Haftalık Burç Yorumları (4-10 Temmuz): Bu hafta burçları neler bekliyor? - İzmir Tempo

Haftalık Burç Yorumları (4-10 Temmuz): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(4-10-temmuz):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 4 – 10 Temmuz 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

Bu hafta hislerimizin son derece yüksek olacağı, mistik bir hafta geçireceğiz. Zaten 5-6-7 Temmuz tarihleri de Güneş Sirius kavuşumu yaşanırken, ağzınızdan çıkan her kelimeye çok dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimi olacaktır. 5 Temmuz hem Merkür hem de Mars burç değiştirecekler. Merkür kırılgan Yengeç burcuna geçiş yaparken, Mars ise istikrarı seven Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Bu kombinasyon her ikisinin de kendini rahat hissetmediği bir yerleşimdir. Bu hafta adım atmaktan imtina edeceğimiz hatta bir nebze atalet duygusunda olacağımız zamanları aktive edecektir. 9 Temmuz gününe geldiğimizde ise detaylarda boğulmaktan kaçınarak büyük resme odaklanmamız gereken bir gün olacaktır. Kendimizi kolaylıkla manipüle edebileceğimiz bir gün olurken, kolektif alanda ise dini yerler ve üniversitelerle ilgili haberleri izliyor olacağız. 10 Temmuz günü ise entelliğimiz ve farklılığımızla karşımızdaki insanları kendimize hayran bırakacağımız bir zaman dilimi olacaktır. Haftayı kapatırken özgürlüğümüze önem vererek sosyal zaman geçirmek isteyeceğimiz bir gün geçireceğiz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Bu haftanın en rahatı belki de siz olacaksınız sevgili Koçlar. Tam bir gamsız edasında, aman canım hallederiz diyerek yüreğinizi ferah tutacağınız bir hafta sizleri karşılıyor. Bu hafta bazı başarılara imza atabileceğiniz ve finansal bazı atılımlarda bulunacağınız bir zaman dilimi sizleri bekliyor olacak. Bekar olan Koç burçlarına ise güzel aşk sürprizleri ve fırsatlar barındıran bir hafta olacak. Akraba ve arkadaşlarınız tarafından tanıştırıldığınız kişilerden yeni aşk fırsatları doğabilir. Yatırım yapmak için güçlü bir dürtü hissetseniz de acele etmemenizde fayda var.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta hayatınızı tekrar organize etmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Hedeflerinizi tekrar gözden geçirerek bu doğrultuda adım atmak isteyeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bekar olan Boğalar aslında alttan alta bekarlıklarından hoşnut olduklarını fark edebilirler ancak mevcutta ilişkisi olan Boğalar partneri biraz zorlayabilirler. İş alanında bazı Boğalar terfi fırsatları elde edebilirler ve aslında ihtiyacınız olan motivasyona da sahipsiniz. Bu hafta harcamalara dikkat etmenizde fayda var keza harcamalarınız kolaylıkla kontrolden çıkabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Bu hafta odaklanmakta güçlük çekeceğiniz bir hafta olurken sabırlı olabilirseniz güzel fırsatlara gebe bir hafta olacak. Bekar olan İkizler yurt dışı bağlantılı bir kişi ile yeni aşk fırsatları yakalayabilirler, değerlendirin bence bu fırsatı. İş açısından arkadaşlarınızı dahi kendinize rakip olarak görerek aşırı rekabetçi bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu hafta özellikle yatırım yaparken son derece dikkatli olmanızda fayda var keza risk barındıran alanlara yatırım yapmak isteyebilir ve böylece para kaybı yaşayabilirsiniz dikkat.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu hafta kendinizi aşırı cesur hissedebilir ve tüm kararları kendiniz almak isteyeceksiniz. Alacağınız kararların en doğru karar olduğu yönünde hislerinizi de yoklayabilirsiniz. Bekar olan Yengeçlerin hayatı bu hafta stabil devam ederken, partneri olanların ise ilişkilerine dikkat etmelerini öneririm. Keza bu hafta ilişkiniz adeta pamuk ipliğine bağlı olacak ve kolaylıkla kopma noktasına gelebilir. İş ve kariyer alanında ise yeni projeler geliştirerek kendinizi kolaylıkla ispat edebileceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta finansal açıdan dolandırılmalara karşı dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız, uyarması benden.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Bu hafta bilinçaltı korkularınızın asıl kaynağını keşfedeceğiniz son derece kıymetli bir hafta geçireceksiniz. Adeta kendi kendinizle yüzleşeceğiniz bir hafta olacak. Bekar olan Aslanlar kendilerinden hoşlanan kişileri fark edecekler ancak yine de yanlış seçimler yapma potansiyeliniz yüksek olduğu bir haftada olacaksınız dikkat. Eğitim hayatları devam eden Aslanlar zorlanacakları projelerle karşı karşıya kalabilirler. Finansal açıdan istikrarlı bir dönemdesiniz ve fakat yine de harcamalar konusunda dikkatli olmanız gereken bir zamanda olduğunuzu unutmayın.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Bu hafta her zamankinden daha realist olacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bekar olan Başaklar akışta ve sakin kalmaya devam ediyorlar. Güven sorunlarınız aştığınız takdirde her şey çok daha kolay olacaktır sizler için. Mevcutta partneri olan sevgili Başaklar ise kendilerini bu hafta biraz yorgun hissedebilir ve içsel olarak ilişkilerini sorgulamaya girişebilirler. Okul hayatı devam eden okurlarım, bu hafta sıklıkla fikirlerini deklere ederken bulabilirler kendilerini. İş alanında herhangi bir zorlanma olmadan son derece akışkan bir zaman geçirecek ve her şeyi kolaylıkla organize edeceksiniz. Ekstra kazançlarınız şu an sizin elinizi rahatlatmaya yetiyor ve finansal açıdan refah enerjisindesiniz bu hafta.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta yeteneklerinizi gözler önüne sereceğiniz fırsatlar elde edeceksiniz ve adeta ışıklar size dönecek. Bekar olan Teraziler şu an hayatınızdan çok memnunsunuz ve acaba hayatımda birine ihtiyacım var mı diye sorguluyor dahi olabilirsiniz. Partneri olan Teraziler bu hafta partnerinizle yoğun zaman geçirerek aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Çalışan okurlarım için sakin bir hafta olacak ve adeta teslimiyet enerjisinde olacaksınız. Ancak bu hafta harcamalarınıza son derece dikkat etmenizi öneririm keza kolaylıkla ipin ucunu kaçırabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Bu hafta sevgili Akrepler kendinizi çok eleştirebilir ve hayatınızdaki olumsuzlukların sebebi olarak kendinizi suçlayabilirsiniz. Bekar olan Akrepler bu hafta yeni bir aşka yelken açmak istemeyecekler çünkü hala aklınız eski olanda olabilir. Aslında o kişinin aradığınız insan olduğunu biliyor olsanız da bu hafta yoğun kaybetme korkusu yaşama potansiyeliniz son derece yüksek olacak. Kafanızda kurmaktansa ona duygularını açıkça sorma yoluna gidebilirsiniz. İş ve kariyer alanında büyük başarılara imza atabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Mali açıdan ise bir artış söz konusu olabilir. Bu ister maaş artışı olsun ister ufak bir prim olsun sonuçta sizi rahatlatacağı kesin.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Bu hafta sevgili Yaylar her zamanki gibi pozitif ve olumlu bir enerjide olacaklar. Hayatınızda değişen koşullara hızla adapte olmanız gereken hızlı bir hafta olacak sizler için. Yeni işler ve sorumluluklar sırtınıza yüklenebilir ve bu da sizi biraz ürkütebilir. Bu hafta bekar olan Yaylara yeni aşk fırsatları gelirken, adayların ufak hediyeleri gönlünüzü okşayacak. Mevcutta partneri olan okurlarım ise bu hafta ilişkilerini güçlendirecekler. Çalışanlar bu hafta alışık olduğunuzun dışında farklı alanlardan görevlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Mali durumunuzda herhangi bir değişiklik olmayacaktır bu hafta.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Bu hafta sosyal zamanlarda olacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bu hafta karşınıza çıkacak kişilere karşı ani bir duygu yoğunluğu hissedebilir ve iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Mevcutta partneri olan Oğlaklar ise partnerlerine her zamankinden daha fazla özen gösterebilirler. İş alanında hedeflerinizi tekrar gözden geçireceğiniz bir hafta olurken, her zamankinden daha kararlı şekilde atılım yapmak isteyebilirsiniz. Verilen işleri de büyük bir özenle yaptığınızdan takdirleri de toplayacaksınız. Maddi birikimlerinizi bu hafta yatırım noktasında değerlendirmek isteyebilir ve bazı girimlerde bulunabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Bu hafta kaygılanmayı bir tarafa bırakmanız anksiyete sorunu ile mücadele eden okurlarım için çok önemli. Olayları biraz gelişine göre değerlendirip anlık manevralar yapmanız sizin hayrınıza. Bekar olan okurlarımın sabırlı olmaları gerekiyor ve iletişimi arttırmanız gerekiyor. Aslında etrafınızda adaylar var ancak duruşunuzdan kaynaklı size duygularını açamıyorlar. İlişkisi olan Kovalar ise istikrarı elde edecekler ve duyguları kademeli olarak artacak. İş konularında yaşadığınız sorunları tek tek bertaraf edeceksiniz ve mali açıdan da harcamalara dikkat etmeniz gereken bir haftada olduğunuzu unutmayın.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Bu hafta siz sevgili Balıklar yine duygusal olacaksınız. Bazen hayal dünyasında ufak gezintiler yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Biraz gerçeklere dönmeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor. Öte yandan aşk acısı yaşamaktan etrafınızın farkına varamıyorsunuz. Etrafta adaylar olsa da sizin yeniye enerjiniz kapalı olduğu için hayatınızda yeni bir başlangıç yapamıyorsunuz. Mevcutta ilişkisi olan Balıklar için duygularınızın yoğunluk kazanacağı bir hafta sizleri bekliyor. İş hayatında kendinizi adeta çevrenizdeki insanlara adayacaksınız ve ihtiyacı olan herkesin yardımına koşacaksınız.  Mali konularda ise gereksiz harcamalardan kaçınmanız önemli keza gerçekten ihtiyacınız olmayan şeylere para veriyorsunuz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (4-10 Temmuz): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!