçecek. Her şeyden önce Koç dolunayının etkisi ile başlayacak olan hafta doğal olarak aynı enerjinin etkileri ile devam edecektir. Bu hafta, düşünmeden hareket edebilir, öfkeyle kalkıp zararla oturabilir, iletişim problemleri yaşayabiliriz. Ancak bu dolunayın şifalandırıcı nitelikte olduğunu da belirtmeliyim. Salı günü Güneş ile Satürn arasındaki üçgen açı kesinleşecek ve uzun vadeli hedefleriniz için son derece destekleyici bir etki yaratacak. Egosal tavırları bir tarafa bırakarak açık iletişim kurduğumuz takdirde, Salı ve cuma günleri sağlam temeli ve istikrarla yol alabileceğimiz bazı gelişmeler bizleri bekliyor olacak. Özellikle cuma günü birikimlerinizi değerlendirmek adına yapacağınız yatırımlardan çok yüksek kazançlar elde etme şansına sahip olduğunuzu belirtmek isterim. Haftanın büyük çoğunluğunu enerjik ve pozitif geçireceğiz. Sadece çarşamba günü modumuzu biraz düşük hissedebiliriz ve kafamız biraz karışabilir. Çarşamba gününün enerjisi bizleri manipüle edebilir ve bazı yaşanmış olaylar için kendimizi suçlamamıza sebep olabilir. İlişkiler açısından ise şüpheci olmakla kalmayıp paranoya geliştirme eğiliminde de olabiliriz benden söylemesi. Bu etkinin geçici olduğunu unutmayın ve anlamsız kıskançlıklar yapmayın. Hafta genel hatları ile son derece olumlu etkilere sahip, Çarşamba da nazar boncuğu olsun diyelim.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Aşk

Merkür Salı günü Terazi burcuna geçiyor ve sizi daha anlayışlı, sevecen yapıyor. Aşk için haftanın en şanlı günleri Cuma ve Cumartesi.

İş/Kariyer

Pazartesi günü iş arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlı sabırlı olmaya çalışın. Çarşamba günü her türlü anlaşma, yatırım yada yöneticilerden herhangi bir talep için en uygun gün olacaktır. Perşembe ve Cuma, çok fazla çalışmanız gerekebilir.

Sağlık

Pazartesi günü fazla risk almayın. Önlem olarak spordan ve trafikte araç kullanmaktan uzak durmalısınız çünkü Mars etkisi hafife alınmamalıdır. En iyi ve enerjik gününüz Çarşamba olacaktır. Ay’ın o günkü etkisinden yararlanın ve bu enerjiyi mümkünse meditasyon ya da kendinizle baş başa sakin bir ortamda kalarak içsel anlamda depolayın

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Aşk

Kendinize gerçekten neyin önemli olduğunu sormalısınız. Partnerinizin mutluluğu mu yoksa anlamsız egosal tavırlarınız mı? Pazartesi olabilecek bir tartışma için salı günü barışmak için en iyi zamandır. Aşk ve yeni bir ilişkiye başlamak için Sadece Cuma ve cumartesi günleri, Venüs’ün desteğine güvenebilir ve romantik saatleri dört gözle bekleyebilirsiniz.

İş/Kariyer

Salı gününden itibaren iş arkadaşlarınızla iletişim kurmanız daha kolay olacak. İşinizden zevk alıyor ve çok şey başarıyorsunuz. Burcunuzdaki Ay sizi destekleyen bir etki barındırıyor. Ancak Perşembe gününden itibaren İkizler burcuna geçecek ve konsantrasyonunuzda eksilmeye neden olacak.

Sağlık

Kendinizi aşırı yorarak sağlığınıza pek de iyilik yapmıyorsunuz. Bu nedenle hem iş hem de sosyal hayatınızda biraz yavaşlayın. Televizyon karşısında geçireceğiniz sıcacık bir akşam sadece bedeninizi rahatlatmaz, aynı zamanda ruhunuzu da sakinleştirir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Aşk

Pazartesi günü söz ve hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Salı gününden itibaren ise Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle rahatlayacak ve uysallaşacaksınız. Perşembe’ye kadar elinizden gelenin en iyisini yapar ve partnerinizle daha fazla empati kurarsanız, Cuma ve cumartesi günü onunla harika vakit geçirebilirsiniz. Çünkü Venüs size bunu vaat ediyor.

İş/Kariyer

Perşembe gününe kadar her zamanki rutininizde geçireceksiniz. Cuma günü için birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Ancak çok acele etmeyin, aksi takdirde Satürn’ün çalışmasıyla her şey olumsuza dönebilir.

Sağlık

Vücudunuz bir mola için adeta yalvarıyor. Hafta boyunca biraz daha sakin olmaya çalışın. Hafta sonu mümkünse bir masaj iyi gelecektir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Aşk

Mars, pazartesi günü kafanızın karışmasına ve öfke patlamalarına sebep olabilir. Dikkatli olun ve sonradan pişman olacağınız bir şeyi ağzınızdan kaçırmayın. Salı günü daha sakin ve itidalli olacaksınız. Cuma günü partnerinizi şımartmalı ona ufak bazı sürprizler yapmalısınız. Hafta Sonu Venüs size romantizm getirecek.

İş/Kariyer

Pazartesi sizin için başarılı bir gün olacak. Haftanın kalanında ise daha diplomatik ve stratejik olmalısınız. Bazı fırsatlarla karşılaşabilir ancak elinizden de kaçırabilirsiniz.

Sağlık

Haftaya çok enerjik başlıyorsunuz. Yine de kendinizi fazla yormamalısınız ve arada nefeslenmek için kendinize kısa molalar vermelisiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Aşk

Pazartesi günü Plüton’un sizi öfkelendirmesine veya kışkırtmasına izin vermeyin. Salı günü daha sevimli olacaksınız çünkü Merkür Terazi burcuna geçerek sizi uysallaştırıyor. Venüs, Cuma ve cumartesi günleri size çok şefkatli sevgi dolu bir zaman sunar.

İş/kariyer

Bir iş arkadaşınız sizin için hayatı zorlaştırdığı için, haftaya keyifsiz başlayabilirsiniz ancak son gülen iyi güler bunu unutmayın. Perşembe gününden itibaren Ay, İkizler burcunda sizi destekleyecek ve yaratıcılığınız ön plana çıkacak.

Sağlık

Bu kesinlikle sağlık açısından en iyi haftanız olmayacak. Bu hafta özellikle yeme içme konusuna dikkat. Sağlıklı ve düzenli öğünler, yeterli egzersiz ve alkolden uzak durmanız bu hafta çok önemli.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Aşk

Merkür salı günü burcunuzdan ayrılıyor ve Terazi’ye geçiyor. Partneriniz sizden biraz uzaklaşsa da endişelenmeyin. Onun için hala en çekici sizsiniz. Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi en şanslı günleriniz.

İş/kariyer

Bu haftanın ilk yarısında iş yerinizde bazı iletişim problemleri yaşanabilir. Özellikle pazartesi gününe dikkat! Haftanı ikinci yarısı bir iş ya da proje teklifi gelebilir. Maddi açıdan rahat bir hafta sizi bekliyor.

Sağlık

Yaptığınız her şeyi (yeme, içme- eğlence, iş hayatı) büyük bir şevkle yapıyorsunuz. Ama bazen sınırları zorluyorsunuz. Bu bakımdan, bu hafta kesinlikle ölçülü olmanız önemlidir. Egzersiz yapın, yürüyüş yapın ancak bunda da aşırıya da kaçmayın.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Aşk

Salı günü burcunuza giren Merkür, iletişim dilinizi adeta kusursuz hale getiriyor. Büyüleyici bir tavır ve biraz zekâ ile, karşınızdakini kolayca etkileyebilirsiniz. Jüpiter ve Venüs de bu hafta oldukça hareketli ve sizi mutlu edecek.

İş/Kariyer

Merkür ayrıca işinizde de size ivme kazandırır. Hiçbir koşulda iş arkadaşlarınızın ya da meslektaşlarınızın işlerine müdahil olmayın. Kendi yolunuza gidin ve bireyselliğinizin tadını çıkarın. Fikirleriniz ve öngörüleriniz sizi onların karşısında öne çıkaracaktır. Çarşamba günü konfor alanınızdan çıkın.

Sağlık

Aslında kendinizi zinde ve canlı hissediyorsunuz, ancak Mars ve Satürn’ün bu etkiyi gerekenden fazla büyütebileceğini de unutmayın. Sınırlarınızı bilmenizde ve sınırlarda durmanız da fayda var. Hafta sonunu dinlenerek geçirmeniz önemli.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Aşk

Son zamanlarda herkesle kendinizden daha fazla ilgileniyorsunuz. Ancak hem sizin hem de partnerinizin istekleri biraz askıya alınmış gibi. Her şeyden önce kendinizi ve ilişkinizi ön planda tutmalısınız.

İş/Kariyer

Başkaları için kendinizi feda ettiniz ve kendi kariyerinize bakmayı tamamen unuttunuz. Meslektaşlarınız muhtemelen size minnettardır. Özellikle çarşamba günü kariyeriniz ya da işiniz için bir sıçrama noktası olabilir. Bu fırsatı bu defa kendiniz için kullanın ve çevrenizin sizden faydalanmasına izin vermeyin.

Sağlık

Bu hafta sonuna doğru bazı kazalara ve hastalıklara açık durumda olabilirsiniz. Mümkün mertebe içeride vakit geçirin ve trafikte toplu ulaşımı kullanın.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Aşk

Venüs ve Jüpiter’in etkisi bu hafta sizi hem sempatik hem de çekici yapıyor. Evli ya da ilişkiniz varsa aman dikkat kaza kurşununa kurban gitmeyin. Bekarsanız, yolunuz ve kısmetiniz oldukça açık

İş/Kariyer

İşinizi ve işyerinizi çok seviyorsunuz ve varınızı yoğunuzu bu işe veriyorsunuz. Artık biraz geri çekilme vakti. Bu hafta yeni bir iş teklifi ya da birim değişikliği gündeminiz olabilir.

Sağlık

Artık sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmek istiyorsunuz ve bu nedenle eskisinden daha sık evdesiniz. Vites küçültmek size ve sağlığınıza çok iyi gelecek. Sadece birkaç gün sonra kendinizi daha dengeli ve enerji dolu hissedeceksiniz

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Aşk

Partnerinizin en büyük önceliğiniz olduğunu düşünüyorsunuz ama aslında bu ilişkide devam kararı partnerinize kalmış. Çarşamba, onu avcunuzun içine alabilmeniz için harika bir zaman. Birlikte güzel bir şeyler yapmaya gayret edin. Hafta sonu sizin için çok daha güzel ve daha rahat olacaktır.

İş/kariyer

Bu haftaya oldukça motive ve istekli başlayacaksınız. Gerek kendi işiniz olsun gerek bir işyerinde çalışıyor olun bu hafta maddi açıdan oldukça tatminkâr olacaksınız.

Sağlık

Son zamanlarda fazlaca abur cubur tüketmeye başladınız. Bu durum hem kilo almanıza hem de farklı rahatsızlıklara sebep oluyor. Bir an önce bu alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Aşk

Partneriniz sizden tamamen yeni taleplerde bulunuyor. Ama kafanızı buna fazla takmayın ve akışa bırakın. Bu hafta bu ilişki sizin hayrınıza mı değil mi sorusunun cevabını alacaksınız. İç sesinize güvenin ve o ne diyorsa onu yapın.

İş/kariyer

Pazartesi günü birtakım gerilimler ve ödenmesi gerekenler canınızı sıkabilir. Salı günü rahatlamaya başlayacaksınız. Perşembe günü ve cuma günü kariyeriniz anlamında oldukça önemli gelişmeler yaşanabilir. Sadece kendinize güvenin ve adım atın.

Sağlık

Bu hafta genel bir sağlık taramasından geçmelisiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok. Sadece uzun süredir bunu ihmal ettiniz ve bu hafta önceliğiniz sağlığınız olmalı

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Aşk

Çarşamba’dan itibaren aşk hayatınız mükemmel gidecek diyebiliriz, ama o zamana kadar sabır edebilirseniz. Eğer bunu beceremezseniz, Mars sizinle oldukça kötü oynayabilir ve tamamen gereksiz çatışmalara girmenize neden olabilir. Merkür ise Terazi’ye geçişle beraber pozitif enerjileri harekete geçirecektir bu etkiden yararlanmaya bakın.

İş/kariyer

Pazartesi zor bir gün, salı rahatlayacaksınız ancak özellikle çarşamba ya dikkat! çıtınızı bile çıkartmadan oturmanızı tavsiye ederim. Perşembe ve Cuma günleri sizin adınıza olumlu göstergeler var. Eğer bu hafta yapmanız gereken anlaşmalar yada yatırımlar var ise perşembe ve Cuma’yı bekleyin.

Sağlık

Bir süredir kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Bu hafta özellikle zehirlenmelere veya kazalara karşı dikkati olmalısınız. Özellikle şehirlerarası karayolu yolculuklarından kaçınmalısınız. Dışarıda yemek yememeyi veya hazır gıdalardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.


İzmir Tempo sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (10 – 16 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!