Haziran 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor? - İzmir Tempo

Haziran 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

haziran-2022-aylik-burc-yorumlari!-ask,-para,-saglik…-burcunuzu-ne-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astroloji ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 1 Mayıs Çarşamba günü itibarıyla yeni bir aya başlıyoruz. Peki, astroloji Haziran ayı için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için aylık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 2022 Haziran ayı burç yorumları…

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ *

30 MAYIS YENİ AY; Yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat ya da ticarette, medyada yeni kararlar alabilirsiniz ve vereceğiniz kararların önü açık olacaktır. Hızla ilerleyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kişilerin engellerine ise dikkat etmelisiniz özellikle de maddi kaynaklarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Kariyerinizde ise güçlenebilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularında belirsizliklerin belirleneceği bir döneme gireceksiniz. Bu konuda bazı yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıkları yaşayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

30 MAYIS YENİ AY; Maddi kaynaklar, ürettikleriniz, para konusunda yeni kararlar alabilirsiniz ve bu konudaki adımlarınıza ve söylediklerinize çok dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir taraftan ise hiç beklemediğiniz kişilerden destek alabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; finans, vergi, yatırım konularında belirsiz olan konular gün yüzüne çıkarken sosyal çevrenizden dolayı kandırılabilir ve para kaybı yaşayabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

30 MAYIS YENİ AY; Fiziksel değişim, sosyal kimliğinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizden ise vereceğiniz kararlarda desteklenirken, bir taraftan ağzınızdan çıkan her söz çok önemli olacaktır. Daha önceden konuluşmuş bazı konularda otorite engeliyle ya da sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan ise güçlü kararlar alabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; ilişki, ortaklık konularında yeni bir döneme girebilirsiniz ve kariyer hayatınızda ise bazı sorunlar gerçekleşebilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

30 MAYIS YENİ AY; Hastalık, sağlık, ruhsal konularda yeni kararlar alabilirsiniz ve daha önceden planladığınız konularla ilgili ise özellikle de kariyerinizde yeni oluşumlara yönelebilirsiniz. Bunlarla ilgili fırsatlarınız olacaktır. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla ise iletişime bu süreçte dikkat etmelisiniz ve bazı durumlar size para kaybettirebilir.

14 HAZİRAN DOLUNAY; sağlık, çalışma hayatı, gündelik hayat ya da evcil hayvanınızla ilgili bazı durumlar gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca seyahat, eğitim, hukuk ya da yurt dışı konularında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

30 MAYIS YENİ AY; Sosyal çere, arkadaşlarınız, topluluk ya da derneklerde yeni kararlar alabilirsiniz ve bu konularda ilerlemenizi sağlayacak yurt dışı, eğitim, hukuk alanında fırsatlarınız karşınıza çıkabilir. Kariyer hayatınızda ise söyledikleriniz, anlaşma ve yazışmalarınız çok önemli olacaktır, bu konularda anlaşmazlıklar ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; aşk, hobi, çocuklarla ilgili belirsizlikler belirli hale gelirken harcamalarınız artabilir ve maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlar yaşanabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

30 MAYIS YENİ AY; Kariyer hayatınızda maddi kaynaklarınızda olumlu etkileyen fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ama fazla mükemmeliyetçi istekleriniz fırsatlarınızı değerlendirmenizi engelleyebilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili ise engellerle karşılaşabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; aile ve ev hayatınızla ilgili kariyerinizi de ilgilendiren bazı durumlar meydana gelebilir. Bu konularda haal kırıkları yaşanabilir. Maddi açıdan ise kazançlarınız artabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

30 MAYIS YENİ AY; Yurt dışı, eğitim, hukuk, seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu konuda partner yad a ortaktan da destek görebilirsiniz. Maddi kaynaklar, vergi, ödeme, miras gibi konularda ise sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; yakın çevre, kardeşler, eğitim ya da medya, iletişim konularında yanlış anlaşılmalar ve sorunlar gerçekleşebilir. Ortaklık yada evlilikte ise destekleneceksiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

30 MAYIS YENİ AY; Maddi kaynaklar, ortak ya da eşin parasıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu çalışma hayatınızda önemli fırsatlara sebep olabilir. Maddi kaynaklarla ilgili iyi gelişmeler gerçekleşebilirken; ortak ya da partnerle önceden planlanmış konularda anlaşmazlık, aile içindeki otoriteden engellerle ya da bazı sağlık problemlerinden dolayı kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; para, maddi kaynaklarınızla ilgili belirsiz konular belirli hale gelirken para kayıpları yaşanabilir. Ama çalışma hayatınızda ise bu konudan destekleneceksiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

30 MAYIS YENİ AY; Evlilik, ortaklık ya da sevgilinizle beraber yeni kararlar alabilirsiniz. Şanslarınız ise hobi, çocuk, aşk ve eğlence konularında gerçekleşebilir. Çalışma ve iş hayatınızda ise iletişim sorunlar, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ayrıca boğaz bölgesi rahatsızlıkları yaşanabilir.

14 HAZİRAN DOLUNAY; etkiyi direk alacaksınız ve sağlık, fiziksel değişim, sosyal kimliğinizle ilgili aile hayatınızı da etkileyen bazı durumlar meydana gelebilir. Aile ya da evinizle ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Çocuk, aşk ya da hobi konularında ise iyi gelişmeler var.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

30 MAYIS YENİ AY; Sağlık ve çalışma hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizden destek görebilirsiniz. Aşk, çocuk ya da hobi konularında ise önceden düşündüğünüz konular tekrar gündeminize gelebilirken maddi kaynaklarınızda zorlanmanıza sebep olabilir.

14 HAZİRAN DOLUNAY; sağlık ve psikolojiniz, ayrıca hastalıklar, hastanelerle ilgili bazı durumlar içinde kalabilirsiniz ve yakın çevreniz, kardeşler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Aileniz ya da evinizle ilgili ise olumlu gelişmeler gerçekleşebilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

30 MAYIS YENİ AY; Aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz ve bu yakın çevre, kardeşlerden de destek görebileceksiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili ise bazı sorunlar gerçekleşebilir.

14 HAZİRAN DOLUNAY; sosyal çevre, arkadaşlarınızla ilgili yeni gelişmeler gerçekleşebilir. Ama bazı maddi kayıplar gerçekleşebilir. Yakın çevre, eğitim ya da kardeşlerden ise destekleneceksiniz. Kısa seyahat kararı alabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

30 MAYIS YENİ AY; Aile ve evinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyebilir. Ama yakın çevre, kardeşler, eğitim ya da seyahatlerle ilgili ise bazı sorun ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

14 HAZİRAN DOLUNAY; kariyer ve iş hayatınızda belirsiz konular belirli hale gelirken bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ama maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haziran 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!