Haftalık Burç Yorumları (20- 26 Haziran 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor? - İzmir Tempo

Haftalık Burç Yorumları (20- 26 Haziran 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(20-26-haziran-2022):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Haziran – 26 Haziran 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

Haftalık Burç Yorumları (20- 26 Haziran 2022) *

Haftanın ilk yarısını etkisi altına alacak olan Merkür Jüpiter olumlu açısı ile geleceğimiz adına kararlar alacağımız ve sistemin aldığımız kararlarda destekleyici etkisinin üzerimizde olacağı bir zaman dilimi olacak. Geleceğimiz adına planlar yapmak ve geleceği sorgulamak adına harika bir gökyüzü bizleri karşılıyor. Sınava girecek öğrenciler için ise gökyüzü son derece destekleyici enerjiler sunuyor ve özellikle yüksek öğrenim adına başarı vaat eden zamanlardayız. Pazartesi günü sadece kaza ve suların sebep olacağı tehlikelere karşı dikkatli olunması gereken bir gün olacak.

Çarşamba gününden başlayarak haftanın ikinci yarısında gökyüzü ilişkiler noktasında bizleri destekliyor ve ilişkilerin dönüşmesi ile yüzünüzü güldürecek gelişmelere açık bir zaman dilimi bizleri bekliyor olacak. İlişkilerin güçleneceği ve tutku ateşinin bizleri saracağı zamanlar olacaktır. İlişkilerde duygu yoğunluğunun artacağı, sevgi, arzu ve özlem duygusunun bizleri ele geçireceği zamanlara doğru adım adım yaklaşıyoruz.

Çarşamba günü yine güneşin burç değiştirerek Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte hepimiz daha duygusal ve biraz da alıngan olabiliriz. Sadece perşembe günü Venüs’ün burç değiştirmeye hazırlandığı ve anaretik derecede transit yapacağından özellikle ilişkiler ve para piyasalarında kriz riski söz konusu olacaktır.

İlişkiler ve para piyasalarında kendimizi güvende hissetmek isteyeceğimizden riskli atılımlar yapabilir, pire için yorgan yakma eğilimi gösterebiliriz ancak bu etkinin sadece Perşembe gününün enerjisi olduğunu unutmamanızı öneririm. Kısacası geçici etkilere kurban vermeyin ne paranızı ne de ilişkinizi.

Cuma günü itibariyle Venüs burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapmış oluyor ve ilişkilerde hareketli zamanlar başlıyor. Konuşmadığınız ne varsa hafta sonu itibariyle artık konuşarak düzeltmek isteyeceğiz. Ancak Venüs İkizler transitinin olumsuz tarafından da bahsetmeden geçmek olmaz. Sonuçta Venüs İkizler burcunda kendiniz rahat hissetmez ve ilişkilerde flörtöz tavırlar ve kararsızlık, hatta sıkça karar değiştirme sebebi ile sorunlar baş göstermeye başlayabilir, benden uyarması. Sonuç itibariyle özellikle ilişkiler noktasında hareketli zamanların etkili olacağı bir haftadayız. Herkese aşk, başarı ve para getirecek bir hafta diliyorum. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileği ile.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Hafta başında beklediğiniz haberler, umduğunuz şekilde yüzünüzü güldürerek size geliyor ve artık geleceğiniz için net kararlar alarak uygulamaya başlayacağınız zaman diliminde olacaksınız. İlişkiler noktasında önünüzü göremediğinizi hissettiğiniz her konuya dair bazı dönüşümler yaşayabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bundan sonraki bir aylık süreçte ilişkiler adına az çaba ile büyük başarılar elde edebileceğiniz şanslı dönem başlıyor sizler için.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Hafta başında özellikle finansal alanda beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizi biraz kaygılandırabilir ve geleceğiniz adına önünüzü göremediğinizi hissetmenize sebep olabilir. İlişkiler noktasında da yine önümüzdeki bir aylık süreçte ilişkilerde dönüşüm başlayacak ve fakat bu süreçte ilişkinizin nereye gittiğini sorgulayabilirsiniz ancak her ne olursa olsun sizin en yüksek hayrınıza dönüşeceğinden emin olmalısınız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Hemen haftanın başında alacağınız haberler kendinize dair yol haritası belirlemenizde sizi destekliyor olacak. Artık kendinizi ön plana alarak, planlar yapacağınız ve geleceğinizi planlayacağınız zamanlardasınız. İkili ilişkilerinizde artık parlayacağınız ve her zamankinden daha fazla rağbet göreceğiniz zamanların fitili bu hafta itibariyle ateşlenmeye başlanıyor. Mevcuttaki ilişkinizin de dönüşmeye başlandığına şahitlik edebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Hafta başında arkanızdan dönen konuşmalar kulağınıza gelebilir ve sizler bu durum karşısında dost ve düşmanlarınızın farkına varabilirsiniz bu sizin biraz kabuğunuza çekilmenize sebep olabilir. Sağlık konularıyla ilgili haber alabilir ve belki kendiniz belki de yakınlarınız için hastane ziyaretlerinde bulunmak durumunda kalabilirsiniz. İlişki konularında ise ümidinizi kestiğiniz kişilerle haberleşme potansiyelinizin arttığı zamanlar olabilir. Bazılarınız için ise yepyeni başlangıçlar yaşanabilir ancak bu başlangıç hiç tahmin etmediğiniz ya da henüz tanımadığınız kişilerle olabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Hafta başında arkadaş çevrenizin size sağlayacağı motivasyon ile yurt dışı konularında kendinize bir yol haritası çizebilir ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Özellikle ilişkilerde geçtiğimiz süreçte zorlanmıştınız ve artık istediğiniz sağlamlığı bu hafta itibariyle yakalama fırsatları elinize geçebilir. Hatta önümüzdeki süreçte artık sevdiceğinizle daha keyifli zaman geçireceğiniz günler sizi bekliyor. Mevcutta ilişkisi olmayan okurlarım her an arkadaş çevresi aracılığı ile yepyeni başlangıçlar elde etme fırsatları bulunuyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Hafta başında kariyer alanında zorlandığınız konulara dair kendinize yeni yol planı hazırlayarak, bazı girişimlerde bulunma kararı alabilirsiniz. Hatta bazılarınız almış olduğunuz kararlar doğrultusunda yöneticinizle bir konuşma yapabilirler. İlişkiler noktasında geçtiğimiz süreçte rahat etki altındaydınız ve güzel fırsatlar yakaladınız ancak hafta ortasından itibaren zorlanmaya başladığınız zamanlar başlayacak ancak sadece bir ay zorlanacaksınız ve sonrasında yine rahatlayacaksınız.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Hafta başında eğitim veya yurt dışı konularıyla ilgili yapmış olduğunuz girişimlere ait dönüşler gelebilir ve kendi hayatınıza dair gelecek planları yaparken, hayallere dalmış şekilde bulabilirsiniz kendinizi. İlişkiler noktasında geçtiğimiz süreçte zorlanmış olmanıza karşın artık rahatlama vakti geldi de çattı bile. Sizin pek çaba harcamanıza gerek kalmadan bu haftadan itibaren bazı dönüşümler yaşanacak ve önümüzdeki bir ay boyunca aşktan yana en şanslı burçlardan biri olacaksınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Hafta başından itibaren özellikle ödemeler noktasında bütçe hesabı yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Bazı Akrep okurlarımın süregelen miras, nafaka gibi konulara dair kararların alınacağı ve kendinize dair yol haritası çizmek isteyeceğiniz zamanlardan geçiyorsunuz. İlişkiler noktasında hafta ortasında güzel ve sağlam değişimler yaşanma potansiyeli son derece güçlü ancak önümüzdeki bir ay özellikle flörtçü yaklaşımlar ilişkileri zedeleyebilir benden uyarması. Dolayısıyla ilişki konularında sizin payınıza ne düşüyorsa, ilişkiyi kurtarmak adına yapmanızı öneririm.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Hafta başında özellikle evliliğiniz veya varsa ortaklı konularınıza dair kendi hayatınızın direksiyonuna geçmek isteyeceğiniz zamanlarda olacaksınız. Mevcutta evliliğiniz yoksa, partnerinizle bu konuları masaya yatırarak ilişkiyi dönüştürme yolunda kalıcı kararlar alma potansiyeli söz konusu bu hafta. Önümüzdeki bir aylık süreçte partnerinizle iletişimin artacağı, her türlü konuyu rahatlıkla konuşarak çözdüğünüz zamanlar başlıyor olacak. Mevcutta ilişkisi olmayanların ise önümüzdeki günlerde birden fazla alternatif çıkabilir, benden söylemesi.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Hafta başında sağlığınıza ilişkin bazı tetkikler yaptırma kararı alabilir ve bu konuda daha önce atmış olduğunuz adımların sonucunu alabilirsiniz. Günlük iş hayatınızda bazı kararlar alabilir ve sistemin de desteği ile bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İş ortamında yeni partner adayları karşınıza çıkabilir ve flörtleşme eğilimi görülebilir bu süreçte. Bu hafta özellikle mevcutta ilişkilerin tekrar değerlendiği ve dönüşerek kurtarılma potansiyeli olan ilişkilerin kurtulacağı zamanlarda olduğumuzu hatırlatmak isterim.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Hafta başında aşk ilişkileri veya varsa çocuğunuzla ilgili bazı kararlar almak isteyeceğiniz ve geleceğiniz adına bazı kararlar alacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. Bu konulara dair beklediğiniz haberler kapınızı çalarken, iletişiminizin hızlandığı zamanlar yaşayabilirsiniz. Ancak ufak tefek gerginliklere dikkat etmenizi öneririm. Bir süredir ilişkiler noktasında zorlanıyordunuz ve bu haftadan itibaren zorlandığınız konuları umduğunuz şekilde dönüştürerek ilişkiyi yapılandırmaya başlayacağınız zamanlarda olduğunuzu unutmayın.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Hafta başında ev ve aile konularıyla ilgili kendinize dair bazı kararlar alabilirsiniz ve beklediğiniz haberler yine hafta başında gelebilir. Sizi duygusal açıdan tatmin edecek bir hafta yaşayacaksınız ve özellikle elinizdeki maddi kaynakları bir taşınmaza yatırmak noktasında güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Öte yandan ilişkiler noktasında haftanın ortasında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, hatta geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir partner tekrar kapınızı çalarak ilişkiyi tekrar canlandırmak isteyebilir benden söylemesi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (20- 26 Haziran 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!