Haftalık Burç Yorumları (3 – 9 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(3-–-9-ekim):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 3 – 9 Ekim 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

  • 26 Eylül Terazi Burcunda Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

Haftalık Burç Yorumları (3 – 9 Ekim) *

Bu haftanın belki de en önemli olaylarından biri Merkür’ün düz seyrine geçmesi olacaktır. Merkür retrosunun gölge enerjisi tüm hafta boyunca bizleri etkilemeye devam ederken, düz seyrine adım atması bile üzerimizdeki karamsar enerjiyi bir nebze de olsa dağıtacaktır. Haftaya Venüs Jüpiter karşıtlığı ile başlıyor olmamız, ilişkilerde aşırılıklara karşı dikkatli olmamız gereken bir döneme karşı bizleri uyarıyor. Her zamankinden daha sevecen, daha sosyal ve yoğun aşk duygusuyla geçireceğimiz bir hafta olacaktır. Finansal açıdan da her zamankinden daha fazla para harcama potansiyelimizin olduğu bir hafta diyebilirim. Öte yandan iş hayatımız da motivasyon kaybı yaşayabileceğimiz, iş ortamında ise kendimizi bunalmış hissedebileceğimiz bir hafta bizleri bekliyor olacak. Ayrıca Merkür ile Plüton arasındaki üçgen açı perşembe günü kesinleşiyor. Bu durum, bir çoğumuzun bir süredir, belki Merkür retrosundan belki de farklı sebeplerden çözüme ulaştıramadığımız derin konuları masaya yatırarak çözme şansımızı arttıracaktır. Cumartesi gününe geldiğimizde Plüton retrosu da sona erecek ve Koç dolunayının etkileri iyiden iyiye hissediliyor olacaktır. Bu sıralar hemen her alanda netlik istediğimizden, Koç etkisi ile anlık fevri çıkışlar yapabiliriz. Pazar günü gerçekleşecek olan dolunay Şiron ile kol kola girmiş durumda ve ilişkilere meydan okumaya hazırlanıyor. Bu dolunay ile bir süredir askıya aldığınız ilişki sorunlarını artık görmezden gelmektense, acı çekme pahasına artık bir çözüme kavuşturmaya çabalayacağız. Çözüme kavuşturma olasılığımız olmayan ilişkileri ise tamamen bitirmek isteyeceğiz diyebilirim. Burada tamamen kontrol bizde olacak, ancak unutmamakta fayda var ki Koç düşünmeden hareket eden, sonrasında da pişman olabilen bir burçtur. Dolayısıyla siz siz olun öfkeyle kalkıp, zararla oturmayacağınızdan emin olun. Bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Kariyer hedeflerini yeniden değerlendirmeniz ve bunları profesyonel cephede en erken vakitte hayata geçirmek için planlar yapmanız gerekir. İş insanları, yakın zamanda sonuçlandırdıkları bir anlaşmadan büyük kazançlar elde edebilir. Akademik olarak kariyer yapmaya çalışanların ise hocalarından bir destek alma şansı var. Aile büyüklerinden tavsiye almak, bazılarınızın kişisel sorunlarına zamanında çözüm bulmasını sağlayabilir. Hayallerinizin insanı ile tanışabilir, aşk hayatınızda harika bir yolculuğa yelken açabilirsiniz. Bazılarınız için sağlık açısından kontrolleriniz yaptırmanın zamanı gelmiş olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta profesyonel anlamda, iş hayatınızdaki sorunların üstesinden gelmek için yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşımı benimsemek çok fazla övgü ve takdir getirecektir. Mevcut mali durum göz önünde bulundurularak yeni projelere başlanabilir. Kariyer anlamında çalışmalarına devam edenler ise nihai hedeflerine kısa sürede ulaşmayı başaracaklar. Aileden yakın biriyle uzun zamandır özlenen bağları yenilemek, büyük mutluluk ve neşe getirecektir. Aşk hayatınız, romantizm ve heyecan dolu zamanlara gebe. Bazılarınız için hafta ortası gibi, uzun bir karayolu yolculuğu söz konusu. Bazılarınız içinse yeni satın alınan bir eve taşınma ihtimali güçlü görünüyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

İşle ilgili bazı konular bu hafta sizi fazlaca meşgul edebilir. Geçmişte yaptığınız bazı yatırımlar ise güzel kazançlar sağlamaya başlayacak. Akademik anlamda kariyer peşinde olanlar, bu hafta bir konferans ya da sempozyuma katılabilirler. Kardeş ya da yakın akrabalarınızdan biri, büyük bir başarı ile tüm ailenin gurur kaynağı olabilir. Yeni evliler için, bir bebek haberi ailede heyecan yaratacaktır. Elden çıkarmak istediğiniz bir mülk için iyi bir fiyat teklifi alabilirsiniz. İmajınızı zedelemeye çalışan yakın çevrenizden bazı kişilere rağmen sosyal konumunuzu geliştirmeyi başaracaksınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu hafta çabalarınız, işyerinde yöneticiniz tarafından taktir edilecek. Bazılarınız için bunun bir parasal karşılığı da olacaktır. Kendinize olan şırı güven, akademik ya da profesyonel anlamda kariyer yapmak isteyenler için bu hafta gereksiz riskler alınmasına neden olabilir. Evde huzuru sağlamak için, yoğun iş temponuza rağmen aile üyelerini ihmal etmemeye özen gösterin. Kişisel bir konuda partnerinizin kararlarına saygı duymak ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilir. Şu sıralar düzenli egzersiz yapmak hem ruhen hem de bedenen sizi dinç ve zinde tutacaktır.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Bu hafta işinizde bir terfii ya da maaşınızda bir iyileştirme söz konusu olabilir. Yönetici ya da iş insanı olanlar için; yeni bir finansal anlaşmayı lehinize çevirmek adına oldukça iyi müzakere etmeniz gereken bir hafta olacak. Kariyer peşinde koşanlar içinse, çabalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız bir hafta sizi bekliyor.  İlişki konularında aceleci kararlar vermekten kaçınmalısınız çünkü sonradan pişman olabilirsiniz. Bu hafta yediklerinize biraz özen göstermelisiniz. Aşırı yemeye bağlı mide rahatsızlıkları canınızı sıkabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Profesyonel cephede rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için akıllıca ve özenle hareket edin. Geçmiş yatırımlardan elde edilen getiriler, bu hafta mali durumunuzu oldukça güçlendirecek ve bu durum gereksiz harcamalarınızda bir artışa da sebep olacak. Bu hafta aşk hayatınızda uyum ve romantizm ön plana çıkabilir. Mevsimsel rahatsızlıklara karşı bağışıklığınızı güçlendirmeli, gerekirse vitamin ve mineral takviyeleri kullanmalısınız. Satın almak istediğiniz mülkün evrak işleri bu hafta canınızı biraz sıkabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta kazançlı bir anlaşmaya imza atabilir ve parasal anlamda rahat bir nefes alabilirsiniz. Kariyer alanındaki performansınızın, bazıları tarafından yeterli görülmemesi motivasyonunuzu düşürebilir. Sosyal çevrenizdeki biriyle kişisel ilişkiniz ise heyecan verici bir romantizme dönüşebilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Haftaya finansal olarak rahat bir pozisyonda giriyorsunuz ve bu pozisyon hafta boyunca artış eğiliminde olabilir. Aileniz ile olan gerginliğiniz bir büyüğünüzün araya girmesiyle çözüme kavuşacak. Size büyük bir tatmin duygusu veren ilişkinizde hafta boyunca gel gitler yaşanabilir. Partnerinize karşı bu sıralar daha anlayışlı olmalısınız. Hafta sonu için belki bir şehir dışına seyahat planı yapabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

İş ya da öğrencilik hayatınızda bu hafta, bir proje veya araştırmayı tamamlamak hem oldukça zamanınızı alacak hem de epey zahmetli ve yorucu olacak. Maddi açıdan zamanında alacağınız akıllıca kararlar ve bir ödemeler planı, sizi düzlüğe çıkarabilir. Eşinizin ya da partnerinizin, geçmişte yaptığınız bazı hatalarınızı affetmesi, ilişkinizde normalliği geri getirebilir. Bu hafta bu şansa sahip olabilirsiniz ancak önceden onun kalbini kazanmaya bakın.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Verimliliğiniz ve becerileriniz, profesyonel hayatınızda, rakiplerinizden kaynaklanan tüm zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Fizibilitesi iyi yapılmış ve inovatif planlar, gelirinizde artışa sebep olacaktır. Bu hafta evinizde bir davet ya da nişan tarzı bir etkinlik olabilir. Bir süredir gereğin ve sorunlu devam eden ilişkiniz bu hafta itibarıyla düzelme eğilimine girecektir. Bu ilişkiyi daha da güçlendirmek isteyenler için uygun bir zaman. Bu hafta sosyal aktivitelere ve arkadaşlara biraz daha zaman harcamaya gayret etmelisiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Hafta boyunca, profesyonel hayatınızda önemli yer işgal eden insanları etkileme girişimleriniz başarılı olacak. Bir zam veya terfi beklentiniz bu hafta gerçekleşebilir. Bu hafta aileden birinin evlilik teklifi alması ya da bir bebek haberi gündeme gelebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar için yeni bir aşka yelken açma vakti.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

İş hayatınızda bu hafta önemli bir konuda varsayımlarınız ve tahminleriniz doğru çıkacak ve itibarınızı artıracaktır. Evde barışı korumak için ev içi anlaşmazlıkları öncelikli olarak çözün. Eşinizin veya partnerinizin, öngörülemeyen ruh hali yanlış anlaşılmalara yol açabilir, bu yüzden sakin olun. Sağlık açısından sıkıntılı bir hafta sizi bekliyor. Tekrarlayan baş ağrıları, mide rahatsızlıkları ya da tansiyon problemleri

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Haftalık Burç Yorumları (3 – 9 Ekim): Bu hafta burçları neler bekliyor?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!