Haftalık Burç Yorumları (26 Eylül – 2 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor? - İzmir Tempo

Haftalık Burç Yorumları (26 Eylül – 2 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(26-eylul-–-2-ekim):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Eylül – 2 Ekim 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

Haftalık Burç Yorumları (26 Eylül – 2 Ekim) *

Bu hafta gerçekleşecek olan Terazi yeniayı ile tüm hafta, hem ilişki hem de yeniay etkileri altında olacağız. Özellikle haftanın ilk yarısı birçok ilişki dönüşüm sürecine girecek ve bazı yüzleşmeler yaşanacaktır. Hayatlarımızda hem finansal açıdan hem de ilişkiler açısından önümüzü göremediğimizi düşündüğümüz konularda sert yüzleşmeler ile bu sisli havayı dağıtmak adına bitirmek pahasına da olsa bazı yüzleşmeler ve hatta restleşmeler yaşamak isteyebiliriz. Salı günü ise hem finans piyasaları açısından hem de ilişkilerimiz adına son derece olumlu bir gün bizleri bekliyor olacak. Birçok ilişki Salı gününden itibaren ciddi dönüşümler yaşayacak ve sert çıkışlar ve restleşmeler meyvelerini verecek ve inanın sadece sistemsel olarak bitmesi gereken ilişkiler bitiş çizgisine giderken, diğerleri ise yepyeni ve daha sağlam temeller inşa ederek yollarına devam edecekler. Çarşamba günü daha önce dile getirmekten imtina ettiğimiz konuları konuşma cesaretimizin olacağı bir gün olacaktır. Aman diyeyim siz yine de Merkür Retroda olduğumuz gerçeğini unutmayın. Perşembe günü ise yapacağınız her tür girişimde kalıcılık vaat eden son derece değerli bir zaman dilimi olacaktır. Sağlam temellere dayandırmak istediğiniz atılımlar için değerlendirmenizi öneririm. Hafta sonuna ulaştığımızda ise yine ilişkilerde biraz karışabilir ve hatta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz. Ancak pazar günü Merkür retrosu bitişe doğru gittiğinden son düzlükte sinirlerinize ve ağzınızdan çıkanlara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Ekim ayı ile birlikte tutulma hattına giriş yapacağımızdan dolayı bu geçiş süreçlerini en az zararla atlatmak adına sakinlik son derece önemli olacaktır. Bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Bu hafta iç dünyanızdaki dalgalanmaları ve ruhsal yorgunluğunuzu iyileştirmek için kendinize zaman ayırmalısınız. Ruh halinizin iyi olması her konuda daha hevesli ve girişken olmanızı sağlayacaktır. Bekar olan Koçlar için yeni bir aşk fırsatı doğabilirken Evli ya da ilişkisi olanlar için ise dikkat edilmesi gereken bir hafta. Maddi açıdan harcamalarınızda daha kontrollü olmanız gereken bir zaman dilimi.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta daha çok sevdiğiniz ve ilginizi çeken iş ve konulara odaklanacaksınız. Halen bir ilişkisi olmayan Boğalar için, arkadaş çevresi artık harekete geçiyor ve bu yalnızlığınıza bir son vermek için size fırsatlar yaratıyor olacak. İlişkisi olan Boğalar için romantizm ve aşk dolu bir hafta olabilir. Maddi konularda fazla bir dalgalanma yaşamayacak olsanız da yeni gelir kaynakları yaratmak ya da tasarruf yapmak adına çabalarınız olacak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

İkizler için her zamanki sakin ve istikrarlı duruşlarını koruyacakları bir hafta olacak. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, çevrenizden güven ve saygı görmek için daha fazla çaba göstermeniz olmalıdır. Bekar olan İkizler, bu hafta da durumlarından ve özgürlüklerinden gayet memnun ve huzurlular. İlişkisi olan ya da evli İkizler için sadakat sınavı yaşayacakları bir hafta olabilir. Aklınızı çelmeye çalışan karşı cinsten uzak durun. Maddi açıdan ipin ucunu biraz kaçırabilirsiniz ancak çabuk toparlayacaksınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Yengeçler bu hafta duygularını kontrol etmekte zorlanabilirler. Özellikle yaşayacağınız küçük problem ve anlaşmazlıklarda dahi hemen saldırıya geçebilir ve kendi duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa empoze etmek isteyebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeçler bu hafta hem çapkın hem de fazlaca bonkör olabilir. Karşı cinsi etkilemek adına kişisel bakımlarına fazladan zaman harcayabilir. Evli ya da ilişkisi olan Yengeçler için hem eğlenceli hem de keyifli zamanlar olacaktır. Maddi açıdan gökyüzü sizi olumlu açıdan destekliyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Bu haftaya gergin ve stresli başlayabilirsiniz. Mevcut durumu iyileştirip üzerinizdeki gerginliği atmak adına bir müddet yalnız kalmalı ve sakinleşmelisiniz. Bu hafta iş ile ilgili alacağınız tüm kararları en az iki kere düşünün. Bekar olan Aslanlar için biraz sıkıcı bir hafta olurken Evli ve ilişkisi olanlar ise ufak bir kaçamak için plan yapabilirler. Maddi açıdan çok da parlak olmayan bir hafta sizi bekliyor ancak çok da endişelenecek bir haliniz yok.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Yeni hafta sizin için nispeten sakin geçecek çünkü her şey önceden planladığınız gibi ilerliyor. İş yoğunluğunuz çok fazla olmayacağı için kendinize biraz zaman ayırmanın tam zamanı. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar bu hafta oldukça ketum. Karşı cinsin sizi etkilemek adına yaptığı her şeyi karşılıksız bırakacak ve hiç pas vermeyeceksiniz. Evli ve ilişkisi olan Başaklar ise sakin ve huzurlu bir hafta geçirecekler. Hemen her şey gibi maddi açıdan da bir plan ve program içinde hareket ediyorsunuz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta özellikle iş ve sosyal çevrenizden birileri tarafından istismar edilebilir ve ihanete uğrayabilirsiniz. Sakin ve dengeli davranın ve ani tepkiler vermekten uzak durun. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler biraz geçmiş hikayelere takılı kalmışlar. Bu durum en azından bu hafta için bir ilişkiye başlamanıza uygun bir enerji kalıbına giremiyor. Evli ve ilişkisi olan Başaklar bu hafta partnerlerine güzel ve romantik sürprizler hazırlayabilir. Maddi açıdan beklemediğiniz bir para girişi ile oldukça rahatlayabileceksiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Bu hafta oldukça sabırlı ve sakin bir duruş göstermeli, karşılaşacağınız sorunlara karşı inancınızı ve şevkinizi kaybetmemelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler bu hafta özledikleri ve anlaşabilecekleri bir aşka yelken açabilirler. Evli ve ilişkisi olan Akrepler hem romantizm hem de aksiyon dolu oldukça keyifli bir hafta geçirecekler. Parasal açıdan geliri, gideri fazla olan dalgalı bir zaman dilimi olacak.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Bu hafta hemen her konuda normal rutininizden daha sakin, yavaş ve disiplinli olmalısınız. İş hayatınızda ufak tefek aksilikler sizi biraz yorsa da üstesinden geleceksiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Yaylar bu hafta oldukça talep göreceksiniz. Herhangi bir ilişkiye başlamadan önce karşı tarafı biraz tanımaya özen gösterin. Evli ve ilişkisi olan yaylar ise, neşeli ve esprili yanları ile ilişkilerine güzel bir hava katacak biraz da romantik olmaya çalışacaklardır. Parasal açıdan çok fazla harcama yapmayacağınız daha istikrarlı bir zaman diliminde olacaksınız.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Oğlaklar için bu hafta oldukça sakin ve rahat bir ruh hali ile geçecek. İş anlamında her şeyin yolunda gideceği belki yeni anlaşmaların veya projelerin hayata geçirileceği bir süre sizi bekliyor. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar için bu hafta aşk vaat etse de uzun soluklu bir ilişki olması zor gözüküyor. Evli ve ilişkisi olan Oğlaklar bu haftayı biraz kıskançlık tripleri ile geçirebilir. Parasal açıdan ise sizi üzmeyecek bir zaman dilimi olacaktır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Kovalar uzun süredir gerçekleşmesini bekledikleri bir habere bu hafta nihayet kavuşuyorlar. Bu haber ile hem iş hem de özel hayatınızda birtakım değişiklikler olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar için bu hafta da kayda değer bir gelişme yok ancak evli ve ilişkisi olan Kovalar oldukça hareketli bir hafta geçirecek. Hem romantizm hem de ilişkinin sağlamlaşması adına verimli bir zaman olacak. Maddi açıdan herhangi bir zorlanma yaşamayacaksınız.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Balıklar için bu hafta artık tek başına ayakta durabilme haftası olacak. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan kimseden destek almadan bazı şeyleri başarmanın vakti geldi. İş hayatınızda da kendinizi gösterip ispat etmek için bu haftanın enerjisi sizinle. Bekar ve ilişkisi olmayan balıklar ise bu durumlarından o kadar hoşnutsuzlar ki alel acele önlerine gelen ile bir şans yakalamak isteyebilirler. Evli ve ilişkisi olan balıklar ise belki de başka birine gönül kaptırabilirler ve tehlikeli sularda yüzebilirler. Parasal anlamda bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (26 Eylül – 2 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!